2018. gada 19. jūnijs
Vārda dienas: Viktors, Nils

Kas pildīs Manas tiesas un sekos Maniem likumiem – tas nemirs tēva nozieguma dēļ. (Ech 18:17)

Ne jau ar iznīcīgo – ar zeltu vai sudrabu – jūs esat izpirkti no savas nīcīgās dzīves, ko esat mantojuši no tēviem, bet ar dārgajām asinīm, ko izlēja Kristus. (1Pēt 1:18–19)

Māc 8:14–9:10; Gal 4:21–31; Mt 15:29–39

Galerijas » Valmieras iecirkņa prāvesta Arņa Buša ievešanas amatā dievkalpojums un Valmieras iecirkņa Sinode (27.01.2007.)

Sestdien, 27. janvārī arhibīskaps Jānis Vanags ieveda amatā Valmieras iecirkņa jauno prāvestu Arni Bušu. Amatā ievešanas dievkalpojums notika Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā klātesot iecirkņa visu 24 draudžu pārstāvjiem, 16 iecirknī kalpojošajiem mācītājiem un evaņģēlistiem, kā arī viesiem no LELB Konsistorijas un citiem prāvestu iecirkņiem.

Pēc prāvesta ievešanas amatā Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā notika pirmā iecirkņa Sinode jaunā prāvesta vadībā. Sinodē par iepriekšējo darba cēlienu atskaitījās nozaru vadītāji. Prāvests Arnis Bušs savukārt iepazīstināja ar iecirkņa nākamā pusgada plānu, kurā paredzēta vieta gan dažāda veida kalpošanas darba semināriem, gan kopīgas atpūtas reizes ar ģimenēm.