2019. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Kungs saka: Kādēļ jums maksāt sudrabu par to, kas nav maize, atdot savas pūles par to, kas nedod sāta? Klausieties, klausieties uz Mani, tad ēdīsiet krietni. (Jes 55:2)

Strādājiet nevis iznīkstošās barības dēļ, bet tās barības dēļ, kas paliek mūžīgajai dzīvībai, ko jums dos Cilvēka Dēls, jo Viņu ir apzīmogojis Tēvs – Dievs. (Jņ 6:27)

Dan 12:1–4, 13; Apd 4:1–12; Jņ 16:1–15

Galerijas » Ziemsvētki Latviešu draudzē Īrijā (24.12.-30.12.2008.)

LELB Latviešu draudze Īrijā
tika nodibināta 2007. gada 8.oktobrī. Kopš 2008. gada 6. janvāra draudzē kalpo LELB mācītājs un bijušais Piltenes iecirkņa prāvests Uģis Brūklene.

Mācītājs Uģis Brūklene atzīst: "Adventa laiks tiek saukts par „kluso un pārdomu laiku”, bet Ziemsvētki par „miera, prieka un žēlastības laiku”, kas patiesībā tas arī ir. Tieši šādus svētkus es no sirds vēlu piedzīvot visiem Latvijas latviešiem Īrijā."

Pirmo reizi Īrijā 2008.gada Adventes un Ziemsvētku laikā notika 17 dievkalpojumi latviešu valodā.