2024. gada 15. aprīlis
Vārda dienas: Aelita, Gastons

Klusās nedēļas un Lieldienu dievkalpojumi LELB draudzēs 2024

iesūtīts: 2024.03.23 00:27


Draudzes nosaukums




Papildu informācija

LELB Aizputes draudze

31.martā

plkst.

8:00

Lieldienu dievkalpojums, Aizputē, Kalvenes ielā 38A


29.martā

plkst.

12:00

Krusta pagodināšana


31.martā

plkst.

13:00

LELB Aizputes draudze, Valtaiķu baznīca

LELB Aknīstes draudze

31.martā

plkst.

17:00

Kristus augšāmcelšanās svētku dievkalpojums

LELB ALOJAS draudze

28.martā

plkst.

18:00

Zaļās ceturdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

15:00

Lielās piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

12:00

Lieldienas dievkalpojums

LELB Alūksnes draudze

27.martā

plkst.

17:15

Nedēļas Dievkalpojums Mācītājmuižā, Pils iela 15


28.martā

plkst.

18:00

Zaļās ceturtdienas Dievkalpojums, Baznīcā, Pils ielā 25


29.martā

plkst.

12:00

Ekumēnisks Krusta ceļš, sākums LELB Alūksnes Baznīcā


29.martā

plkst.

15:00

Lielās Piektdienas Dievkalpojums, Baznīcā, Pils 25


30.martā

plkst.

22:00

Nakts Vigīlija, Baznīcā, Pils 25


31.martā

plkst.

11:00

Kristus Augšāmcelšanās Dievkalpojums, Alūksnes Baznīcā, Pils 25


31.martā

plkst.

15:00

Kristus Augšāmcelšanās Dievkalpojums, Liepnas Baznīcā, Liepnas pagastā, Alūksnes nov.


25.martā

plkst.

17:15

Sv.Mise Mācītājmuiža


26.martā

plkst.

17:15

Sv.Mise Mācītājmuiža


27.martā

plkst.

17:15

Sv.Mise Mācītājmuiža

LELB Annenieku ev.lut. draudze

31.martā

plkst.

14:00


LELB Apes Sv. Mateja

28.martā

plkst.

19:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

12:00

Krusta ceļš, Apes pilsētas ielās ar Dievkalpojumu LELB Apes draudzes baznīcā


30.martā

plkst.

22:00

Lieldienu nakts vigīlija, LELB Opekalna draudzes baznīcā


31.martā

plkst.

7:00

Lieldienu dievkalpojums LELB Apes Sv.Mateja draudzes baznīcā


31.martā

plkst.

10:00

Lieldienu dievkalpojums LELB Opekalna draudzes baznīcā


31.martā

plkst.

13:00

Lieldienu dievkalpojums LELB Gaujienas draudzē, Mācītājmājā.


31.martā

plkst.

16:00

Lieldienu dievkalpojums Saieta nams Mikuži , Trapene


2.aprīlī

plkst.

10:00

Lieldienu dievkalpojums SAC Trapene

LELB Apriķu draudze

31.martā

plkst.

13:00

Lieldienu dievkalpojums

LELB Asares draudze

31.martā

plkst.

13:00


LELB Augstkalnes -Mežmuižas dr.

31.martā

plkst.

16:00


LELB Augstkalnes Mežmuižas draudze

31.martā

plkst.

16:00


LELB Augstrozes draudze

29.martā

plkst.

11:00

Lielā Piektdiena

LELB Augšāmcelšanās draudze

24.martā

plkst.

10:00



28.martā

plkst.

19:00



29.martā

plkst.

15:00



29.martā

plkst.

10:00



31.martā

plkst.

11:00

Pirmās Lieldienas

LELB, Ādažu draudze

28.martā

plkst.

19:00

Zaļā Ceturtdiena - Baltezera baznīcā


29.martā

plkst.

19:00

Lielā Piektdiena - Baltezera baznīcā


30.martā

plkst.

23:00

Lieldienu nakts - Baltezera baznīcā


31.martā

plkst.

11:00

Lieldienas - Baltezera baznīcā


31.martā

plkst.

15:00

Lieldienas - Kapela "Laivu Māja" Carnikavā, Stacijas ielā 21

LELB, Asares draudze

31.martā

plkst.

13:00

Lieldienu Dievkalpojums, kalpos palīgmācītājs Artūrs Dimitrijevs

LELB Baldones draudze

24.martā

plkst.

11:00

Pupolsvētdienas dievkalpojums


27.martā

plkst.

10:00

Lieldienu dievkalpojums Baldones aprūpes centrā


28.martā

plkst.

19:00

Zaļā ceturtdiena


29.martā

plkst.

11:00

Lielā piektdiena


30.martā

plkst.

21:00

Lieldienu nakts dievkalpojums ar Kristību sakramentu


31.martā

plkst.

11:00

Lieldienas dievkalpojums

LELB Baldones draudze (Tomes baznīca)

4.aprīlī

plkst.

10:00

Lieldienas dievkalpojums

LELB Balgales draudze24

24.martā

plkst.

13:00

Pūpolsvētdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

13:00

Kristus augšāmcelšanās svetku dievkalpojums

LELB Balvu draudze

24.martā

plkst.

10:00

Pupolsvētdienas dievkalpojums


28.martā

plkst.

10:00

Zaļas ceturdienas dievkalpojums


28.martā

plkst.

18:00

Zalās ceturdienas vakara dievkalpojums


29.martā

plkst.

10:00

Lielās piektdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

18:00

Ekumēniskais krusta ceļš


30.martā

plkst.

23:30

Kristus augšāmcelšanās svētku sagaidīšanas dievkalpojums


31.martā

plkst.

10:00

Kristus augšāmcelšanās svētku dievkalpojums


4.aprīlī

plkst.

16:00

Otras Lieldienas - lūgšana, svētku koncerts

LELB Bārbeles draudze

31.martā

plkst.

16:00


LELB Bātes-Vaiņodes draudze

29.martā

plkst.

14:00

Lielā Piektdiena


31.martā

plkst.

13:00

Kristus augšāmcelšanās/Lieldienas

LELB Bauskas draudze

24.martā

plkst.

