2020. gada 28. janvāris
Vārda dienas: Kārlis, Spodris

Redzi, Viņš sagāž – neviens neuzcels, Viņš ieslēdz – neviens neatdarīs!
(Īj 12:14)

Tā saka Svētais, Patiesais, kam pieder Dāvida atslēga, kas atver, un neviens neaizslēgs, un kas aizslēdz, un neviens neatvērs: Es zinu tavus darbus, redzi, Es atvēru tavā priekšā durvis, ko neviens nevar aizslēgt. (Atkl 3:7–8)

1Moz 15:1–11, 17–21; Ebr 9:1–14; Jņ 5:1–18

Galerijas » Liepājas diecēzes Pateicības diena Rendā

2012.gada 18.augustā Liepājas diecēze piedzīvoja brīnišķīgu, Dieva svētītu Liepājas diecēzes Pateicības dienu, kas notika Rendā. Tā pulcēja ap 200 pateicīgām sirdīm - mūsu draudžu locekļus, kas deg par savām draudzēm, par kristiešu sadraudzību mūsu diecēzē un visā mūsu Baznīcā. Visas dienas pasākumos - prezentācijās, dziesmās, lūgšanās un sirdsdomās izskanēja pateicība Dievam un cilvēkiem par to labo un svētīgo, kas noticis un notiek Liepājas diecēzes draudžu ikdienā un svētkos.