2020. gada 25. septembris
Vārda dienas: Rodrigo, Rauls

Virsvaldes darbinieki talko Mazirbē

iesūtīts: 2018.11.09 19:34
Piektdien, 9.novembrī norisinājās ikgadējā Virsvaldes un SIA ‘Pastorāts’ darbinieku rudens talka LELB Rekolekciju centrā Mazirbē. Rudens un pavasara talka Mazirbē ir kļuvusi par tradīciju. Gadiem ejot, ar gandarījumu un pateicību var redzēt, kā pārtop muižas ēka un apkārtējā teritorija.

Gandrīz 20 talciniekiem darba netrūka. Sievas grāba lapas, sakopa apstādījumus, mazgāja logus, vīri darbojās ar pauguru izlīdzināšanu, kā arī sanesa pagrabā apkures katla granulu jauno pievedumu. Arī Centra darbinieki aktīvi līdzdarbojās. Noslēgumā visi vienojās pie kopēja pusdienu galda. Pateicība Rekolekciju centra saimniekiem par viesmīlību un pārdomāto darbu organizāciju. Rekolekciju centrs ir sakopts Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā. Kāda ir Tava sēta?

LELB Rekolekciju centrs ir atvērts visu gadu. Centrā tiek organizētas rekolekcijas - gan mācītājiem, gan Baznīcas un draudžu darbiniekiem, kā arī notiek Garīgo līdzgaitnieku apmācība. Ikviens aicināts arī uz individuālu atpūtu Mazirbē. Vairāk informācijas: http://www.rekolekcijas.lv/mazirbe
« atpakaļ

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »