2018. gada 20. oktobris
Vārda dienas: Leonīds, Leonīda

Jūs bijāt kā degulis, kas izrauts no liesmas, bet pie Manis jūs neatgriezāties! – saka Kungs.
(Am 4:11)

Kas tad, ja daži nav ticējuši, – vai tad viņu neticība iznīcina Dieva uzticību? Nē, taču! Tas ir tā, ka Dievs ir patiess.
(Rm 3:3–4)

Hoz 10:1–15; Apd 25:13–27; Lk 8:16–25

Galerijas » Liepājas diecēzes bīskapa Pāvila Brūvera ieiešanai katedrālē veltīts dievkalpojums (01.12.07.)

Īsi pirms Pirmās Adventes, 1. decembrī, Liepājas Svētās Trīsvienības katedrālē notika Liepājas diecēzes bīskapa ieiešana katedrālē. Ar šo dienu bīskaps uzsāka kalpošanu diecēzē.

Krāšņā katedrāle bija sapulcinājusi draudžu pārstāvjus un mācītājus no visas diecēzes, dievkalpojumu vadīja jaunais bīskaps, arhibīskaps Jānis Vanags un katedrāles dekāns Pēteris Kalks. Dievkalpojumu apmeklēja arī pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, Liepājas Romas katoļu bīskapi – Vilhelms Lapelis un Ārvaldis Andrejs Brumanis, kā arī garīdznieki no baptistu un adventistu draudzēm. Dziedāja Liepājas Svētās Annas draudzes liturģiskais koris.

Dievkalpojuma noslēgumā klātesošie mācītāji tika aicināti apliecināt savu cieņu un paklausību bīskapam, personiski apsveicinoties ar viņu. Pēc dievkalpojuma izveidojās rinda visas baznīcas garumā, lai apsveiktu bīskapu. Draudžu pārstāvji vēlējās personiski sveikt jauno bīskapu Pāvilu Brūveru un vēlēt Dieva svētību viņa kalpošanai.

Foto: Ingrīda Briede un Mārtiņš Rudzītis