2019. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Kungs saka: Kādēļ jums maksāt sudrabu par to, kas nav maize, atdot savas pūles par to, kas nedod sāta? Klausieties, klausieties uz Mani, tad ēdīsiet krietni. (Jes 55:2)

Strādājiet nevis iznīkstošās barības dēļ, bet tās barības dēļ, kas paliek mūžīgajai dzīvībai, ko jums dos Cilvēka Dēls, jo Viņu ir apzīmogojis Tēvs – Dievs. (Jņ 6:27)

Dan 12:1–4, 13; Apd 4:1–12; Jņ 16:1–15

Galerijas » Liepājas diecēzes bīskapa vizitācija Skrundas draudzē

No 18. līdz 20. februārim Liepājas bīskaps Pāvils Brūvers kopā ar īpaši izveidotu komisiju vizitēja Liepājas diecēzes Kuldīgas prāvesta iecirkņa Skrundas draudzi. Tādējādi tiek atjaunota bīskapu vizitāciju prakse draudzēs,  kāda tā pastāvējusi baznīcā kopš 17. gadsimta.

Vizitācijas komisijas darbā trīs dienu garumā piedalījās arī prāvesti Viesturs Pirro, Ainars Jaunskalže un Mārcis Zeiferts, kā arī LELB Revīzijas komisijas priekšsēdētājs Andris Sekste.