2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Galerijas » Reformācijas diena Lutera Akadēmijā

2012.gada 31.oktobrī Reformācijas dienas svinību ietvaros notika Baznīcas Gadagrāmatas 2013' atvēršana.  Pasākumu  Lutera Akadēmijas zālē ievadīja Reformācijas dienas dievkalpojums bīskapa Pāvila Brūvera vadībā. Baznīcas Gadagrāmatas redaktore Helēna Andersone iepazīstināja ar jauno Baznīcas Gadagrāmatu un izteica pateicību 64 autoriem, kas piedalījās Gadagrāmatas veidošanā. Savukārt, žurnāla "Svētdienas Rīts" redaktore Inga Reča deva "startu" žurnāla abonēšanas kampaņai 2013.gadam.
Pasākuma otrajā daļā klātesošie piedalījās konferencē, kas veltīta Reformācijas dienas atcerei. Konferences dalībniekus ar priekšlasījumiem uzrunāja Dr. Č.Evansons, Dr.S.Gintere, Dr. G.Kalme, Mg. V.Kolms un Dr.D.Stilve.