2019. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Kungs saka: Kādēļ jums maksāt sudrabu par to, kas nav maize, atdot savas pūles par to, kas nedod sāta? Klausieties, klausieties uz Mani, tad ēdīsiet krietni. (Jes 55:2)

Strādājiet nevis iznīkstošās barības dēļ, bet tās barības dēļ, kas paliek mūžīgajai dzīvībai, ko jums dos Cilvēka Dēls, jo Viņu ir apzīmogojis Tēvs – Dievs. (Jņ 6:27)

Dan 12:1–4, 13; Apd 4:1–12; Jņ 16:1–15

Galerijas » Valmieras iecirkņa prāvesta Arņa Buša ievešanas amatā dievkalpojums un Valmieras iecirkņa Sinode (27.01.2007.)

Sestdien, 27. janvārī arhibīskaps Jānis Vanags ieveda amatā Valmieras iecirkņa jauno prāvestu Arni Bušu. Amatā ievešanas dievkalpojums notika Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā klātesot iecirkņa visu 24 draudžu pārstāvjiem, 16 iecirknī kalpojošajiem mācītājiem un evaņģēlistiem, kā arī viesiem no LELB Konsistorijas un citiem prāvestu iecirkņiem.

Pēc prāvesta ievešanas amatā Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā notika pirmā iecirkņa Sinode jaunā prāvesta vadībā. Sinodē par iepriekšējo darba cēlienu atskaitījās nozaru vadītāji. Prāvests Arnis Bušs savukārt iepazīstināja ar iecirkņa nākamā pusgada plānu, kurā paredzēta vieta gan dažāda veida kalpošanas darba semināriem, gan kopīgas atpūtas reizes ar ģimenēm.