2019. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Kungs saka: Kādēļ jums maksāt sudrabu par to, kas nav maize, atdot savas pūles par to, kas nedod sāta? Klausieties, klausieties uz Mani, tad ēdīsiet krietni. (Jes 55:2)

Strādājiet nevis iznīkstošās barības dēļ, bet tās barības dēļ, kas paliek mūžīgajai dzīvībai, ko jums dos Cilvēka Dēls, jo Viņu ir apzīmogojis Tēvs – Dievs. (Jņ 6:27)

Dan 12:1–4, 13; Apd 4:1–12; Jņ 16:1–15

Galerijas » LELB Baznīcas Dienas 2009 Valmierā

No 24. līdz 26. jūlijam Valmierā norisinājās LELB Baznīcas Dienās, kas pulcēja aptuveni 2000 luterāņu draudžu ļaudis no visas Latvijas. Šī gada Baznīcas Dienu devīze bija vārdi no Kristus aicinājuma Mateja evaņģēlijā – EJIET UN DARIET (Mat. 28:19). Piedzīvojot šajās dienās sadraudzību ar ticības brāļiem un māsām no citām draudzēm, domājām par mūsu katra un baznīcas kopumā misiju sabiedrībā šajā laikā.

Baznīcas Dienu programmā šogad ietilpa arī plašs pasākumu klāsts, kas bija atvērti arī visiem valmieriešiem un pilsētas viesiem – gan koncerti un izrādes, gan pārrunas ar mācītājiem, gan Gaismas ceļa lūgšanu un pārdomu pasākums, gan Baznīcas Dienu noslēguma dievkalpojums.

Foto: Ivars Kupcis