2019. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Kungs saka: Kādēļ jums maksāt sudrabu par to, kas nav maize, atdot savas pūles par to, kas nedod sāta? Klausieties, klausieties uz Mani, tad ēdīsiet krietni. (Jes 55:2)

Strādājiet nevis iznīkstošās barības dēļ, bet tās barības dēļ, kas paliek mūžīgajai dzīvībai, ko jums dos Cilvēka Dēls, jo Viņu ir apzīmogojis Tēvs – Dievs. (Jņ 6:27)

Dan 12:1–4, 13; Apd 4:1–12; Jņ 16:1–15

Galerijas » Mācītāja amatu krustu saņem Edvīns Vilks (06.01.2008.)

Zvaigznes dienā, 6. janvārī, Sātu baznīcā notika svinīgs dievkalpojums, kurā mācītāja amata krustu saņēma LELB mācītājs Edvīns Vilks. Dievkalpojumā piedalījās un sprediķi sacīja Liepājas bīskaps Pāvils Brūvers, Kandavas iecirkņa prāvests Mārcis Zeiferts, Slokas draudzes mācītājs Jānis Saulīte. Bīskaps E.Vilkam pasniedza mācītāja amata zīmi – krustu, kas apliecina, ka viņš ir kļuvis par pilntiesīgu LELB mācītāju. Šādu simbolisku zīmi parasti pasniedz gadu pēc ordinācijas saņemšanas jeb iesvētīšanas palīgmācītāja amatā.