2018. gada 23. jūnijs
Vārda dienas: Līga

Kungs nepametīs savu tautu, jo liels ir Viņa Vārds. (1Sam 12:22)

Jūs pazīstat mūsu Kunga Jēzus Kristus žēlastības dāvanu. Viņš, bagāts būdams, jūsu dēļ kļuva nabags, lai jūs Viņa nabadzībā kļūtu bagāti.
(2Kor 8:9)

4Moz 3:1–13; Gal 6:11–18; Mt 17:1–13

Galerijas » Roberta Feldmaņa ielas iesvētīšana Mežaparkā

1. oktobrī pie Gustava Ādolfa Mežaparka baznīcas Rīgā notika mācītāja Roberta Feldmaņa ielas svinīga atklāšana un iesvētīšana. Sekojot draudzes iniciatīvai un Rīgas domes atbalstam, pārdēvējot Annas Sakses ielas posmu no Ezermalas ielas līdz Ķīšezeram, ir mainījusies arī Mežaparka evaņģēliski luteriskās draudzes baznīcas adrese, kas tagad ir Roberta Felmaņa ielā 1.

Svētku pasākumam, iesākoties ar svētbrīdi, ko vadīja LELB arhibīskaps Jānis Vanags un Mežaparka draudzes mācītāji Rolands Eimanis un Ilmārs Rubenis, sekoja jaunās ielas iesvētīšana, uzrunas un sadraudzība.

Foto: Kristaps Sietiņš