2019. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Kungs saka: Kādēļ jums maksāt sudrabu par to, kas nav maize, atdot savas pūles par to, kas nedod sāta? Klausieties, klausieties uz Mani, tad ēdīsiet krietni. (Jes 55:2)

Strādājiet nevis iznīkstošās barības dēļ, bet tās barības dēļ, kas paliek mūžīgajai dzīvībai, ko jums dos Cilvēka Dēls, jo Viņu ir apzīmogojis Tēvs – Dievs. (Jņ 6:27)

Dan 12:1–4, 13; Apd 4:1–12; Jņ 16:1–15

Galerijas » Rīgas iecirkņa prāvesta Linarda Rozentāla ievešana amatā Rīgas Domā (12.01.2009)

Jaunais LELB Rīgas iecirkņa prāvests Linards Rozentāls astoņus gadus ir kalpojis Rīgas Lutera draudzē, pēdējos trīs gadus kā virsmācītājs.

Mācītājs L.Rozentāls ir arī kalpojis kā prāvests Daugavpils iecirknī, tūlīt pēc savas ordinācijas 1995. gadā.

Viņš ir bijis līdzšinējā Rīgas iecirkņa prāvesta Erberta Bikšes vietnieks. Rīgas iecirknī ir 24 draudzes, no kurām trijās - Rīgas Lutera, Jēzus un Jāņa draudzēs pašlaik ir vairāk nekā 1000 draudzes locekļu.

Foto: Krišjānis Bulle