10:00

Pūpolsvētdiena (palmu).


28.martā

plkst.

18:30

Zaļā ceturtdiena


29.martā

plkst.

10:00

Lielā piektdiena


31.martā

plkst.

6:00

Kristus Augšāmcelšanās rīts


31.martā

plkst.

10:00

Kristus Augšāmcelšanās diena


4.aprīlī

plkst.

10:00

Otrās Lieldienas

LELB Berģu draudze

31.martā

plkst.

10:00

Soliste Madara Dziedātāja

LELB Bērzaunes draudze

31.martā

plkst.

7:00

Kunga Jēzus Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums.

LELB Bērzes draudze

31.martā

plkst.

10:00


LELB Birzgales draudze

24.martā

plkst.

15:00

Pūpolsvētdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

15:00

Lielās piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

15:00

Lieldienas dievkalpojums

LELB Bolderājas draudze

24.martā

plkst.

14:00

Palmu svētdiena - slavēšanas dievkalpojums


28.martā

plkst.

19:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

18:00

Lielās piektdienas dievkalpojums


30.martā

plkst.

20:00

Lieldienu nakts vigīlija


31.martā

plkst.

14:00

Kristus augšāmcelšanās dievkalpojums

LELB Budbergas draudze

4.aprīlī

plkst.

15:00

Lieldienas dievkalpojums

LELB Bukaišu-Sniķeres draudze

29.martā

plkst.

14:00

Lielās piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

14:00

Lieldienas

LELB Bulduru draudze

28.martā

plkst.

18:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

13:00

Lielās piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

13:00

Lieldienu - Kristus augšāmcelšanās svētku dievkalpojums

LELB Bunkas draudze

4.aprīlī

plkst.

11:00

Kristus augšāmcelšanās/Lieldienas

LELB Burtnieku draudze

24.martā

plkst.

11:00

Pūpolsvētdienas dievkalpojums Burtnieku Mācītājmuižā


28.martā

plkst.

18:00

Zaļās Ceturtdienas dievkalpojums Burtnieku Mācītājmuižā


29.martā

plkst.

14:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums Burtnieku Mācītājmuižā


30.martā

plkst.

23:00

Nakts Viģīlijas dievkalpojums Burtnieku Mācītājmuižā


31.martā

plkst.

11:00

Lieldienu dievkalpojums Burtnieku Mācītājmuižā


4.aprīlī

plkst.

11:00

Lieldienu dievkalpojums Bērzaines saiešanas namā

LELB Cēsu Svētā Jāņa draudze

24.martā

plkst.

11:00

Pūpolu svētdienas dievkalpojums


28.martā

plkst.

18:15

Zaļās Ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

15:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums


30.martā

plkst.

22:30

Nakts vigīlija dievkalpojums


31.martā

plkst.

11:00

Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums

LELB Codes draudze

4.aprīlī

plkst.

11:00

Lieldienu svētku dievkalpojums

LELB Daudzeses draudze

31.martā

plkst.

13:00

Ar priekšnesumu uzstāsies opermūzikas mākslinieki Jānis Kurševs, Iveta Apine un Māris Žagars.

LELB Daudzevas draudze

31.martā

plkst.

13:00

Kristus augšāmcelšanās Dievkalpojums. Pēc, koncerts un sadraudzība.

LELB Daugavgrīvas Baltā draudze

24.martā

plkst.

10:00

Palmu/Pūpolu svētdienas dievkalpojums notiks dievnamā


28.martā

plkst.

19:00

Zaļās Ceturtdienas dievkalpojums notiks Draudzes namā


29.martā

plkst.

19:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums notiks dievnamā


30.martā

plkst.

23:00

Lieldienu nakts dievkalpojums notiks dievnamā


31.martā

plkst.

10:00

Lieldienu rīta dievkalpojums notiks dievnamā.

LELB Dikļu draudze

29.martā

plkst.

13:00

Lielā piektdiena


31.martā

plkst.

13:00

Kristus augšāmcelšanās svētki - Lieldienas

LELB Dobeles draudze

28.martā

plkst.

18:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

10:00

Lielās piektdienas dievkalpojums


30.martā

plkst.

18:00

Klusās sestdienas iztēles kontemplācija


31.martā

plkst.

10:00

Lieldienas

LELB Doles-Ķekavas draudze

28.martā

plkst.

19:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

11:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

18:30

Ekumēnisks krusta ceļš


30.martā

plkst.

23:00

Lieldienu nakts dievkalpojums ,,No tumsas uz gaismu"


31.martā

plkst.

11:00

Lieldienu svētku dievkalpojums

LELB Drustu draudze

31.martā

plkst.

13:00

Dievkalpojums Lieldienās

LELB Drustu draudze

24.martā

plkst.

13:00

Pūpolsvētdiens dievkalpojums


31.martā

plkst.

13:00

Lieldienu dievkalpojums

LELB Dubultu draudze

28.martā

plkst.

19:00

Dievkalpojums


29.martā

plkst.

15:00

Dievkalpojums


31.martā

plkst.

08:00

Vārda Dievkalpojums


31.martā

plkst.

11:00

Dievkalpojums

LELB Dunikas draudze

30.martā

plkst.

11:00

Dievkalpojums

LELB Durbes

24.martā

plkst.

9:00

Palmu svētdienas dievkalpojums


25.martā

plkst.

16:00

Lielās Pirmdienas dievkalpojums


26.martā

plkst.

16:00

Lielās Otrdienas dievkalpojums


27.martā

plkst.

16:00

Lielās Trešdienas dievkalpojums


28.martā

plkst.

16:00

Lielās (Zaļās) Ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

11:00

Lielā Piektdiena. Kristus ciešanu dievkalpojums ar krusta pagodināšanu.


31.martā

plkst.

9:00

1. Lieldienas. Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums

LELB Dzērbenes draudze

31.martā

plkst.

15:00

Lieldienu dievkalpojums

LELB Dzērbenes draudze

31.martā

plkst.

15:00

Lieldienu dienas dievkalpojums


7.aprīlī

plkst.

