2019. gada 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Kungs saka: Kādēļ jums maksāt sudrabu par to, kas nav maize, atdot savas pūles par to, kas nedod sāta? Klausieties, klausieties uz Mani, tad ēdīsiet krietni. (Jes 55:2)

Strādājiet nevis iznīkstošās barības dēļ, bet tās barības dēļ, kas paliek mūžīgajai dzīvībai, ko jums dos Cilvēka Dēls, jo Viņu ir apzīmogojis Tēvs – Dievs. (Jņ 6:27)

Dan 12:1–4, 13; Apd 4:1–12; Jņ 16:1–15

Galerijas » Svētdienas skolu skolotāji apgūst zinības Grostonā (2.-7.jūlijs, 2007.)

Madonas rajona Grostonas draudzes skolā no 2. līdz 7. jūlijam notika svētdienas skolas skolotāju apmācības vasaras kursi, kuros piedalījās gan vietējie iedzīvotāji un madonieši, gan skolotāji no Pļaviņām, Limbažiem, Kārķiem, Rīgas un Jaunpiebalgas.

Ikgadējie vasaras kursi ir viena no trim LELB svētdienas skolas skolotāju apmācības daļām. Pēc tiem seko kalpošana vienu gadu draudzes svētdienas skolā un tests, pēc kura nokārtošanas tiek saņemta svētdienas skolas skolotāja apliecība.

Foto: no LELB Svētdienas skolu nozares arhīva