2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Galerijas » Liepājas Sv.Trīsvienības katedrāles 250.jubilejas dievkalpojums (06.12.2008.)

2008.gada nogalē Liepājas Sv.Trīsvienības katedrāle atzīmēja savu 250.gadadienu. Svētku pasākumu ietvaros, 6.decembrī baznīcā notika dievkalpojums Liepājas bīskapa Pāvila Brūvera vadībā. Tajā piedalījās arhibīskaps Jānis Vanags un Daugavpils bīskaps Einārs Alpe.

Uzrunājot draudzi un viesus, arhibīskaps Jānis Vanags vairākkārt aicināja liepājniekus pārdomāt, ko viņiem nozīmē šis dievnams. Vai tas ir tikai unikālu vēsturisku vērtību sakopojums, kur pietiek ar sienām un jumtu, lai viss galīgi neaiziet postā, vai tomēr kas vairāk. Ik dienas dievnams jautā katram garām ejošam liepājniekam: „Kas es Tev esmu?” Vieta kur tikai atvest tūristus un sarīkot kādu koncertu, vai tomēr vieta, kur saņemam Dieva žēlastību caur Vārdu un Sakramentu. Arī vieta, kas ir Liepājas diecēzes bīskapa Pāvila Brūvera kalpošanas vieta.

Liepāja un liepājnieki varēja patiesi lepoties ar majestātiskā Sv.Trīsvienības dievnama lielo jubileju.

Foto: Ziedonis Safronovs