14:00

Baltās svētdienas dievkalpojums

LELB Ēdoles draudze

31.martā

plkst.

14:00


LELB Embūtes draudze

4.aprīlī

plkst.

13:30

Kristus augšāmcelšanās/Lieldienas

LELB Engures ev.lut.

29.martā

plkst.

11:00

Lielās piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

11:00

Lieldienu dievkalpojums

LELB Epiganijas ev. lut. krievu kopa

31.martā

plkst.

16:00

Lieldiens dievkalpojums

LELB Ērberģes ev. lut. draudze

31.martā

plkst.

14:00


LELB Ērģemes draudze

31.martā

plkst.

13:00


LELB Ērgļu draudz

31.martā

plkst.

10:00

Kunga Jēzus Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums.

LELB Ēveles draudze

24.martā

plkst.

14:00

Pūpolsvētdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

14:00

Lieldienu dievkalpojums

LELB Gaiķu draudze

29.martā

plkst.

12:00



4.aprīlī

plkst.

12:00


LELB Garkalnes draudze

24.martā

plkst.

15:00



28.martā

plkst.

19:00



29.martā

plkst.

17:00



31.martā

plkst.

15:00


LELB Gārsenes draudze

31.martā

plkst.

15:00

Kristus augšāmcelšanās svētku dievkalpojums

LELB Gaujienas draudze

31.martā

plkst.

13:00

"Mācītājmājā", Gaujienas pagastā, Smiltenes novadā


31.martā

plkst.

16:00

Saiešanas namā "Mikuži", Trapenes pagastā, Smiltenes novadā

LELB Ģipkas baznīca

31.martā

plkst.

13:00


LELB Gramzdas draudze

24.martā

plkst.

15:00

Pūpolsvētdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

14:00

Lieldienas- Kristus Augšāmcelšanās svētki

LELB Griezes

29.martā

plkst.

9:00

Lielā Piektdiena


4.aprīlī

plkst.

11:00

Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums

LELB Grobiņas

24.martā

plkst.

11:00

Palmu svētdienas dievkalpojums


25.martā

plkst.

18:00

Lielās Pirmdienas dievkalpojums


26.martā

plkst.

18:00

Lielās Otrdienas dievkalpojums


27.martā

plkst.

18:00

Lielās Trešdienas dievkalpojums


28.martā

plkst.

18:00

Lielās (Zaļās) Ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

13:30

Lielā Piektdiena. Krusta ceļš baznīcā.


29.martā

plkst.

15:00

Lielā Piektdiena. Kristus ciešanu dievkalpojums ar krusta pagodināšanu.


30.martā

plkst.

22:00

Lieldienu Vigīlija ar kristībām, uguns un ūdens svētīšanu


31.martā

plkst.

11:00

1. Lieldienas. Kristus augšāmcelšanās svētku dievkalpojums.

LELB Gulbenes draudze

28.martā

plkst.

18:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

12:00

Krusta ceļš


29.martā

plkst.

15:00

Ciešanu liturģija


30.martā

plkst.

23:00

Lieldienu nakts vigīlija


31.martā

plkst.

10:00

Kristus Augšāmcelšanās svētki


4.aprīlī

plkst.

10:00

Otrās Lieldienas


31.martā

plkst.

13:00

Dievkalpojums Jaungulbenes baznīcā

LELB Iecavas draudze

29.martā

plkst.

18:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

10:00

Lieldienu svētku dievkalpojums

LELB Ilūkstes draudze

31.martā

plkst.

8:00


LELB ĪVANDES DRAUDZE.

31.martā

plkst.

11:00

Mācītājs Mārtiņš Burke-Burkevics

LELB Jaunjelgavas draudze

29.martā

plkst.

15:00

Lielās piektdienas Dievkalpojums ar Krusta ceļu


31.martā

plkst.

10:00

Kristus augšāmcelšanās Dievkalpojums. Pēc sadraudzība

LELB Jaunpiebalgas Svētā Toma draudzē

31.martā

plkst.

13:00

Lieldienu dievkalpojums. Vadīs mācītājs Ivo Šmits.

LELB Jēkabpils sv. Miķeļa ev. lut. draudze

28.martā

plkst.

18:00



29.martā

plkst.

15:00



31.martā

plkst.

10:00



4.aprīlī

plkst.

10:00


LELB Jelgavas Sv. Vienības draudze, Sv. Jāņa baznīcā

24.martā

plkst.

10:00

PALMARUM - Palmu svētdienas dievkalpojums ar dievgaldu.


28.martā

plkst.

18:00

VIRIDIUM - Zaļās ceturdienas dievkalpojums ar dievgaldu.


29.martā

plkst.

18:00

PASHA - Lielās piektdienas dievkalpojums ar dievgaldu.


31.martā

plkst.

10:00

Kristus Augšāmcelšanās svētki - Dievkalpojums ar dievgaldu.

LELB Jelgavas Svētās Annas draudze

24.martā

plkst.

10:00

Pūpolu svētdienas dievkalpojums.


27.martā

plkst.

11:00

Eļļu svētīšanas un mācītāju solījuma atjaunošanas dievkalpojums.


28.martā

plkst.

18:00

Zaļās Ceturtdienas dievkalpojums.


29.martā

plkst.

10:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

12:00

Ekumēniskais Krusta ceļš Jelgavā.


30.martā

plkst.

23:00

Lieldienu nakts vigīlija.


31.martā

plkst.

10:00

Kristus augšāmcelšanās svētki – Lieldienas.


4.aprīlī

plkst.

10:00

Otrās Lieldienas.


7.aprīlī

plkst.

10:00

Baltā svētdiena.

LELB Jēzus draudze

24.martā

plkst.

10:00

Pūpolu svētdiena


28.martā

plkst.

18:00

Zaļā ceturtdiena


29.martā

plkst.

18:00

Lielā piektdiena


30.martā

plkst.

21:30

Klusā sestdiena


31.martā

plkst.

6:30

Agrais dievkalpojums: Lieldienas – Kristus augšāmcelšanās svētki


31.martā

plkst.

10:00

Lieldienas – Kristus augšāmcelšanās svētki

LELB Jūrmalciema Nācaretes draudze

24.martā

plkst.

