2024. gada 27. jūlijs
Vārda dienas: Marta, Dita

Svētdienas skolu skolotāju apmācību kurss

iesūtīts: 2023.11.08 23:31

Hei, hei, topošie un esošie Svētdienas skolu skolotāji!

Labas ziņas ir klāt!
LELB Svētdienas skolu nozare atsāk Svētdienas skolu skolotāju apmācību kursu.

Aicinām pieteikties Svētdienas skolu skolotājus, kuri uzsāk kalpošanu vai vēlas kalpot Svētdienas skolās!

Tāpat mīļi aicināti arī Svētdienas skolu skolotāji, kuri vēlas atsvaidzināt vai iegūt jaunas zināšanas darbam ar bērniem.

No 1.-3. decembrim Saldu, Svētā Gregora Izglītības centrā būs intensīva apmācību un sadraudzības nedēļas nogale. Šīs būs ievada apmācības - pats pamats, lai varētu uzsākt kalpošanu Svētdienas skolā. Apmācībās uzzināsiet, kas tiek sagaidīts no Svētdienas skolas skolotāja - personība, zināšanas, garīgā dzīve. Mācīsieties, kā plānot nodarbības Svētdienas skolā, kā darboties un kādas metodes izmantot darbā ar dažādu vecumu bērniem. Uzzināsiet kā palīdzēt bērniem iepazīt Dievu, kā  liecināt bērniem par Jēzu, kopīgi lūgt un kā mācīt bērniem kristīgās vērtības. Vienosimies arī kopīgās lūgšanās, atbalstīsim viens otru, draudzēsimies un sadraudzēsimies, veidosim jaunas un stiprināsim esošās attiecības.

Pieteikšanās anketa kursiem un informācija par kursu izmaksām šeit: https://forms.gle/t9AR7j4yrskVpnXz5

Apmācības turpināsies ar nodarbībām Rīgā un attālināti sestdienās no 2024.g.19. janvāra, kā arī ar intensīvu apmācību nedēļas nogali  ASV treneru vadībā 26.-28.aprīlī Saldū un Madonā.

Priecāsimies par draudžu un sponsoru atbalstu Svētdienas skolu skolotāju apmācībām un nozares attīstībai!

Latvijas Evaņģēliski luteriskajai Baznīcai
IBAN LV21PARX0000570101013
ar atzīmi "Svētdienas skolu nozares atbalstam".

Vairāk informācijas: Ilze Līdumniece / Svētdienas skolu un Jaunatnes nozaru projektu vadītāja/ e-mail - ilzelelbjaunatne@gmail.com