2019. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Kungs saka: Kādēļ jums maksāt sudrabu par to, kas nav maize, atdot savas pūles par to, kas nedod sāta? Klausieties, klausieties uz Mani, tad ēdīsiet krietni. (Jes 55:2)

Strādājiet nevis iznīkstošās barības dēļ, bet tās barības dēļ, kas paliek mūžīgajai dzīvībai, ko jums dos Cilvēka Dēls, jo Viņu ir apzīmogojis Tēvs – Dievs. (Jņ 6:27)

Dan 12:1–4, 13; Apd 4:1–12; Jņ 16:1–15

Galerijas » Liepājas diecēzes Pateicības diena Rendā

2012.gada 18.augustā Liepājas diecēze piedzīvoja brīnišķīgu, Dieva svētītu Liepājas diecēzes Pateicības dienu, kas notika Rendā. Tā pulcēja ap 200 pateicīgām sirdīm - mūsu draudžu locekļus, kas deg par savām draudzēm, par kristiešu sadraudzību mūsu diecēzē un visā mūsu Baznīcā. Visas dienas pasākumos - prezentācijās, dziesmās, lūgšanās un sirdsdomās izskanēja pateicība Dievam un cilvēkiem par to labo un svētīgo, kas noticis un notiek Liepājas diecēzes draudžu ikdienā un svētkos.