2019. gada 25. aprīlis

Sv. Marks – evaņģēlists

Jes 52:7–10; 2Tim 4:6–11; Mk 1:1–15

Krāsa: sarkana

Dari mūs sātus no rīta ar savu žēlastību, tad līksmosim un priecāsimies ik dienas!
(Ps 90:14)

Augsti slavēts lai ir Dievs, mūsu Kunga Jēzus Kristus Tēvs, kas mūs svētījis visās garīgajās svētībās, kas mums Kristū ir debesīs.
(Ef 1:3)

Ech 37:1–14; Apd 3:11–26; Jņ 15:12–27

Galerijas » Roberta Feldmaņa ielas iesvētīšana Mežaparkā

1. oktobrī pie Gustava Ādolfa Mežaparka baznīcas Rīgā notika mācītāja Roberta Feldmaņa ielas svinīga atklāšana un iesvētīšana. Sekojot draudzes iniciatīvai un Rīgas domes atbalstam, pārdēvējot Annas Sakses ielas posmu no Ezermalas ielas līdz Ķīšezeram, ir mainījusies arī Mežaparka evaņģēliski luteriskās draudzes baznīcas adrese, kas tagad ir Roberta Felmaņa ielā 1.

Svētku pasākumam, iesākoties ar svētbrīdi, ko vadīja LELB arhibīskaps Jānis Vanags un Mežaparka draudzes mācītāji Rolands Eimanis un Ilmārs Rubenis, sekoja jaunās ielas iesvētīšana, uzrunas un sadraudzība.

Foto: Kristaps Sietiņš