2024. gada 24. februāris

Apustuļa Matija diena

Jes 66:1–2; Apd 1:15–26; Mt 11:25–30

Krāsa: sarkana

Es vairošu cilvēkus un lopus, tie augļosies un vairosies! Es vairošu ļaudis tāpat kā agrāk un darīšu jums labu vēl vairāk nekā iepriekš, tad jūs zināsiet, ka es esmu Kungs!
Ech 36:11

Pāvils raksta: Es zinu, ka, ierazdamies pie jums, es būšu ieradies ar Kristus svētības pilnību.
Rm 15:29

1 Moz 41:1–13
1Kor 4:1–7
Mk 2:23–3:6

I E P I R K U M I

Kuldīgas Svētās Annas evaņģēliski luteriskā draudze

Baznīcas jumta seguma nomaiņa, tai skaitā dēļu klājs, logu restaurācija, elektroinstalācija un dūmu aizsardzība.

Piedāvājuma iesniegšanas termiņs: 14/04/2023

Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas
    iepirkums „RĪGAS DOMA PAMATU UN PAMATNES NOSTIPRINĀŠANA BŪVPROJEKTA IZSTRĀDE UN AUTORUZRAUDZĪBAS DARBI

Kuldīgas Svētās Annas evaņģēliski luteriskās draudzes iepirkums „Ēkas vienkāršota fasādes atjaunošana (baznīcas zvanu tornis)”

Ventspils evaņģēliski luteriskās draudzes iepirkums „Ventspils evaņģēliski luteriskās baznīcas torņa laternas atjaunošana”

Iepirkuma dokumentācija:
    Iepirkuma rezultāts
    Pierakstīties ziņām e-pastā
    Iesūtīt ziņas redaktoram

© 2024 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.