2024. gada 14. aprīlis
Vārda dienas: Strauja, Gudrīte

DIENAS LOZUNGS

Kristus saka: Es esmu Labais Gans, Manas avis klausās Manā
balsī, Es tās pazīstu, un viņas Man seko. Es tām dodu mūžīgo dzīvību.
Jņ 10:11a, 27–28a

Misericordias Domini – Trešā Lieldienu svētdiena

Ech 34:1–16; 1Pēt 2:21b–25; Jņ 10:11–16
Ps 4; Apd 3:12–19; 1Jņ 3:1–7; Lk 24:36b–48

Krāsa: balta

Dievs man apjozis spēku.
Ps 18:33
Jo Dieva muļķība ir gudrāka par cilvēku gudrību.
1Kor 1:25

2Moz 18:1–12
1Jņ 2:7–17
Mk 16:9–20

lasīt vairāk >

Galerijas » Apmācību projekts "ATVER SAVU SIRDI"

No 2012.gada 1.maija līdz 20.jūlijam Rīgā norisinājās LELB Jauniešu centra realizētais projekts "ATVER SAVU SIRDI". Šī apmācību projekta mērķis bija dot zināšanas brīvprātīgajiem par to, kā izprast  bērnus no sociālā riska ģimenēm un strādāt ar tiem. Projektā iesaistījās 20 jaunieši no Rīgas un citām kristīgajām draudzēm, 33 bērni no atbalsta centra ģimenēm un bērniem "Sirdsgaisma" un viņu audzinātāji.

Projektu finansēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, bet apņēmība darīt pasauli labāku ir kristīgo jauniešu ieguldījums!

Projekta ietvaros jaunieši mācījās teoriju, uzdeva jautājumus un saņēma pasniedzēju atbildes, savas zināšanas nostiprināja, darbojoties ar bērniem atbalsta centrā "Sirdsgaisma" - kopā spēlētas spēles, darināti rokdarbi, apgleznoti trauki, gatavots ēdiens, noorganizētas orientēšanās sacensības un stafetes, kurināts ugunskurs un kāpts kokā!  Strādājot komandā, jauniešu un bērnu starpā izveidojās draudzīgas un sirsnīgas attiecības. Jaunieši ieguvuši labus draugus atbalsta centrā “Sirdsgaisma”. Kopdarba rezultātā pat vecie krēsli „atdzīvojās” spilgtās krāsās! Jaunieši ar prieku saka: „Mēs esam atvēruši savas sirdis un PASAULE IR KĻUVUSI  LABĀKA UN SKAISTĀKA!”

Iespējams, ka līdzīgs projekts var tikt piedāvāts vēlreiz, jo LELB  Diakonijas atbalsta centriem apmācīti draudžu brīvprātīgie ir ļoti nepieciešami. Sekojiet informācijai LELB Jauniešu centra mājas lapā www.jauniesucentrs.lv

Baiba
Vanaga, projekta vadītāja.

Info par projektu ?ct=lelb_zinjas&fu=read&id=1377

 
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2024 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »