2020. gada 21. oktobris
Vārda dienas: Urzula, Severīns

Eņģelis pieskārās Elijam un sacīja: “Celies un ēd!” Viņš cēlās, ēda, dzēra un gāja, stiprinājies viņš gāja četrdesmit dienas un četrdesmit naktis līdz Dieva kalnam Horebam. (1Ķēn 19:5.8)

Šis dārgums mūsos ir kā trauslos māla traukos, lai būtu redzams, ka spēka pārpilnība pieder Dievam, nevis nāk no mums pašiem. (2Kor 4:7)

Hoz 3:1–5; Apd 21:15–26; Lk 5:27–39

Galerijas » Ziemsvētki Latviešu draudzē Īrijā (24.12.-30.12.2008.)

LELB Latviešu draudze Īrijā
tika nodibināta 2007. gada 8.oktobrī. Kopš 2008. gada 6. janvāra draudzē kalpo LELB mācītājs un bijušais Piltenes iecirkņa prāvests Uģis Brūklene.

Mācītājs Uģis Brūklene atzīst: "Adventa laiks tiek saukts par „kluso un pārdomu laiku”, bet Ziemsvētki par „miera, prieka un žēlastības laiku”, kas patiesībā tas arī ir. Tieši šādus svētkus es no sirds vēlu piedzīvot visiem Latvijas latviešiem Īrijā."

Pirmo reizi Īrijā 2008.gada Adventes un Ziemsvētku laikā notika 17 dievkalpojumi latviešu valodā.

Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.