atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Launums=grēks?
bitukas
Iesūtīts: 2009.04.14 22:34:09
1Moz. 4:7 Es saprotu, ka valoda ir nepilnīga, bet cenšieties mani saprast pareizi. Vai ļaunums automātiski arī nozīmē grēku?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:24:41
Ctulhu
kristiesji ir tie, kuriem bez sjausmenes nepielec
Varbūt tāpēc arī Krstus saka, ka viņš sūtīts pie grēciniekiem?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:25:43
Atkal... Konstruktoru taas uzpariktes Mulders cieniitu?

Vot to gan!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:30:53
Mulderam obligaati vajag, lai ugunsdzeeseejs apdauziijies, bik apsvilis, galiig noguris? Citaadi figu cieniis?

Nevis vajag, bet Mulderu paarliecinaas tas, ja vinjsh var uzticeeties glaabeejam, zinot, ka glaabeejs mani un manus beernus nepametiis arii tad, ja kaut kas notiks "ne peec graamatas" un vinjam naaksies riikoties uz savu galvu... Lai cik profesionaals buutu ugunsdzeeseejs, vinjsh nevar garanteet, ka neuzgaaziisies kaads balkjkjis... Tieshi otraadi... taa pati filma - Es Robots - tieshi par to bij, ka robots izreekjinaaja varbuutiibas un pameta beernu, kura izglaabshanai varbuutiiba bij mazaaka, un tur perfekti paraadiijaas taa varonja attiexme un neuzticiiba robotiem, jo vinji reekjina, nevis riikojaas pareizi... Vinji neuznjemaas risku... Cilveeks uznjemaas risku, vinjsh iet un riskee burtiski... un glaabj cilveekus. Daudz vairaak cilveeku ir izglaabts no "bezceriigaam situaacijaam", kuras aareeji shkjiet bezceriigas, bet tieshi drosme un pashaizliedziiba ljauj izglaabt... un pat nevajag profesionalitaati, jo nereti drosme un varoniiba kompensee profesionalitaati!

Miesassargs vai Policists, kas apzinaati lec uz lodi ZINOT ka tiks savainots, ir manas cienjas veerts... Jo tas noziimee, ka manaa priekshaa ir cilveeks uz kuru es varu paljauties!

Uz tevi... bez tava high-teck ekipeejuma es nepaljautos... ja tu bez sava high-tech podzinjas kljuusti nevariigs kaa Marsieshi filmaa "Pasaulju Karsh" tad kam tu deri vispaar? Tad tavs speeks nav tevii, bet tavaas brunjaas... brunju autoram cienja varbuut pienaakaas, jo vinjsh radiijis brunjas, kas pasargaa nevariigu Ctulhu... bet ne Ctulhu!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.26 14:31:40
Nu tad kaada X peec Mulderam vajag lai konstrutors pats metas liesmaas????

Man to nevajag... Man vajag, lai cilveeks, kas lieto Konstruktora brunjas, buutu uzticams, un glaabtu mani arii BEZ brunjaam! Neputro!

Ja Visa ugunsdzeeseeja varoniiba ir vinja brunjaas, tad cienja ir brunju meistaram, nevis ugunsdzeeseejam, kas bez brunjaam ir kaa ziidainis - nederiigs uguns dzeeshanai!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:35:04
Pag Mulder glaabeejs ta Tev absoluuts. Vinja nekas nevar notikt `ne peec graamatas`.

Tieshi taapeec vinjsh mani VAR izglaabt un taapeec es vinjam uzticos Pietam vinjsh paraada, ka vinja glaabshana nav atkariiga no vinja visvareniibas, vinjsh par mani iestaajas arii tad, kad vinjsh pats ir ievainojams un bez savaam "visvareniibas brunjaam" Tas mani paarliecina, ka vinjsh man veel labu...

Redzi... visi mees buutu varonji ja visa varoniiba buutu podzinjas nospieshana... Bet tikai tie podzinju spiedeeji, kas gatavi iziet ielaa un glaabt arii BEZ podzinjaam ir veertiigas SB, ar kuraam ir veerts sadarboties...

