2019. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

DIENAS LOZUNGS

Kungs saka: Kādēļ jums maksāt sudrabu par to, kas nav maize, atdot savas pūles par to, kas nedod sāta? Klausieties, klausieties uz Mani, tad ēdīsiet krietni. (Jes 55:2)

Strādājiet nevis iznīkstošās barības dēļ, bet tās barības dēļ, kas paliek mūžīgajai dzīvībai, ko jums dos Cilvēka Dēls, jo Viņu ir apzīmogojis Tēvs – Dievs. (Jņ 6:27)

Dan 12:1–4, 13; Apd 4:1–12; Jņ 16:1–15

lasīt vairāk >

Galerijas » Latvijas misionāru komandas gaitas Āfrikā (03.03.2009.)

   

Šī gada 13.janvārī misijas braucienā uz Āfriku devās latviešu grupa, kuru vadīja Saldus Sv. Gregora kristīgās kalpošanas skolas vadītājs mācītājs Artis Druvietis, piedalījās mācītāji - Ģirts Prāmnieks un Jānis Smilgainis, kā arī Ilze Fišere, Aija Dzene, Agris Ginko, Laima Vanaga un Ieva Zābaka.

Misionāru komanda jau ir atgriezusies Latvijā, bet Aija Dzene Āfrikā paliks vēl sešus mēnešus, turpinot dzīvot un kalpot Ugandas galvaspilsētā Kampalā. Āfrikā komanda sākumā bija visi kopā, piedaloties un lasot lekcijas konferencē „Africamp”, bet tad komandas dalībnieki sadalījās mazākās grupās, lai misija būtu efektīgāka un lai varētu uzrunāt vairāk cilvēku un apceļot vairākus ciematus.  

Par misijas gaitu vairāk var uzzināt, lasot intervijas ar misijas dalībniekiem laikrakstā "Svētdienas Rīts", kā arī viesojoties Saldus Sv. Gregora kristīgās kalpošanas skolā. 

Par Aijas Dzenes misijas gaitām var turpināt lasīt interneta vietnē http://misijauganda.blogspot.com/


© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »