2018. gada 19. jūnijs
Vārda dienas: Viktors, Nils

Kas pildīs Manas tiesas un sekos Maniem likumiem – tas nemirs tēva nozieguma dēļ. (Ech 18:17)

Ne jau ar iznīcīgo – ar zeltu vai sudrabu – jūs esat izpirkti no savas nīcīgās dzīves, ko esat mantojuši no tēviem, bet ar dārgajām asinīm, ko izlēja Kristus. (1Pēt 1:18–19)

Māc 8:14–9:10; Gal 4:21–31; Mt 15:29–39

Galerijas » Rīgas iecirkņa prāvesta Linarda Rozentāla ievešana amatā Rīgas Domā (12.01.2009)

Jaunais LELB Rīgas iecirkņa prāvests Linards Rozentāls astoņus gadus ir kalpojis Rīgas Lutera draudzē, pēdējos trīs gadus kā virsmācītājs.

Mācītājs L.Rozentāls ir arī kalpojis kā prāvests Daugavpils iecirknī, tūlīt pēc savas ordinācijas 1995. gadā.

Viņš ir bijis līdzšinējā Rīgas iecirkņa prāvesta Erberta Bikšes vietnieks. Rīgas iecirknī ir 24 draudzes, no kurām trijās - Rīgas Lutera, Jēzus un Jāņa draudzēs pašlaik ir vairāk nekā 1000 draudzes locekļu.

Foto: Krišjānis Bulle