14:00



28.martā

plkst.

14:00



31.martā

plkst.

10:00


LELB Kabiles draudze

31.martā

plkst.

10:00

Lieldienu dievkalpojums

LELB Kalnamuižas ev.lut . draudze

31.martā

plkst.

8:00


LELB Kalnciema Klīves draudze

31.martā

plkst.

16:00


LELB Kalupes draudze

30.martā

plkst

10:00


LELB Kandavas dr.

28.martā

plkst.

18:00

Zaļā cet.


29.martā

plkst.

10:00

LP


31.martā

plkst.

10:00

1.Lieldienas

LELB Kārsavas draudze

31.martā

plkst.

16:00

Kristus augšāmcelšanās svētki

LELB Katlakalna draudze

24.martā

plkst.

10:00

Palmu svētdienas dievkalpojums


28.martā

plkst.

19:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

10:00

Lielās piektdienas dievkalpojums


30.martā

plkst.

22:30

Lieldienu sagaidīšanas nakts dievkalpojums (vigīlija)


31.martā

plkst.

11:00

Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums

LELB Ķeguma draudze

24.martā

plkst.

9:00

Pūpolu svētdiena


29.martā

plkst.

12:00

Lielā piektdiena


31.martā

plkst.

9:00

Lieldienas - Kristus augšāmcelšanās svētki


7.aprīlī

plkst.

16:00

Baltā svētdiena

LELB Ķemeru draudze

29.martā

plkst.

17:00

Lielās piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

9:00

Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums

LELB Ķempju draudze

31.martā

plkst.

14:00

Lieldienas - Kristus augšāmcelšanās svētki

LELB Klosteres Sv.Pētera draudze

31.martā

plkst.

11:00

Lieldienu dievkalpojums

LELB Kokneses draudze

29.martā

plkst.

17:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums.


31.martā

plkst.

10:00

Lieldienu dievkalpojums.

LELB Krimuldas draudze

28.martā

plkst.

19:00



29.martā

plkst.

19:00



31.martā

plkst.

12:00


LELB Kristus Spēka Aizkraukles draudze

28.martā

plkst.

19:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

11:00

Lielās piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

11:00

Kunga Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums

LELB Krūtes-Bārtas ev.lut.draudze

29.martā

plkst.

14:00


Lielās Piektdienas dievkalpojums



31.martā

plkst.

14:00

Kristus augšāmcelšanās svētku dievkalpojums


LELB Kuldīgas Sv. Katrīnas draudze

27.martā

plkst.

18:00

Klusās nedēļas trešdienas dievkalpojums


28.martā

plkst.

18:00

Zaļā Ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

18:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums


30.martā

plkst.

18:00

Grēksūdzes dievkalpojums


31.martā

plkst.

7:00

Lieldienu dievkalpojums ar vigīliju

LELB Kuldīgas Svētās Annas draudze

25.martā

plkst.

18:00

ar vakarēdienu


26.martā

plkst.

18:00

ar vakarēdienu


27.martā

plkst.

18:00

ar vakarēdienu


28.martā

plkst.

18:00

ar vakarēdienu


29.martā

plkst.

11:00

Ar vakarēdienu pl. 19.00 Bībeles lasījumi līdz rītam


31.martā

plkst.

8:00

Ar vakarēdienu, pēc dievkalpojuma Lieldienu brokastis

LELB Ķurbes draudze

31.martā

plkst.

12:00


LELB Landzes draudze

4.aprīlī

plkst.

12:00

Lieldienu svētku Dievkalpojums, pēc tam svētku koncerts. Sadraudzība.

LELB Lašu draudze

29.martā

plkst.

14:00


LELB Lēdurgas draudze

31.martā

plkst.

17:00


LELB Lielsalacas draudze

24.martā

plkst.

10:00

Pūpolsvētdienas dievkalpojums, Dzied koris"Dvēseles dziesma"


28.martā

plkst.

18:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

15:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums. Dzied koris "Dvēseles dziesma"


31.martā

plkst.

10:00

Kristus Augšāmcelšanās dievkalpojums. Dzied koris "Dvēseles dziesma"

LELB Lielvārdes draudze

24.martā

plkst.

11:00

Pūpolu svētdiena


25.martā

plkst.

19:00

Klusās nedēļas pirmdiena


26.martā

plkst.

19:00

Klusās nedēļas otrdiena


27.martā

plkst.

19:00

Klusās nedēļas trešdiena


28.martā

plkst.

19:00

Klusās nedēļas Zaļā ceturtdiena


29.martā

plkst.

15:00

Lielā piektdiena


31.martā

plkst.

11:00

Lieldienas - Kristus augšāmcelšanās svētki


7.aprīlī

plkst.

11:00

Baltā svētdiena

LELB Liepājas Brāļu draudze

24.martā

plkst.

14:00



29.martā

plkst.

14:00



31.martā

plkst.

14:00


LELB Liepajas Lutera draudze

24.martā

plkst.

11:00

Pūpolsvētdienas dievkalpojums


28.martā

plkst.

18:00

Zaļās Ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

11:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

7:00

Lieldienu rīta dievkalpojums


31.martā

plkst.

11:00

Lieldienas-Kristus Augšāmcelšanās svētki

LELB Liepājas Sv.Trīsvienības draudze

24.martā

plkst.

10:00

Palmarum - Pūpolu svētdiena

LELB Liepupes draudze

29.martā

plkst.

13:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums

LELB Liezēres draudze

28.martā

plkst.

18:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums ar Pashā mielastu Lazdonas mācītājmājā

LELB Limbažu draudze

28.martā

plkst.

18:00

Zaļās Ceturtdienas dievkalpojums

LELB Līvānu draudze

31.martā

plkst.

8:30

Lieldienu dievkalpojums

LELB Ludzas draudze

1.aprīlī

plkst.

10:00


LELB Lutriņu draudze

31.martā

plkst.

7:00

Rīta dievklapojums

LELB Madlienas draudze

31.martā

plkst.

12:30


LELB Madonas draudze

28.martā

plkst.

18:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums ar Pashā mielastu.


