2020. gada 21. oktobris
Vārda dienas: Urzula, Severīns

Eņģelis pieskārās Elijam un sacīja: “Celies un ēd!” Viņš cēlās, ēda, dzēra un gāja, stiprinājies viņš gāja četrdesmit dienas un četrdesmit naktis līdz Dieva kalnam Horebam. (1Ķēn 19:5.8)

Šis dārgums mūsos ir kā trauslos māla traukos, lai būtu redzams, ka spēka pārpilnība pieder Dievam, nevis nāk no mums pašiem. (2Kor 4:7)

Hoz 3:1–5; Apd 21:15–26; Lk 5:27–39

Rekolekcijas “Radīšanas stāsts. Pamatgrēks”

iesūtīts: 2020.03.09 15:03

Piepildot Gavēņa laiku ar Kristus klātbūtni, aicinām sestdien, 14. martā, plkst. 11:00-15:00. uz nodarbību Piņķu draudzē.

Tēma:  “Radīšanas stāsts. Pamatgrēks”. Mūsu viesis – mācītājs Jānis Bitāns.

Būsim kopā
  • ‍11.00     ievada lūgšanā;
  • 11.15     klausoties mācītāja priekšlasījumu;
  • 13.00     tējas, kafijas pauzē;
  • 13.30      klausoties priekšlasījuma turpinājumu,uzdodot jautājumus un pārdomājot atbildes;
  • 14.45    noslēguma lūgšanā;
  • 15:00     sadraudzībā.
Uz lekcijām un nodarbībām Piņķu draudzē aicināts ikviens, kas grib atklāt un vērot savu identitāti Kristū, atpazīt apziņas pataloģijas (kaislības) un savus dvēseles ievainojumus, apzināties Dieva klātbūtni ikdienā un veidot veselīgu saskarsmi ar citiem cilvēkiem. Mēs apgūsim jaunas iemaņas un zināšanas dažādos mūsu ikdienas dievbijības jautājumos, savas un ģimenes labsajūtas veicināšanā, dalīsimies pieredzē cits ar citu un baudīsim Kristus klātbūtni mūsu vidū. Mīļi gaidīti!

Ņemsim līdzi groziņus tējas, kafijas pauzei.
Būsim pateicīgi par Jūsu ziedojumu pasākuma norises nodrošināšanai.
Lūgums pieteikties līdz 12.martam (Anitrai - 29239449)
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.