2020. gada 28. janvāris
Vārda dienas: Kārlis, Spodris

Redzi, Viņš sagāž – neviens neuzcels, Viņš ieslēdz – neviens neatdarīs!
(Īj 12:14)

Tā saka Svētais, Patiesais, kam pieder Dāvida atslēga, kas atver, un neviens neaizslēgs, un kas aizslēdz, un neviens neatvērs: Es zinu tavus darbus, redzi, Es atvēru tavā priekšā durvis, ko neviens nevar aizslēgt. (Atkl 3:7–8)

1Moz 15:1–11, 17–21; Ebr 9:1–14; Jņ 5:1–18

Galerijas » LELB Baznīcas Dienas 2009 Valmierā

No 24. līdz 26. jūlijam Valmierā norisinājās LELB Baznīcas Dienās, kas pulcēja aptuveni 2000 luterāņu draudžu ļaudis no visas Latvijas. Šī gada Baznīcas Dienu devīze bija vārdi no Kristus aicinājuma Mateja evaņģēlijā – EJIET UN DARIET (Mat. 28:19). Piedzīvojot šajās dienās sadraudzību ar ticības brāļiem un māsām no citām draudzēm, domājām par mūsu katra un baznīcas kopumā misiju sabiedrībā šajā laikā.

Baznīcas Dienu programmā šogad ietilpa arī plašs pasākumu klāsts, kas bija atvērti arī visiem valmieriešiem un pilsētas viesiem – gan koncerti un izrādes, gan pārrunas ar mācītājiem, gan Gaismas ceļa lūgšanu un pārdomu pasākums, gan Baznīcas Dienu noslēguma dievkalpojums.

Foto: Ivars Kupcis