2018. gada 18. janvāris
Vārda dienas: Antons, Antis

Uz Tevi paļaujas visas zemes malas un vistālākās jūras. (Ps 65:6)

Viņš /Jēzus Kristus/ atnākdams ir pasludinājis mieru – gan jums, kas bijāt tālu, gan viņiem, kas bija tuvu.
(Ef 2:17)

1Moz 11:1–9; Ebr 6:13–20; Jņ 4:1–15

Galerijas » Valmieras iecirkņa prāvesta Arņa Buša ievešanas amatā dievkalpojums un Valmieras iecirkņa Sinode (27.01.2007.)

Sestdien, 27. janvārī arhibīskaps Jānis Vanags ieveda amatā Valmieras iecirkņa jauno prāvestu Arni Bušu. Amatā ievešanas dievkalpojums notika Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā klātesot iecirkņa visu 24 draudžu pārstāvjiem, 16 iecirknī kalpojošajiem mācītājiem un evaņģēlistiem, kā arī viesiem no LELB Konsistorijas un citiem prāvestu iecirkņiem.

Pēc prāvesta ievešanas amatā Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā notika pirmā iecirkņa Sinode jaunā prāvesta vadībā. Sinodē par iepriekšējo darba cēlienu atskaitījās nozaru vadītāji. Prāvests Arnis Bušs savukārt iepazīstināja ar iecirkņa nākamā pusgada plānu, kurā paredzēta vieta gan dažāda veida kalpošanas darba semināriem, gan kopīgas atpūtas reizes ar ģimenēm.