2021. gada 24. oktobris
Vārda dienas: Renāte, Modrīte, Mudrīte

Neļauj ļaunumam sevi uzvarēt, bet uzvari ļaunu ar labu!
(Rm 12:21)

22. svētdiena pēc Vasarsvētkiem

Ech 37:15–28; Flp 1:3–11; Mt 22:15–22
Ps 126; Jer 31;7–9; Ebr 7:23–28; Mk 10:46–52

Krāsa: zaļa

Mans Gars paliks ar jums, nebīstieties.
(Hag 2:5)

Lai cerības Dievs jūs piepilda ar prieku un mieru ticībā un jūs Svētā Gara spēkā kļūtu pārpilni šajā cerībā.
(Rm 15:13)

Jer 36:1–10; Apd 14:8–18; Lk 7:36–50

Galerijas » Liepājas diecēzes bīskapa Pāvila Brūvera ieiešanai katedrālē veltīts dievkalpojums (01.12.07.)

Īsi pirms Pirmās Adventes, 1. decembrī, Liepājas Svētās Trīsvienības katedrālē notika Liepājas diecēzes bīskapa ieiešana katedrālē. Ar šo dienu bīskaps uzsāka kalpošanu diecēzē.

Krāšņā katedrāle bija sapulcinājusi draudžu pārstāvjus un mācītājus no visas diecēzes, dievkalpojumu vadīja jaunais bīskaps, arhibīskaps Jānis Vanags un katedrāles dekāns Pēteris Kalks. Dievkalpojumu apmeklēja arī pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, Liepājas Romas katoļu bīskapi – Vilhelms Lapelis un Ārvaldis Andrejs Brumanis, kā arī garīdznieki no baptistu un adventistu draudzēm. Dziedāja Liepājas Svētās Annas draudzes liturģiskais koris.

Dievkalpojuma noslēgumā klātesošie mācītāji tika aicināti apliecināt savu cieņu un paklausību bīskapam, personiski apsveicinoties ar viņu. Pēc dievkalpojuma izveidojās rinda visas baznīcas garumā, lai apsveiktu bīskapu. Draudžu pārstāvji vēlējās personiski sveikt jauno bīskapu Pāvilu Brūveru un vēlēt Dieva svētību viņa kalpošanai.

Foto: Ingrīda Briede un Mārtiņš Rudzītis

Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram

© 2021 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.