2024. gada 27. jūlijs
Vārda dienas: Marta, Dita

Atgādinām, ka vēl var pieteikties draudžu vadības apmācībām Saldū

iesūtīts: 2024.01.05 12:20
"​Bet jūs esat Kristus miesa un katrs par sevi locekļi". /1 Kor.12:27/

Cienījamie mācītāji, draudžu priekšnieki, draudžu valdes, padomes un nozaru darba vadītāji!

Lai stiprinātu mūsu Baznīcas draudzes, ļoti būtiska ir vienotība, sapratne un savstarpējs atbalsts draudžu vadībā, lai draudzes vadība ir saliedēta komanda, kas vieno draudzi un ved to kopīgā ceļā tuvāk pie Kristus.

Aicinām draudžu vadības komandas - garīdzniekus, draudžu padomes un valdes, kā arī nozaru darba vadītājus, stirpināt savu komandu, piedaloties
 DRAUDŽU VADĪBAS KOMANDU APMĀCĪBĀS
 Saldū, Svētā Gregora Izglītības centrā no 12. līdz 14.janvārim.

Šajās dienās būs iespēja iegūt jaunas vai atsvaidzināt esošās zināšanas un saņemt praktiskus ieteikumus par:

• draudžu vadības organizēšanu, tās  uzdevumiem un atbildībām,
  • dažādu vadības amatu un vadības procesu specifiku,
  • iekšējo resursu izmantošanu,
  • komandas veidošanu,
  • komunikācijas nozīmi draudzē un draudzes ārējo komunikāciju.

Būsim arī sadraudzībā, dalīsimies pieredzē, stiprināsim viens otru un kopīgi aizlūgsim par draudžu vajadzībām.

Apmācības sāksies 12.janvārī plkst 17:00 (iebraukšana no 15:30) un noslēgsies 14.janvārī plkst. 16:00

Lekcijas un praktiskās nodarbības ar ievada lekciju iesāks palīgbīskaps Rinalds Grants,  nodarbības un lekcijas vadīs mācītājs un Sv.Gregora IC vadītājs Raimonds Mežiņš, LELB Garīgās aprūpes nozaru bloka vadītāja Linda Kalniņa un Misijas nozaru bloka vadītāja Agita Krastiņa, Baznīcas tiesību nozares vadītāja Anitra Vanaga, pieredzējuši draudžu un nozaru darba vadītāji - Aivars Kaņeps un Ilze Kreislere.

Katras draudzes pārstāvjiem  jāsagatavo mājasdarbs - savas komandas un draudzes prezentācija (līdz 10 minūtēm), brīvi izmantojot pašiem ērtākos prezentācijas veidus (Power Point prezentācija, stāstījums, dziesma, uzvedums, drukāti vai cita veida materiāli).

Dalības maksa par 3 dienu kursu ir 100,- EUR no personas,

*ja no vienas draudzes piedalās 3 vai vairāk dalībnieku  - dalības maksa EUR 85,- par katru dalībnieku
*dalības maksa, bez nakšņošanas  - 70 EUR no personas

Dalības ziedojumu lūdzam savlaicīgi pārskaitīt Izglītības centra kontā ar norādi “Ziedojums draudžu vadības apmācībām”:

Svētā Gregora Izglītības Centrs
LV65HABA0551031838321

Pieteikšanās līdz 2024.gada 8.janvārim , aizpildot anketu: https://ej.uz/draudzuvadiba

Papildu info pa tālruni 29342266 (Agita Krastiņa)  vai sazinoties e-pastā: skola@gregors.lv.

Informāciju sagatavoja: A.Krastiņa /Misijas nozaru bloka vadītāja/