2020. gada 07. jūlijs
Vārda dienas: Alda, Maruta

Es sacīju mulsumā: Tu esi atrāvis skatienu no manis! Tomēr Tu dzirdēji manu gaušanos, kad es brēcu uz Tevi!
(Ps 31:23)

Ceļa malā sēdēja kāds akls ubags, Timeja dēls Bartimejs. Izdzirdis, ka tas ir Jēzus no Nācaretes, viņš sāka kliegt un sauca: “Jēzu, Dāvida dēls, apžēlojies par mani!” Un daudzi to apsauca, lai viņš apklustu. Jēzus apstājies sacīja: “Sauciet viņu šurp!”
(Mk 10:46–48.49)

4Moz 11:1–23; Rm 1:16–25; Mt 17:22–27

Draudzes Latvijā

LELB kalpošana ārpus Latvijas

Kas ir draudze?
Draudze ir Dieva izredzēti, aicināti un sapulcēti cilvēki, kuri savā ticībā vēlas sekot Dieva aicinājumam Jēzū Kristū, kas izteikts Vecās un Jaunās Derības Svētajos Rakstos. Draudze apvieno kristiešus, kuri ir kristīti Trīsvienīgā Dieva (Tēva un Dēla un Svētā Gara) vārdā.

Kas ir LELB draudze?
Draudze ir LELB mazākā vienība. Latvijas evaņģēliski luteriskajā Baznīcā ir 288 draudzes. Draudzi dibina un sastāda LELB kristītas un iesvētītas pilngadīgas personas, kas ir Latvijas Republikas iedzīvotāji.

Meklēt pēc:   vai
Atlasīt pēc alfabēta:  A Ā B C D E Ē G Ģ I Ī J K Ķ L Ļ M N O P R S T U V Z

Ģipkas ev.lut. draudze

Juridiskā adrese:Ģipkas evaņģēliski luteriskā draudze
Dievnama adrese:
Pasta adrese:,,Brāļtīrumi" Pūrciems Rojas novads LV 3264
E-pasts:gipkas.draudze[at]inbox.lv
Mājaslapa:----
Kalpo:mācītājs Armands Klāvs

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.