2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Galerijas » LELB Svētdienas skolu nozares rīkotā konkursa "Mani Adventa eņģeļi" noslēguma pasākums un avīzes "Sinepju Graudiņš" pirmā numura atvēršanas svētki (20.01.2007.)

20. janvārī ar kopdziesmu "Šī ir tā diena" LELB Konsistorijas zālē noslēdzās Svētdienas skolu nozares izsludinātais konkurss "Mani Adventa eņģeļi". Stāstus par gatavošanos Ziemassvētkiem un eņģeļu fotogrāfijas konkursam bija iesūtījuši 122 bērni no visas Latvijas. Visus klātesošos iepriecināja kopīga dziesmu dziedāšana, atzinības rakstu saņemšana, cienasta un lielās tortes baudīšana, leļļu teātra izrāde un tikšanās ar daudziem Latvijas svētdienas skolu bērniem jau pazīstamo lelli Henriju.

LELB Svētdienas skolu nozares vadītāja Ilze Gulbe klātesošos iepazīstināja arī ar jaunumu – LELB Svētdienas skolu nozares izdevuma "Sinepju Graudiņš" pirmo numuru! Šogad avīzīte iznāks reizi mēnesī, un to varēs izkopēt no LELB svētdienas skolas mājaslapas.