2024. gada 21. maijs
Vārda dienas: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Baznīcai Ķekavā - 240!

iesūtīts: 2023.07.31 16:36

Sestdien, 2023.gada 12.augustā LELB Doles-Ķekavas baznīca svinēs savas pastāvēšanas 240 gadu jubileju. Šajā dienā pl.11.00 notiks īpašs svētku dievkalpojums, kurā muzikālo sveicienu sniegs Salaspils katoļu draudzes koris “Oremus” (diriģente Vita Timermane, ērģelnieks Ingus Kokins). Svinības turpināsies Doles tautas namā, un arī tur sanākušos iepriecinās mūziķi – Arnis un Laima Miltiņi.

Taču jubilejas zīmē paies arī visa pārējā nedēļa, kas sāksies ar ieskaņas dievkalpojumu jau svētdien, 6.augustā plkst.11.00, bet noslēgsies ar dievkalpojumu svētdien, 13.augustā. Otrdien, 8.augustā plkst.10.00 notiks Ķekavas – Bordesholmas sadraudzības 30. gadadienai veltīts svētbrīdis, bet trešdien, 9.augustā plkst. 11.00 - dievkalpojums, uz kuru īpaši gaidīti būs tieši seniori (protams, arī jebkurš cits) un kurā piedalīsies ērģelniece Laima Ziemele un solists Aivars Kalniņš. Savukārt, piektdienas – 11.augusta – vakars, jau sākot no plkst.18.00 būs ļoti skanīgs: gaidīsim gan uz kopīgu dziedāšanu Vecās Sv.Ģertrūdes slavēšanas grupas (vadītāja Linda Ziemele) vadībā, gan uz Apvienotā Projektu orķestra (diriģents Henrijs Rolands Kalniņš) koncertu plkst.20.00.

Esiet laipni aicināti piedalīties visos svētku nedēļas notikumos!