2020. gada 28. janvāris
Vārda dienas: Kārlis, Spodris

Redzi, Viņš sagāž – neviens neuzcels, Viņš ieslēdz – neviens neatdarīs!
(Īj 12:14)

Tā saka Svētais, Patiesais, kam pieder Dāvida atslēga, kas atver, un neviens neaizslēgs, un kas aizslēdz, un neviens neatvērs: Es zinu tavus darbus, redzi, Es atvēru tavā priekšā durvis, ko neviens nevar aizslēgt. (Atkl 3:7–8)

1Moz 15:1–11, 17–21; Ebr 9:1–14; Jņ 5:1–18

Galerijas » Roberta Feldmaņa ielas iesvētīšana Mežaparkā

1. oktobrī pie Gustava Ādolfa Mežaparka baznīcas Rīgā notika mācītāja Roberta Feldmaņa ielas svinīga atklāšana un iesvētīšana. Sekojot draudzes iniciatīvai un Rīgas domes atbalstam, pārdēvējot Annas Sakses ielas posmu no Ezermalas ielas līdz Ķīšezeram, ir mainījusies arī Mežaparka evaņģēliski luteriskās draudzes baznīcas adrese, kas tagad ir Roberta Felmaņa ielā 1.

Svētku pasākumam, iesākoties ar svētbrīdi, ko vadīja LELB arhibīskaps Jānis Vanags un Mežaparka draudzes mācītāji Rolands Eimanis un Ilmārs Rubenis, sekoja jaunās ielas iesvētīšana, uzrunas un sadraudzība.

Foto: Kristaps Sietiņš