2020. gada 12. jūlijs
Vārda dienas: Indriķis, Ints, Namejs

Ceturtdaļgadsimts vai puse no jubilejas - tie ir "Pastorāta" darbības 25 gadi

iesūtīts: 2019.10.10 16:24

1994. gada 5. oktobrī Uzņēmumu reģistrā tika ierakstīts SIA “Pastorāts” vārds. Pastorāta vēsture ir raiba, no kopuzņēmuma ar banku, līdz 100% Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas uzņēmumam (LELB). Uzņēmumam, kas darbojas Baznīcas interesēs, kas nodrošina Baznīcas vajadzības un kas pieder Baznīcai.

Šobrīd Pastorātā strādā 25 darbinieki. Īpašumu apsaimniekošanā tiešā veidā ir iesaistīti 12 speciālisti, kuru uzdevums ir apsaimniekot Baznīcai piederošos īpašumus Baznīcas interesēs.
Cenšamies būt labi saimnieki ēkās, mežos un arī LELB piederošajās zemēs Ceram, ka esam labi konsultanti visos darījumos ar nekustamajiem īpašumiem.

Vēl nesen bieži izskanēja jautājums - vai tiešām Luteriskajai baznīcai un tās draudzēm pieder tik apjomīgi un miljonus vērti īpašumi, kas ierindo LELB Latvijas lielāko zemes īpašnieku saraksta augšgalā? Ja atzīstam, ka īpašumi nav mūsu pašu nopelns, bet gan Dieva žēlastības dāvana, tad saprotam, ka mums nepieder nekas no tā. Viss pieder Dievam, savukārt no mums Viņš sagaida, ka būsim labi pārvaldnieki un saimnieki. Šāda lietu kārtība uzliek atbildību, jo nu mums ir jārūpējas ne vairs par pašu lietām, bet par Kunga bagātību.

« atpakaļ

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »