2024. gada 24. aprīlis
Vārda dienas: Visvaldis, Ritvaldis, Nameda

Galerijas » Usmas baznīcas iesvētes dievkalpojums (14.10.2007.)

Pēc 10 gadu ilga, dažādiem piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem pārpilna laika 14. oktobrī Usmas pagastā tika iesvētīts jaunuzceltais Dievnams! Iesvētīšanas dievkalpojumu vadīja Liepājas diecēzes bīskaps Pāvils Brūvers un divi prāvesti – Uģis Brūklene un Viesturs Pirro.

Usmas draudzes mācītājs Uģis Brūklene atzīst, ka dievnama būvniecības ceļš patiesi bijis pārdzīvojumu un brīnumu pilns. "Ja mēs būtu draudzē krājuši līdzekļus baznīcas būvniecībai, tā nebūtu uzcelta vēl šodien! Sākotnēji tā bija neprātīga ideja, cilvēka prātam pat neaptverama! Bet, ja ir aicinājums, vajag iet šo ceļu un paļauties – Dievs palīdzēs veikt iesākto darbu līdz galam!"

10 gadu laikā izaugusi arī pati Usmas draudze – no 10 draudzes locekļiem līdz 70 cilvēkiem, no kuriem aptuveni 60% veido jaunās ģimenes. Dievkalpojumi baznīcā notiek regulāri – divas reizes nedēļā.

Foto: Raitis Strautmanis