2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

DIENAS LOZUNGS

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

lasīt vairāk >

Aptauja

Vai Alfa kurss nes augļus jūsu draudzē?
jā, pēc Alfa kursa draudzei pievienojas jauni kristieši
Alfa kursā dalībnieku netrūkst, bet augļus neredzam
Alfa kurss palīdzēja mums pašiem garīgi augt, tas ir galvenais
Alfa kurss nenesa augļus, tāpēc to vairs nerīkojam
mūsu draudzē nekad nav noticis Alfa kurss
Atbildēt     Rezultāti 

Galerijas » Sv.Gregora kristīgās kalpošanas skolas studentu kalpošanas laiks (03.02.2009.)

 

2008./2009. mācību gadā Sv.Gregora skolā ir likts daudz lielāks uzsvars uz studentu kalpošanas praksi - ceturtdienās ir īpaši atvēlēts laiks prakses grupām, kurās 4 studenti un prakses vadītājs var sagatavoties un doties uz prakses vietām, piektdienās notiek prakses izvērtēšana.

Studenti dažādās kalpošanās piedalās arī mācību programmas ietvaros. Tās ir regulāras lūgšanas par Baznīcu un tās vajadzībām Latvijā un pasaulē; svētbrīži Striķu pamatskolā vienu reizi nedēļā un reizi mēnesī Druvas kapelā, radio raidījums „Ielūdz Gregorskola”, kurš skan Latvijas Kristīgajā Radio; publikācijas par skolas pasākumiem un darbību avīzē „Svētdienas Rīts” un „Saldus Zeme”; Saldus Alfa kurss; Misijas dienas; rekolekcijas un evaņģelizācijas pasākumi Alsungā, pilsētās uz ielām un citviet.

2009.gada janvārī studenti sagatavoja priekšnesumu “Esi brīvs – neiekrīti!”, kurā brīdināja jauniešus par atkarībām, kā arī aicināja nākt uz Jauniešu Alfu. Uzvedumu “Esi brīvs – neiekrīti!” studenti rādīja Saldus apkārtnes skolās (Brocēnu vidusskolā, Saldus profesionālajā vidusskolaā, Saldus ģimnāzijā) un arī Saldus ģimenes atbalsta dienas centrā. Kalpošanas laikā Gregorskolas studenti tika laipni uzņemti arī Brocēnu vidusskolā.  

Studenti Valdis, Liene, Astra un Inta kalpošanā devās uz savu prakses vietu – Rīgas Daugavgrīvas Balto baznīcu, kur  palīdzēja draudzei organizēt Alfa kursu.

Studijas Sv. Gregora skolā ir pamudinājušas studentus uz aktīvāku kalpošanu vai kalpošanas uzsākšanu arī savās draudzēs. Skolā šajā 2008./2009. mācību gadā studē 16 studenti.  


© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »