2018. gada 23. jūnijs
Vārda dienas: Līga

Kungs nepametīs savu tautu, jo liels ir Viņa Vārds. (1Sam 12:22)

Jūs pazīstat mūsu Kunga Jēzus Kristus žēlastības dāvanu. Viņš, bagāts būdams, jūsu dēļ kļuva nabags, lai jūs Viņa nabadzībā kļūtu bagāti.
(2Kor 8:9)

4Moz 3:1–13; Gal 6:11–18; Mt 17:1–13

Galerijas » Svētdienas skolu skolotāji apgūst zinības Grostonā (2.-7.jūlijs, 2007.)

Madonas rajona Grostonas draudzes skolā no 2. līdz 7. jūlijam notika svētdienas skolas skolotāju apmācības vasaras kursi, kuros piedalījās gan vietējie iedzīvotāji un madonieši, gan skolotāji no Pļaviņām, Limbažiem, Kārķiem, Rīgas un Jaunpiebalgas.

Ikgadējie vasaras kursi ir viena no trim LELB svētdienas skolas skolotāju apmācības daļām. Pēc tiem seko kalpošana vienu gadu draudzes svētdienas skolā un tests, pēc kura nokārtošanas tiek saņemta svētdienas skolas skolotāja apliecība.

Foto: no LELB Svētdienas skolu nozares arhīva