2024. gada 27. aprīlis
Vārda dienas: Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Kristīgās mācības skolotāju konferencēm "Bībeles principu integrācija izglītībā" 15 gadu jubileja

iesūtīts: 2012.10.16 12:23
Jau piecpadsmito mācību gadu Latvijas Kristīgā misija sadarbībā ar Latvijas Kristīgo skolotāju asociāciju, Rīgas Misiones baptistu draudzi, Latvijas evaņģēlisko aliansi un citām kristīgām organizācijām turpina piedāvāt ļoti noderīgas zināšanas kristīgās mācības skolotāju sabiedriskajai, profesionālajai un personīgajai izaugsmei, organizējot konferences "Bībeles principu integrācija izglītībā".

Kristīgās mācības skolotāju konferences "Bībeles principu integrācija izglītībā" ieguvušas skolotāju lielu atsaucību un atzinību. Katrā mācību gadā notiek 2-3 konferences. Aizvadīto gadu laikā tās ir apmeklējuši vairāk kā 2000 skolotāji no visas Latvijas.
Šogad pirmā konference „Ļauj savai maizei iet pār plašo jūru...” notiks 20. – 21.oktobrī plkst.10:00 Lācplēša ielā 117, Rīgā (10 min. gājienā no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas).

Konferenci atklās Latvijas Romas Katoļu Baznīcas kardināls Jānis Pujats, atklāšanā piedalīsies visu Latvijas kristīgo Baznīcu un draudžu savienību bīskapi.

Konferencē mācīs:
Edgars Mažis – Āgenskalna baptistu draudzes mācītājs, Teoloģijas maģistrs;
Valdis Indrišonoks – mūziķis, dziesmu autors;
Carolyn Akimoff – misionāre no JAM, Slāvu kalpošanas ASV;
Alex Akimoff – JAM Slāvu kalpošanas direktors ASV, misionārs, kalpo kā skolotājs;
Leevi Ahopelto – evaņģēlists, kalpošanas „School Ministry” izpilddirektors no Somijas;
Kari Korhonen – mācītājs, pasniedzējs par apreibinošo vielu atkarībām no Somijas;
Janet Betsill – pedagoģe, skolas direktore no Maui, Havajām;
Millie Gerhart – bakalaurs biznesa vadībā, mediķe, strādā ar bērniem ar īpašām vajadzībām no ASV;
Wally Schoon – psiholoģijas un Bībeles pasniedzējs no Zviedrijas un citi.

Piedalīties konferencē aicināti: izglītības iestāžu direktori, skolotāji, kuri pašlaik strādā skolā. Gaidīti arī krievu valodā runājošus skolotājus, jo būs nodrošināts tulkojums krievu valodā.
Sertifikāti, kas liecinās par mācību programmas “Bībeles principu integrācija izglītībā” kursa beigšanu, tiks izsniegti aprīļa konferencē tiem skolotājiem, kuri būs piedalījušies divās vai trijās šī mācību gada konferencēs.

Pieteikšanās: līdz 2012.gada 18.oktobrim pa tālruni 67205268, 27073800 darba dienās no 9:00 līdz 17.00.
Ja esat pieteicies, bet tomēr nevarat ierasties, lūdzu, piezvaniet un atsakiet savu dalību, dodot vietu citam skolotājam.
Dalības maksa: ziedojums Ls 8.00, tajā ietilpst pusdienas, kafijas pauzes, kā arī naktsmājas (ar brokastīm un vakariņām), kam nepieciešams.
Reģistrācija: sestdien, 20.oktobrī no plkst. 8:00 līdz 10:00.

Tie skolotāji, kas konferencē piedalīsies pirmo reizi, saņems Bībeli!
Konferences atklāšana plkst. 10:00, lekcijas turpināsies sestdien līdz 18:00, svētdien no plkst.8:30 līdz 15:00.

Konferences laikā:

• Būs iespēja Grāmatu galdā iegādāties kristīgu literatūru un metodiskos materiālus.
  • Jau vairāku gadu garumā Latvijas Kristīgās misijas straptautiskais direktors mācītājs Pēteris Samoiličs veiksmīgi vada Bībeļu izplatīšanas projektu, kā rezultātā desmitiem tūkstošu Bībeles ir izdalītas Latvijas skolās, bērnu namos unbērnudārzos. Tagad ir saņemts jauns dāvinājums - 10 000 Bībeles, ko varēs turpināt dāvināt skolām nepieciešamajā skaitā. Pierakstīšanās uz pilnajām Bībelēm un Bērnu Bībelēm konferences laikā. Saņemšana – pēc 23.oktobra.
  • Kā allaž, priecīgā tradīcija – pārsteigumu meklēšana!
  • Pierakstīšanās uz humānā apģērba saņemšanu skolām. Saņemšana - pēc 23.oktobra.

Lūdzu, uzaiciniet līdzi savu draugu – skolotāju!!!

Nākamās šī mācību gada konferences notiks 19. – 20.janvārī un 20. – 21.aprīlī.