2019. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Kungs saka: Kādēļ jums maksāt sudrabu par to, kas nav maize, atdot savas pūles par to, kas nedod sāta? Klausieties, klausieties uz Mani, tad ēdīsiet krietni. (Jes 55:2)

Strādājiet nevis iznīkstošās barības dēļ, bet tās barības dēļ, kas paliek mūžīgajai dzīvībai, ko jums dos Cilvēka Dēls, jo Viņu ir apzīmogojis Tēvs – Dievs. (Jņ 6:27)

Dan 12:1–4, 13; Apd 4:1–12; Jņ 16:1–15

Galerijas » LELB Mācītāju balle 2007 Igates pilī (11.05.2007.)

11. maijā Igates pilī (netālu no Limbažiem) uz sesto mācītāju ģimeņu sadraudzības vakaru, sauktu arī par mācītāju balli pulcējās ap 120 kalpojošo mācītāju ar savām dzīvesbiedrēm un dažs arī ar mazajām ģimenes atvasēm.

Baznīcas pasākumu komisijas vadītājs Atis Grīnbergs atzīst, ka sadraudzības vakars pēc daudzu mācītāju ierosmēm veidots pēc iespējas neformāls, bez īpašām ceremonijām un rituāliem. Lai vismaz reizi gadā mācītāji ar savām kundzēm izietu sabiedrībā, varētu skaistā vidē ar mūziku un cienastu pavadīt vakaru, atpūšoties no ikdienas rūpēm un raizēm.

Foto: Ingrīda Briede ("Svētdienas Rīts") un Mārtiņš Rudzītis

Diskus ar šī gada LELB Mācītāju balles fotogrāfijām iespējams iegādāties LELB Konsistorijā pie dežuranta.