2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Galerijas » „Svētdienas Rītam” – 20 gadu laikraksta atjaunošanas jubileja (24.04.2009.)

Redaktore Inga Reča norāda: "2009.gada Lieldienās apritēja tieši 20 gadi, kopš iznāca atjaunotā laikraksta „Svētdienas Rīts” pirmais numurs. Lai atcerētos šo datumu un Atmodas laiku, laikraksta darbinieki, lasītāji un līdzjutēji 24.aprīlī pulcējās Vecajā Sv.Ģertrūdes baznīcā, kur ar pateicības dievkalpojumu atzīmēja šo nozīmīgo notikumu.

Otrs tikpat svarīgs fakts ir – Johannesa Baumaņa 20 tulkošanas gadu jubileja. Tieši tik daudz gadus Baumaņa kungs tulko „Svētdienas Rītu” vācu valodā, kuru izsūta abonementiem ne vien Vācijā, bet visā Eiropā. Dievkalpojumā un sadraudzībā, kas notika pēc pateicības dievkalpojuma, bija klāt arī plaša delegācija no Vācijas.

Dievkalpojumā kalpoja bīskaps Pāvils Brūvers un mācītāji - Juris Rubenis un Rinalds Grants, piedalījās Guntars Prānis ar Rīgas Doma vokālo grupu „Laudate”, ērģeles spēlēja Vita Kalnciema."