29.martā

plkst.

11:00

Lielās piektdienas dievkalpojums, kam seko ekumēniskais Krusta ceļš


30.martā

plkst.

23:00

Lieldienu nakts dievkalpojums (vigīlija)


31.martā

plkst.

12:00

Lieldienu dievkalpojums

LELB Mālpils draudze

28.martā

plkst.

19:00

Zaļās Ceturtdienas Dievkalpojums


29.martā

plkst.

17:00

LIELĀS PIEKTDIENAS DIEVKALPOJUMS


31.martā

plkst.

10:00

LIELDIENAS-KRISTUS AUGŠĀMCELŠANĀS SVĒTKI

LELB MATĪŠU SV. MATEJA draudze

31.martā

plkst.

10:00

Lieldienas dievkalpojums

LELB Mazzalves ev. lut. draudze

31.martā

plkst.

16:00


LELB Meņģeles draudze

31.martā

plkst.

10:00

Kristus Augšāmcelšanās dienas dievkalpojums

LELB Meņģeles draudze

31.martā

plkst.

10:00


LELB Mērsraga draudze

29.martā

plkst.

14:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

11:00

Lieldienu dievkalpojums


24.martā

plkst.

11:00

Pūpolsvētdienas dievkalpojums

LELB Mežaparka draudze

28.martā

plkst.

19:00



29.martā

plkst.

10:00



30.martā

plkst.

23:00



31.martā

plkst.

10:00


LELB Mežotnes draudze

31.martā

plkst.

14:00

Lieldienu svētku dievkalpojums Viesturu kapelā


4.aprīlī

plkst.

13:00

Lieldienu svētku dievkalpojums Rundāles pils kapelā


4.aprīlī

plkst.

15:00

Lieldienu svētku dievkalpojums Mežotnes baznīcā

LELB Muitnieku draudze

29.martā

plkst.

14:00



31.martā

plkst.

14:00


LELB Neretas draudze

28.martā

plkst.

18:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

15:00

Ekumēnisks krusta ceļš no katoļu uz luterāņu baznīcu


30.martā

plkst.

22:00

Lieldienu nakts dievkalpojums


31.martā

plkst.

9:00

Kristus augšāmcelšanās svētku dievkalpojums

LELB Nīcas draudze

24.martā

plkst.

14:00

Pūpolsvētdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

12:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

14:00

Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums


7.aprīlī

plkst.

14:00

Baltās svētdienas dievkalpojums

LELB Nīgrandes draudze

31.martā

plkst.

10:00


LELB Nurmes draudze

24.martā

plkst.

10:00

Pūpolsvētdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

10:00

Kristus Augšāmcelšanās dievkalpojums

LELB Ogres draudze

28.martā

plkst.

19:00

Zaļās Ceturtdienas Dievkalpojums


28.martā

plkst.

10:00

Lielās Piektdienas


29.martā

plkst.

22:00

Lieldienu Nakts Vigīlija


30.martā

plkst.

10:00

Lieldienu Dievkalpojums

LELB Olaines draudze

29.martā

plkst.

14:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

14:00

Lieldienu svētku dievkalpojums

LELB Opekalna draudze

31.martā

plkst.

10:00

Kristus augšāmcelšanās svētku dievkalpojums


30.martā

plkst.

22:00

Lieldienu nakts vigīlija - Dievkalpojums

LELB Pāles draudze

31.martā

plkst.

16:00

Lieldienu dievkalpojums

LELB Palsmanes draudze

24.martā

plkst.

14:00

Pūpolsvētdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

8:00

Lieldienu rīta dievkalpojums

LELB Palsmanes draudze

31.martā

plkst.

8:00

Palsmanes baznīcā, Kristus augšāmcelšanās svētku dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu

LELB Palsmanes draudze

24.martā

plkst.

14:00

Palsmanes baznīcā, Palmu svētdienas dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu

LELB Pampāļu draudze

31.martā

plkst.

13:00


LELB Pāvilostas sv. Pētera un Pāvila draudze

24.martā

plkst.

10:00

Pūpolsvētdiena


25.martā

plkst.

19:00

Marijas pasludināšanas diena


26.martā

plkst.

19:00

Dievkalpojums


27.martā

plkst.

19:00

Dievkalpojums


28.martā

plkst.

19:00

Zaļās Ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

15:00

Krusta godināšana


30.martā

plkst.

21:00

Nakts vigilija. Sakaslejas baznīcā


31.martā

plkst.

10:00

Pirmās Lieldienas


4.aprīlī

plkst.

10:00

Otrās Lieldienas

LELB Pēterupes draudze

28.martā

plkst.

18:00

Zaļās Ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

10:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

10:00

Lieldienu dievkalpojums

LELB Piņķu sv. Jāņa draudze

25.martā

plkst.

19:00

BIKTS SVĒTBRĪDIS un filmas skatīšanās baznīcas sakristejā


26.martā

plkst.

19:00

LUCERNĀRIJS – lūgšanu stunda sveču gaismā


27.martā

plkst.

19:00

Kristīgs Pashā mielasts “Tanī naktī, kad Viņš tapa nodots”

Ar iepriekš pieteikšanos pie draudzes mācītāja Andreja Irbes (26788931; macitajs@pinkudraudze.lv)


28.martā

plkst.

19:00

Dievkalpojums ZAĻAJĀ CETURTDIENĀ – Svētā Vakarēdiena iestādīšanas svētki


28.martā

plkst.

20:30

Agapes mielasts baznīcas sakristejā


28.martā

plkst.

22:00

Zaļās ceturtdienas nakts vigīlija


29.martā

plkst.

11:00

Dievkalpojums LIELAJĀ PIEKTDIENĀ – Krusta godināšanas dievkalpojums


30.martā

plkst.

22:30

Lieldienu sagaidīšanas NAKTS DIEVKALPOJUMS


31.martā

plkst.

11:00

Dievkalpojums KRISTUS AUGŠĀMCELŠANĀS SVĒTKOS

Pēc dievkalpojuma – SADRAUDZĪBA

LELB Priedulas-Vadakstes draudze

31.martā

plkst.

