2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Vai Alfa kurss nes augļus jūsu draudzē? - komentāri
:: dace bondare 2015.05.27 09:53 Manu prāt tas ir ļoti vajadzīgs gan jauniešiem, gan arī pieaugušiem, visiem, kas grib atrast atbildes par Trīsvienīgo Dievu, uzzināt par attiecībām ar Dievu, un iegūt daudz Svētā Gara klātbūtnes.
:: Robert 2015.04.15 23:39 give me
jeshua
:: Raimonds 2015.04.14 10:37 Alfas kurss, bez mājas grupu vai pastorātu veidošanas ir tikai"jūras viļņošanās", kas katru pusgadu krastā "izmet" kārtējo nominālkristiešu vilni... Mājas grupa, pastorāts tos "uztver" un neļauj "iesūkties" un "izžūt".
:: Viktorija 2015.01.30 19:37 Mērītājs ir Jēzus. Mēs pēc savas saprašanas mēram savus un citu cilvēku darbus ( augļus)>Paši bieži nesaprotam.Liekas,zinām, kas ir pareizi, bet gadās ka mūsu pareizums ir greizs Dieva priekšā.
Kaut kādās lietās jau varam atšķirt labu no ļauna.Jānes ir ticības auglis Jēzum. Jācenšas dzīvot pēc ticības - cik nu kuram tas ir iespējams.
:: kristine 2014.09.23 21:36 Ļoti žēl, ka tik daudzas draudzes pat nav pamēģinājušas, jo šis evanģelizācijas veids ir tik mūsdienīgs, sirdij pieņemams, augļus nesošs....
:: stiina 2013.11.28 15:50 Hmm, kāpēc nav atbilžu varianta - Alfa kurss nenes redzamus būtiskus augļus, tomēr to turpinām organizēt?

Vai vismaz - Alfa kurss palīdz augt mums pašiem (bet tas nav galvenais).
:: kaads sakars ALFAI ar jeezu? jeezus liel 2013.11.07 10:05 kaads sakars ALFAI ar jeezu?
jeezus lieldienas tika nosists, lai aadama un ievas greekaa krissanas vietu PARADIIZEE paarveidotu par greeka NOZELAS VIETU- man pieder naaves un elles atsleegas- jaana atklaasmes graamata 1. nodala saka paarveidotais jezus
vieta, kur cilveeks zaudeja muuzigo dziivibu ir atpirkta- jaana evang.14 nod.-es aizeimu jums vietu sataisiit, lai kur esmu es buutu arii juus.... .

jaana 15- jeezus pasludina dievu par greeeku atlaideejuu jeb tiesaataju-mans teevs ir daarza ..
:: Guntars Agate 2013.10.10 08:06 Man vispārsteidzošākais ir redzēt Svētā Gara augļus alfas kalpotāju un dalībnieku vidū.
:: Kaspars 2013.10.08 20:30 Interesanti, kādi ir kritēriji pēc kuriem mērīt, kas nes augļus, kas nenes un kādi augļi tiek nesti vai nenesti? Kurš ir mērītājs?

Tavs komentārs

Vārds:*