2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Galerijas » Seminārs LELB garīdzniekiem par postpenitenciāro (pēc ieslodzījuma) palīdzību LELB Konsistorijas zālē (22.02.2007.)

22. februārī LELB Konsistorijā viesojās Valsts Probācijas dienesta Postpenitenciārās palīdzības nodaļas vadītāja Anita Rakovska. Viņa mūsu Baznīcas mācītājus iepazīstināja ar savas nodaļas darbu un aicināja mācītājus savu iespēju robežās to atbalstīt.

Anita Rakovska pozitīvi novērtēja mūsu Baznīcas kapelānu darbu ieslodzījuma vietās, bet, kā viņa atzīmēja, problēmas rodas tad, kad ieslodzītais tiek atbrīvots un viņa saite ar kapelānu, ar kuru nodibinājušās uzticības pilnas attiecības, pārtrūkst. Ja bijušais ieslodzītais brīvībā atrastu izprotošu mācītāju un draudzi, kurā viņš ar izpratni un mīlestību tiktu pieņemts, daudzas viņa problēmas varētu tikt sekmīgi risinātas, un viņš tiktu pasargāts no atgriešanās uz noziedzības ceļa.