2024. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Mūžības ceļā aizsaukts mācītājs emer. Kārlis Zuika

iesūtīts: 2012.06.20 16:27
Svētdien, 17.jūnijā Mūžībā aizsaukts mācītājs emer. Kārlis Zuika (dz.14.01.1916.). Mācītājs ordinēts 1960.gadā, kalpojis latviešu Mančesteras draudzē (Lielbritānijā) un astoņās latviešu draudzēs Vācijā. Bijis Latviešu ev. Lut. Baznīcas Vācijā pārvaldes loceklis.

Pēc aiziešanas pensijā pēdējos 20 gadus dzīvojis un darbojies Latvijā. Bijis aktīvs darbinieks vairākās latviešu nacionālās organizācijas gan  trimdā, gan Latvijā. Kopā ar saviem brāļiem – Robertu Zuiku, Pēteri Zuiku atjaunojis dzimto Liezēres baznīcu.

Izvadīšana notiks piektdien, 22.jūnijā:
- plkst.10:00 Rīgas Mārtiņa baznīcā. Izvadīšanas dievkalpojumu vadīs Latviešu evaņģēliski luteriskās Baznīcas Vācijā pārvaldes priekšnieks prāvests Klāvs Bērziņš.
- sekojot paša mācītāja K.Zuikas vēlmei, zemes klēpī viņu guldīs plkst.13:00 Liezēres kapos.

Svētīgi mirušie, kas mirst iekš Tā Kunga no šā brīža. Tiešām, saka Gars, lai tie atdusas no savām pūlēm, jo viņu darbi tos pavada. /Jņ.atkl. 14:13/