2024. gada 29. aprīlis
Vārda dienas: Vilnis, Raimonds, Laine

25.novembrī LELB Jauniešu centrā Mārstaļu ielā 10 notika jauniešu vadītāju un topošo jauniešu līderu sadraudzības pasākums "SEKO MAN!"

iesūtīts: 2023.12.01 16:11

Pasākumā tikās 34 LELB draudzēs aktīvi jaunieši no Rīgas, Jūrmalas, Liepājas, Jelgavas, Ventspils, Mazirbes, Valmieras, Dalbes, Biržiem, Saulkrastiem, Vecumniekiem un Dundagas, lai kopīgi slavētu un lūgtu, liecinātu, veidotu jaunas draudzības.

Grupās jaunieši sprieda par LELB Jaunatnes nozares attīstību, vienojoties, ka galvenais nozares atbalsts ir nepieciešams, organizējot pasākumus un aktivitātes, apmācot potenciālos līderus un atbalstot jauniešus kalpošanā.

Paldies, par atbalstu mācītājam Aigaram Vančenko un slavētājiem no Rīgas Sv.Pāvila un Dalbes draudzēm par garīgo maizi, kā arī Diakonijas centram un pavārei Ingai par rūpēm par sadraudzības malītēm!

Informāciju sagatavoja:
LELB Jaunatnes nozare