14:00

Kristus Augšāmcelšanās dvk

LELB Priekules draudze

28.martā

plkst.

18:00

Zaļā Ceturtdiena


29.martā

plkst.

11:00

Lielā Piektdiena


31.martā

plkst.

10:00

Kristus augšāmcelšanās/Lieldienas

LELB Raunas draudze

24.martā

plkst.

10:00

Pūpolsvētdienas dievkalpojums.


28.martā

plkst.

18:00

Zaļās Ceturdienas dievkalpojums.


29.martā

plkst.

19:00

Lielās Piektdienas Krusta ceļš


31.martā

plkst.

9:00

Lieldienu rīta dievkalpojums


7.aprīlī

plkst.

10:00

Baltās svētdienas dievkalpojums.

LELB Rendas draudze

31.martā

plkst.

10:00


LELB Rēzeknes draudze

31.martā

plkst.

11:00


LELB RĒZEKNES SVĒTĀS TRĪSVIENĪBAS DRAUDZE

31.martā

plkst.

11:00


LELB Rīgas Doma draudze

25.martā

plkst.

8:00

Dievkalpojums


26.martā

plkst.

8:00

Dievkalpojums


27.martā

plkst.

8:00

Dievkalpojums


28.martā

plkst.

8:00

Zaļās ceturtdienas rīta dievkalpojums


28.martā

plkst.

18:00

Svētā vakarēdiena iestādīšanas dievkalpojums


28.martā

plkst.

18:00

Svētā vakarēdiena iestādīšanas dievkalpojums


29.martā

plkst.

15:00

Kristus nāves stundas dievkalpojums


30.martā

plkst.

22:00

Lieldienu sagaidīšanas dievkalpojums


31.martā

plkst.

12:00

Lieldienu dievkalpojums


4.aprīlī

plkst.

10:00

Lieldienu pirmdienas dievkalpojums

LELB Rīgas Jaunā Sv. Ģertrūdes draudze

30.martā

plkst.

22:00

Lieldienu Vigīlija - Nakts dievkalpojums


31.martā

plkst.

11:00

Lieldienas - Kristus augšāmcelšanās svētki

LELB RĪGAS JĒZUS DRAUDZE

24.martā

plkst.

10:00


PŪPOLU SVĒTDIENA. Dievkalpojums.


28.martā

plkst.

18:00

ZAĻĀ CETURTDIENA. Dievkalpojums.


29.martā

plkst.

18:00

LIELĀ PIEKTDIENA. Dievkalpojums


30.martā

plkst.

21:30

LIELDIENU SAGAIDĪŠANAS NAKTS.


31.martā

plkst.

6:30

LIELDIENAS - KRISTUS AUGŠĀMCELŠANĀS SVĒTKI. Agrais rīta dievkalpojums.


31.martā

plkst.

10:00

LIELDIENAS - KRISTUS AUGŠĀMCELŠANĀS SVĒTKI. Dievkalpojums.

LELB Rīgas Kristus draudze

28.martā

plkst.

18:00

Zaļās Ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

15:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums


30.martā

plkst.

22:30

Klusās Sestdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

10:00

Lieldienu dievkalpojums

LELB Rīgas Krusta draudze

24.martā

plkst.

11:00

Pūpolu (Palmu) svētdienas dievkalpojums


28.martā

plkst.

19:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

15:00

Lielās piektdienas dievkalpojums (bez dievgalda)


30.martā

plkst.

22:30

Lieldienu nakts vigīla


31.martā

plkst.

11:00

Kristus augšāmcelšanās svētki

LELB Rīgas Lutera draudze

25.martā

plkst.

18:00

Kontemplatīvais dievkalpojums ar meditāciju


26.martā

plkst.

18:00

Kontemplatīvais dievkalpojums ar meditāciju


27.martā

plkst.

18:00

Kontemplatīvais dievkalpojums ar meditāciju


28.martā

plkst.

18:00

Zaļās Ceturtdienas Mielasta dievkalpojums


29.martā

plkst.

11:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

18:00

Lielās Piektdienas vakara dievkalpojums (pēc īpašas kārtības)


30.martā

plkst.

22:00

Lieldienu sagaidīšanas nakts dievkalpojums


31.martā

plkst.

8:00

Kristus Augšāmcelšanās rīta dievkalpojums


31.martā

plkst.

8:00

Kristus Augšāmcelšanās rīta dievkalpojums


31.martā

plkst.

11:00

Kristus Augšāmcelšanās dievkalpojums (īpaši draudzīgs ģimenēm un bērniem)

LELB Rīgas Mārtiņa draudze

24.martā

plkst.

10:00

Pūpolu svētdienas dievkalpojums.


25.martā

plkst.

18:30

Krusta ceļš un Krusta godināšanas svētbrīdis baznīcā.


26.martā

plkst.

10:30

Svētbrīdis baznīcā.


27.martā

plkst.

18:30

Vespere – svētbrīdis gregorisko dziedājumu noskaņā. Piedalīsies Rīgas Mārtiņa draudzes koris.


28.martā

plkst.

18:00

Zaļās Ceturtdienas dievkalpojums.


29.martā

plkst.

15:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums. Piedalīsies Rīgas Mārtiņa draudzes koris.


30.martā

plkst.

19:00

Jauniešu tikšanās GAIDOT KRISTUS AUGŠĀMCELŠANOS.


30.martā

plkst.

22:30

Lieldienu nakts dievkalpojums – nakts Vigīlija.


31.martā

plkst.

10:00

Lieldienas – Kristus Augšāmcelšanās svētki. Piedalīsies Rīgas Mārtiņa draudzes koris.

LELB Rīgas Misiones draudze

28.martā

plkst.

18:00

Svētā Vakarēdiena Svētbrīdis.


29.martā

plkst.

10:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums.


31.martā

plkst.

10:00

Lieldienu dievkalpojums.

LELB Rīgas Svētā Gara draudze

31.martā

plkst.

17:00


LELB Rīgas Svētā Jāņa draudze

28.martā

plkst.

18:30

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

10:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

8:00

Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums


31.martā

plkst.

10:00

Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums


31.martā

plkst.

