2018. gada 18. janvāris
Vārda dienas: Antons, Antis

Uz Tevi paļaujas visas zemes malas un vistālākās jūras. (Ps 65:6)

Viņš /Jēzus Kristus/ atnākdams ir pasludinājis mieru – gan jums, kas bijāt tālu, gan viņiem, kas bija tuvu.
(Ef 2:17)

1Moz 11:1–9; Ebr 6:13–20; Jņ 4:1–15

Galerijas » Jēzus draudzei 370 gadi ar Jēzu (22.-28.09.2008.)

"Jo, kur divi vai trīs ir sapulcējušies Manā Vārdā, tur Es esmu viņu vidū." Mt.18:20

Šogad septembrī Jēzus draudze svinēja savas pastāvēšanas 370 gadu jubileju, aicinot draudzi un visus interesentus būt kopā svētku pasākumos nedēļas garumā. Katrs svētku nedēļas rīts sākās ar svētbrīdi, un katru vakaru kāda no draudzes nozarēm rīkoja pasākumu visai draudzei. Tā kopīgi tika piedzīvots lūgšanu vakars pirmdienā, svētdienskolas pasākums otrdienā, vēstures bagātību vakars trešdienā, bagātīgs koncerts ceturtdien, jauniešu pasākums piektdienas vakarā un svētku noslēguma pasākums sestdien. Svētdien draudze un māsu draudžu pārstāvji svinēja svētku dievkalpojumu, piedzīvojot to, cik svarīga ir draudzes kopība un sadraudzība – nevis tikai es un Jēzus, bet Jēzus, māsas un brāļi Kristū un es.

Draudzei arī turpmāk jāturpina pastāvēt savā ticībā Kristum, kuru sastapt var ikviens, – gluži kā Dziesmu grāmatas 358. dziesmā, kuru dziedāja arī svētku dievkalpojumā: "Raugi: draugi Jēzus draudzē, ko Dievs saudzē, gaida tevi! Vai tu roku Jēzum devi?".