2018. gada 21. jūlijs
Vārda dienas: Meldra, Meldris, Melisa

Kungs Dievs izveidoja no zemes pīšļiem cilvēku un iepūta viņa nāsīs dzīvības dvašu, un cilvēks kļuva par dzīvu būtni.
(1Moz 2:7)

Mēs paši esam Viņa darinājums, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem, kurus Dievs iepriekš sagatavojis, lai mēs tajos dzīvotu.
(Ef 2:10)

5Moz 34:1–12; Rm 10:14–21; Mt 24:32–51

Limbažu ev.lut. draudze aicina uz rekolekcijām "Piederība debesīm"

iesūtīts: 2017.11.21 16:50
8.un 9.decembris

Cilvēka piederības izjūta ir daļa no savas identitātes apzināšanās. Piederība dzimumam, piederība savai dzīves un darba videi, piederība sociālajai videi un stāvoklim, piederība etnosam - tas iespaido un veido cilvēka sevis apzināšanos un savas būtības izpratni.

Apustulis Pāvils vēstulē filipiešiem (Flp 3:20) piemin kristiešu piederību debesīm, t.i.. Dieva valstībai, no grēka, lāsta un nīcības brīvai pasaulei. Piederība debesīm iespaido cilvēka būtību, patiesībā šī piederība pārrada un pārveido grēcinieka dabu, atbrīvo un šķīstī no visa, ar ko "inficēta" ir jebkura mūsu piederība šai pasaulei.

Piederība debesīm ir patiesa kristīga atziņa un apziņa, tas ir fakts ticībā, un tā ir garīga realitāte. Piederība debesīm ir lielākais, kas cilvēkam virs zemes var būt un piederēt. Piederība debesīm piešķir nozīmi visam uz zemes un padara jēgpilnu dzīvi šajā pasaulē.

Lekcijas vadīs Liepājas Sv. Annas draudzes mācītājs Jānis Bitāns.
Norises vieta: Limbažu luterāņu draudzes nams, Dailes iela 2.
Tiek piedāvātas arī nakšņošanas iespējas.
Pieteikties pie mācītāja Romana Kurpnieka , Tālr. 26362734; romanskurpnieks@gmail.com