12:30

Easter Service in English

LELB Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes draudze

25.martā

plkst.

19:00

Dievkalpojums


26.martā

plkst.

19:00

Dievkalpojums


27.martā

plkst.

19:00

Taizē dievkalpojums ar lūgšanu ap krustu


28.martā

plkst.

19:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

15:00

Lielās piektdienas dievkalpojums


30.martā

plkst.

23:00

Lieldienu nakts vigīlija


31.martā

plkst.

10:00

Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums


31.martā

plkst.

18:00

Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums


4.aprīlī

plkst.

10:00

Otro Lieldienu dievkalpojums

LELB Rindas draudze

31.martā

plkst.

14:00

Dievkalpojums

LELB ROPAŽU DRAUDZE

29.martā

plkst.

17:00

LIELĀ PIEKTDIENA


30.martā

plkst.

22:30

NAKTS VIGĪLIJA


31.martā

plkst.

12:00

LIELDIENU DIEVKALPOJUMS

LELB Rubenes draudze

24.martā

plkst.

10:00

Palmu - Pūpolu svētdiena


28.martā

plkst.

18:30

Zaļā ceturtdiena


29.martā

plkst.

15:00

Lielā piektdiena


31.martā

plkst.

10:00

Kristus augšāmcelšanās svētki - Lieldienas

LELB Rucavas draudze

24.martā

plkst.

11:00

Palmu svētdiens


28.martā

plkst.

8:00

Zaļā Ceturtdiena


29.martā

plkst.

11:00

Lielā Piektdiena


30.martā

plkst.

18:00

Lieldienu vigilija


31.martā

plkst.

11:00

Kristus Augšāmcelšanās svētki


4.aprīlī

plkst.

11:00

2. Lieldienas


7.aprīlī

plkst.

11:00

Baltās svētdienas dievkalpojums

LELB Sakaslejas draudze

28.martā

plkst.

19:00

Zaļās Ceturtdienas dievkalpojums. Pāvilostā


29.martā

plkst.

15:00

Krusta godināšana. Pāvilostā


30.martā

plkst.

21:00

Nakts vigīlija.


31.martā

plkst.

8:00

Pirmās Lieldienas

LELB Salas sv. Jāņa draudze

29.martā

plkst.

13:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

13:30

Kristus augšāmcelšanās svētku dievkalpojums

LELB SALASPILS EV. LUT. DRAUDZE

28.martā

plkst.

18:30

ZAĻĀ CETURTDIENA


29.martā

plkst.

15:00

LIELĀ PIEKTDIENA


30.martā

plkst.

22:30

NAKTS VIGĪLIJA (NOTIEK ROPAŽU BAZNICÃ)


31.martā

plkst.

10:00

LIELDIENU DIEVKALPOJUMS

LELB Saldus M. Lutera draudze

28.martā

plkst.

18:00

Zaļās Ceturtdienas dvk


29.martā

plkst.

17:30

Lielās Piektdienas Krusta godināšanas dvk


31.martā

plkst.

10:00

Kristus Augšāmcelšanās svētku dvk


1.aprīlī

plkst.

14:00

(Gregorskolā, Lielā iela 26, Saldus) Otro Lieldienu ģimenes dvk ar bērnu uzstāšanos

LELB Saldus Svētā Jāņa draudze

27.martā

plkst.

8:00

Rīta dievkalpojums


28.martā

plkst.

19:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

15:00

Krusta godināšanas dievkalpojums


30.martā

plkst.

21:00

Lieldienu nakts vigīlija


31.martā

plkst.

11:00

Kristus Augšāmcelšanās dievkalpojums

LELB Salgales draudze

24.martā

plkst.

14:00

Palmu svētdienas dievkalpojums


28.martā

plkst.

18:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

16:00

Lielās piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

8:00

Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums

LELB Sātu dr.

28.martā

plkst.

18:00

Z/Cet.


29.martā

plkst.

15:00

LP.


31.martā

plkst.

11:00

1.LD

LELB Seces draudze

31.martā

plkst.

16:00

Kristus augšāmcelšanās Dievkalpojums, pēc sadraudzība.

LELB SĒMES draudze

31.martā

plkst.

14:00


LELB Sēmes ev.lut.

31.martā

plkst.

14:00

Lieldienu dievkalpojums

LELB Siguldas draudze

28.martā

plkst.

19:00

Viridum - Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

11:00

Pasha - Lielās piekdienas dievkalpojums


30.martā

plkst.

22:30

Klusās sestdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

11:00

Lieldienas = Kristus augšamcelšanās svētki

LELB Skrundas draudze

28.martā

plkst.

18:00

Zaļas ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

23:00

Lielās piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

11:00

Lieldienas dievkalpojums

LELB Skrundas draudze

28.martā

plkst.

18:00



29.martā

plkst.

11:00



31.martā

plkst.

11:00


LELB Skujenes draudze

31.martā

plkst.

10:00

Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums

LELB Skultes draudze

24.martā

plkst

13:00



28.martā

plkst

13:00



29.martā

plkst

12:00



30.martā

plkst

23:00



31.martā

plkst

13:00



1.aprīlī

plkst

10:00


LELB Slokas draudze

28.martā

plkst.

19:00

Zaļās ceturtdienas dievkalpojums


29.martā

plkst.

15:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums


30.martā

plkst.

21:00

Lieldienu Nakts Vigīlija


31.martā

plkst.

11:00

Kristus augšāmcelšanās svētku dievkalpojums

LELB Smiltenes draudze

24.martā

plkst.

11:00

Smiltenes baznīcā, Palmu svētdienas dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu


28.martā

plkst.

19:00

Smiltenes baznīcā, Zaļās ceturtdienas vakara dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu


29.martā

plkst.

12:00

Smiltenes baznīcā, Lielās piektdienas dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu


31.martā

plkst.

11:00

Smiltenes baznīcā, Kristus augšāmcelšanās svētku dievkalpojums ar pieaugušo Kristību un iesvēti, ar Svēto Vakarēdienu


4.aprīlī

plkst.

14:00

Smiltenes Sarkanā Krusta slimnīcā, Otrie Kristus augšāmcelšanās svētki, senioru dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu un pieaugušā iesvēti

LELB Spāres draudze.

