2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Ādažu draudze

Baznīca

No 1772. līdz 1775. gadam dievnamu cēla arhitekts Bernhards Joahims. Padomju okupācijas laikā dievnams izmantots gan kā kinoteātris un deju zāle, vēlāk kā kāpostu skābētava, tukšās taras, minerālmēslu noliktava, un tikai 1997. gadā altāra telpu pamet „Lattelekom” centrāle.

1989. gadā dievnams nonāk Valsts Kultūras pieminekļu inspekcijas pārraudzībā, un tiek uzsākti baznīcas atjaunošanas darbi - tiek rekonstruēta fasāde, atjaunots tornis un jumta segums. Tiek izbūvēti bēniņi, kā arī radīta moderna apkures sistēma ar radiatoriem un apsildāmām grīdām. Pašlaik notiek baznīcas interjera atjaunošana.

Draudze

Ādažu draudzes vēsture sākās jau 13. gadsimtā. Pēc Padomju Savienības sabrukšanas draudze atjaunojas un dievkalpojumus Baltezera baznīcā atsāk 1994. gadā, kad kopāsanākšanām varēja izmantot tikai nelielu tumšu telpu, kas padomju gados tika izmantota kā kalēja smēde. 1998. gadā, izbūvējot bēniņus, dievkalpojumi tiek noturēti tur, no 2003. gada dievkalpojumi atsākas pirmajā stāvā - lūgšanu zālē. Samērā strauji pieaug draudzes locekļu skaits. Baznīcā izveidota arī māmiņu istaba, kurā tiek translēts dievkalpojums, tādējādi radot iespēju dievkalpojumus apmeklēt arī ģimenēm ar maziem bērniem.

Ādažu draudzē kalpo mācītājs Ivars Jēkabsons.

2016.gadā draudzē ir  reģistrēti 517 draudzes locekļi,  darbojas arī Svētdienas skoliņa.

Draudzes interneta mājas lapa: www.baltezerabaznica.lv

Dievkalpojumi Ādažu draudzē notiek svētdienās plkst. 10:00, trešdienās - vakara dievkalpojums plkst. 18:30, mēneša pēdējā svētdienā - ģimenes dievkalpojums.

Svētdienas skolas nodarbības draudzē
Ādažu baznīca