2024. gada 20. aprīlis
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte

Glika ozola stādīšana Balgales pagastā

iesūtīts: 2022.10.24 13:58

23.10. notika Glika ozola stādīšana Balgales pagastā. Pēc Balgales draudzes iniciatīvas viens Glika ozols atradis vietu arī Balgales pagasta teritorijā Dursupes ciematā pie “Cerību birzs”, kurā savulaik stādīti un nu jau krietni paaugušies aug bērzi. Lai jaunpienācējam ozoliņam labi izdodas sadzīvot ar jau daudzus gadus šajā vietā pieredzējušiem bērziem! Vieta atrodas ceļa malā, krustcelēs kur vienā virzienā var nokļūt Dursupes ciematā, otrā Dursupes pamatskolā, bet trešais aizved prom uz pārējo pasauli caur Talsu-Slokas šoseju. Lai kurā ceļa virzienā dursupnieki arī nedoties, lai vienmēr viņiem ir par pavadījumu un stiprinājumu Dieva vārds, kas rakstīts arī ozolu plāksnē un kurā Jēzus mums atgādina: “Es Esmu ceļš patiesība un dzīvība.”
Stādīšanā piedalījās Balgales pagasta pārvaldes pārstāvis Kaspars Boters, Balgales draudzes priekšnieks Egons Upītis un citi draudzes pārstāvji. Svētbrīdi vadīja draudzes mācītājs Elmārs Derzāvis. Paldies visiem, kas šo pasākumu sagatavoja un tajā piedalījās!