30.martā

plkst.

10:00


LELB Straupes draudze

24.martā

plkst.

12:00

Pūpolu Svētdienas Dievkalpojums


28.martā

plkst.

17:00

Zaļās ceturtdienas Diervkalpojums


29.martā

plkst.

17:00

Lielās Piektdienas Dievkalpojums


31.martā

plkst.

12:00

Lieldienu Dievkalpojums

LELB Strenču draudze

29.martā

plkst.

17:30

Lielās piekdienas Deivkalpojms


31.martā

plkst.

9:00

Lieldienu Dievkalpojums

LELB Subates evanģeliski luteriskā draudze

4.aprīlī

plkst.

11:00


LELB Sunākstes draudze

31.martā

plkst.

15:00


LELB Suntažu evaņģēliski luteriskā draudze

24.martā

plkst.

14:00



29.martā

plkst.

14:00



31.martā

plkst.

14:00


LELB Sv.Trīsvienības draudze

28.martā

plkst.

18:00



29.martā

plkst.

18:00



31.martā

plkst.

10:00


LELB Talsu draudze

28.martā

plkst.

18:00



29.martā

plkst.

10:00



31.martā

plkst.

06:00



31.martā

plkst.

10:00


LELB Tilžas draudze

31.martā

plkst.

13:00

Kristus augšāmcelšanās svētki

LELB Tirzas draudze

24.martā

plkst.

11:00



29.martā

plkst.

11:00



31.martā

plkst.

11:00


LELB Tirzas draudze

28.martā

plkst.

18:00



31.martā

plkst.

11:00


LELB TRIKATAS DRAUDZE

31.martā

plkst.

8:00


LELB Turaidas draudze

31.martā

plkst.

11:00

Lieldienu dievkalpojums ar sadraudzību

LELB Ulmales Labraga draudze

31.martā

plkst.

15:00

Lieldienu dievkalpojums

LELB Umurgas draudze

29.martā

plkst.

13:00

Lielā Piektdiena


31.martā

plkst.

13:00

Pirmās Lieldienas

LELB Usmas Sv. Pētera draudze

31.martā

plkst.

12:30


LELB Valdemārpils draudze

29.martā

plkst.

10:00

Meditatīvs Lielās Piektdienas dievkalpojums, kurā piedalās Valdemārpils MMS audzēkņi


31.martā

plkst.

13:00

Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums. Ar dziesmām un mūziku kalpos Elīna Lāce

LELB Valkas-Lugažu drudge

29.martā

plkst.

19:00

Lielās piektdienas Dievkalpojums


31.martā

plkst.

11:00

Lieldienu Dievkalpojums


31.martā

plkst.

13:00

Lieldienu svētbrīdis uz Latvijas Igaunijas robežas kopā ar Valgas Luterāņu draudzi un mācītāju, aizlūgsim un svētīsim kaimiņu valsti un pilsētu.

LELB Valles draudze

31.martā

plkst.

14:00


LELB Valles draudze

31.martā

plkst.

14:00


LELB Valmieras Svētā Sīmaņa draudze

28.martā

plkst.

18:00

ZAĻAS CETURTDIENAS DIEVKALPOJUMS


29.martā

plkst.

15:00

LIELĀS PIEKTDIENAS KRUSTA CEĻA MEDITACIJA


29.martā

plkst.

23:00

NAKTS VIGILIJA


30.martā

plkst.

11:00

KRISTUS AUGŠĀMCELŠANĀS SVĒTKU DIEVKALPOJUMS

LELB Vangažu draudze

24.martā

plkst.

10:00



28.martā

plkst.

19:00



39.martā

plkst.

10:00



30.martā

plkst.

23:00



31.martā

plkst.

10:00


LELB Varakļānu draudze

31.martā

plkst.

8:00


LELB Vecauces draudze

29.martā

plkst.

11:00


LELB Vecogres

4.aprīlī

plkst.

12:00


LELB Vecpiebalgas draudze

31.martā

plkst.

10:00


LELB Vecumnieku draudze

28.martā

plkst.

19:00

Zaļā Ceturtdiena


29.martā

plkst.

10:00

Lielās Piektdienas dievkalpojums + krusta ceļš


30.martā

plkst.

21:00

Nakts vigīlija


31.martā

plkst.

10:00

Lieldienu dievkalpojums

LELB Velēnas draudze

24.martā

plkst.

13:00

Palmu svētdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

15:30

Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums

LELB Ventspils draudze

24.martā

plkst.

10:00

Dievkalpojums


25.martā

plkst.

18:00

Marijas pasludināšanas diena, dievkalpojums


28.martā

plkst.

18:00

Dievkalpojums


29.martā

plkst.

10:00

Krustaceļš (baznīcā)


29.martā

plkst.

15:00

Dievkalpojums


30.martā

plkst.

18:00

Bikts svētbrīdis


31.martā

plkst.

10:00

Dievkalpojums


4.aprīlī

plkst.

12:00

Dievkalpojums

LELB Vestienas draudze

31.martā

plkst.

13:00

Kunga Jēzus Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums.

LELB Viesītes draudze

31.martā

plkst.

12:00

Pēc dievkalpojuma koncerts.

LELB Vijciema dradze

31.martā

plkst.

14:00

Lieldienu Dievkalpojums

LELB Viļakas draudze

29.martā

plkst.

13:00

Lielā piektdiena


4.aprīlī

plkst.

11:00

Kstus augšāmcelšanās svētki

LELB Viļānu draudze

31.martā

plkst.

13:00


LELB Zaļā ev.lut.draudze

29.martā

plkst.

10:00

Lielā piektdienas dievkalpojums


31.martā

plkst.

10:00

Lieldienu dievkalpojums

LELB Zasas draudze

31.martā

plkst.

10:30


LELB Zaubes draudze

31.martā

plkst.

23:00

Nakts Vigīlijas Dievkalpojums.

LELB Zemītes dr.

31.martā

plkst.

14:00


LELB Ziemupes draudze

31.martā

plkst.

10:00

Lieldienu diekalpojums



« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2024 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »