2024. gada 24. februāris

Apustuļa Matija diena

Jes 66:1–2; Apd 1:15–26; Mt 11:25–30

Krāsa: sarkana

Es vairošu cilvēkus un lopus, tie augļosies un vairosies! Es vairošu ļaudis tāpat kā agrāk un darīšu jums labu vēl vairāk nekā iepriekš, tad jūs zināsiet, ka es esmu Kungs!
Ech 36:11

Pāvils raksta: Es zinu, ka, ierazdamies pie jums, es būšu ieradies ar Kristus svētības pilnību.
Rm 15:29

1 Moz 41:1–13
1Kor 4:1–7
Mk 2:23–3:6

Liepājas Sv. Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonds

Nodibinājums "Liepājas Svētās Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonds," dibināts 2006. gada 8. novembrī.

Fonda mērķis ir veicināt kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu Latvijā, organizējot un atbalstot valsts nozīmes kultūras pieminekļa - Liepājas Svētās Trīsvienības baznīcas - atjaunošanu un saglabāšanu.

Fonda dibinātāji ir Latvijas evaņģēliski luteriskā Baznīca; Vācu evaņģēliski luteriskā Baznīca Latvijā un Liepājas Sv. Trīsvienības evaņģēliski luteriskā draudze.

Uzdevumi fonda mērķa sasniegšanai
  • popularizēt Nodibinājuma darbības mērķus Latvijā un ārvalstīs;
  • veikt plašu finanšu līdzekļu piesaisti, t. sk. piesaistīt ziedojumus naudas līdzekļu un mantisko piešķīrumu veidā, piedalīties dažādu institūciju izsludinātajos projektu konkursos;
  • sadarboties ar valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī citām organizācijām Latvijā un ārvalstīs;
  • rīkot publiskus pasākumus, izdot informatīvos materiālus, kā arī citā veidā izplatīt informāciju;
  • organizēt sagatavošanas, projektēšanas, uzraudzības un remonta un restaurācijas darbus Liepājas Svētās Trīsvienības baznīcā;
  • veikt citas LR likumdošanā atļautās darbības.

Valde
Fonda izpildinstitūcija ir valde, kuru veido trīs valdes locekļi – Ilze Vitāle, Gints Ernstsons un valdes priekšsēdētāja Kristīne Liepa, kura veic fonda vadītājas pienākumus.

Padome
Fonda padome ir nodibinājuma pārvaldes institūcija, kas veic valdes darba uzraudzību un darbojas sekojošā sastāvā:
Padomes priekšsēdētājs Hanss Martins Jensons LELB Liepājas bīskaps, padomes locekļi: Romāns Ganiņš LELB Virsvaldes sekretārs, Markuss Šohs Vācu evaņģēliski luteriskās Baznīcas Latvijā mācītājs, Arvīds Vitāls Vācu evaņģēliski luteriskās Baznīcas Latvijā Liepājas draudzes loceklis, Pēteris Kalks Liepājas Sv.Trīsvienības katedrāles dekāns, Anita Brantevica Liepājas Sv. Trīsvienības ev. lut. draudzes priekšniece.

Mājas lapa: http://trisvienibasfonds.lelb.lv

Rekvizīti:
Liepājas Svētās Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonds
Lielā iela 9, Liepāja, LV 3401
Reģ. Nr. 40008108234
Swedbank, kods HABALV22
Konts LV91HABA0551015229804

Kontakti:
Liepājas Sv. Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonda vadītāja Kristīne Liepa
Jelgavas 58, Liepāja, LV 3401
Tālr. 63423431, 29486801
E-pasts:  trisvienibasfonds[at]inbox.lv

Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram

© 2024 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.