Ja tu sleepies aiz Visvareniibas, es vienalga nezinu vai ar tevi var sadarboties, kaadi ir tavi motiivi un plaani... mosh tu gribi mani padariit par dronu/kalpu kaa Islaama Dievs... Bet ja es redzu, ka tava visvareniiba ir tavas labestiibas sekas, nevis ceelonis... ja es redzu, ka tu arii tad, kad neesi visvarens, jopropjaam esi labs un miiloshss, tad es jo vairaak uzticeeshos tev arii tavaa visvareniibaa...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:35:32
Znacjit kameer jams tev neparaadiis, pa pliks lec ugunii, Tu vinjam neticeesi. Tas, ka vinjs izgudrojis absoluutas brunjas, tas pofig.? Taa kautkaa?

Taa kaut kaa...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:36:27
Un Mulders grib, lai jams obligaati izlien no brunjaam un paraada, kaa pliks lec ugunii. Citaadi figu cieniis...

Citaadi es neticeeshu, ka vinja motiivi ir labi un konstruktiivi... Kaa jau teicu, ar lauzni visi mees gudri... un tankaa visi drosmiigi!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:44:10
Ctulhu
Ee, nu pardon, tad taas vnk ir Muldera ( un aciimredzot citu kristiesju) psihologijas, eemmm.... iipatniibas.... Ne taas konstruktiivaakaas, es teiktu...
Jā, tātad - taisnība, ka ir cilvēki, kuriem savādāk nepielec, kā tikai, ja glābējs pats cieš.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:45:36
Ctulhu
vinji neciena buutni peec taas intelekta un efektivitaates, bet peec taas demonstreetajaam personiigajaam ciesanaam.
Var teikt, ka - pēc tā, cik viena būtne ir gatava izdarīt otras labā. Taču, ja tā viena būtne ir Dievs, tad vairs nekas nelīmējas kopā.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:46:48
Ctulhu, ja shis mani glaabs dzerot teeju, es nevareeshu uzreiz zinaat vinja motivaaciju mani glaabjot... Skaidrs, ka es buusuhu buutiibaa paraadaa arii 1ajaa gadiijumaa...

Tas ir kaa paraadu uzpireeju firmas, atpeerk paraadus no bankaam... un formaali tu esi briivs no paraada Bankai!
Tikai AK VAI... vinji tevi nav izglaabushi maxaajot ar saviem liidzekljiem, bet kaareiz "dzerot teeju", lai tu kljuutu vinju vergs...

Arii mees kljusutam Kristus vergi, bet vinjsh muus atlaizh... Vinjsh atpeerk paraadu no Bankas, un MUMS atbriivo no paraada... Banka pret mums vairs netur saistiibas, bet mees vairs neesam savas muljkiibas vergi... Tikai redzi... viens shajaa situaacijaa IR zaudeetaajs un reaalais zaudeejuma neseejs - Kristus!

Taakaa var buut atshkjiriiba starp glaabeeju kas dzer teeju un kuram visa mana glaabshana nemaxaa neko, bet ieguust vinjsh manu dveeseli... un otrs, kas pac gatavs maxaat ar savu dziiviibu, lai iemantotu mani... bet neizmanto to ljauniem noluukiem, bet briivlaishanai!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:48:36

Man sanaak, ka kristiesjiem ir galiigi skeersaam psihologija - vinji neciena buutni peec taas intelekta un efektivitaates, bet peec taas demonstreetajaam personiigajaam ciesanaam.


Priotams ka mees necienaam Intelektuaaljus, kuri nespeej savu Intelektu demonstreet cilveeku labklaajiibai. Man ir pie pakaljas, ka kaads var izgudrot un radiit Kosmosa Kugji, bet savu miesiigo maati neapmeklee pat uz ziemassveetkiem... Taadam cienjas nebuus... Savukaart, parasts lauku onkuls, kas iegriezhas pie baareniishiem lai tos uzcienaatu ar kaadu shokolaadi, pat ja vinjam shii shokolaade maxaa 1/3 vinja pasha pensijas, ir daudz daudz daudz daudz daudz veertiigaaks par visiem intelektuaaljiem kopaa!

Taakaa jaa... Kristieshu psihologjija ir shkjeersaam, veersta uz agapi nevis sausu aukstu IQ muskulatuuru!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:51:13
Ctulhu, es tev saku, ka es uzticeeshos vairaak #2 nekaa #1, jo mazohisti nenodarbojas ar cilveeku glaabshanu, miilestiibaa ir citas iipashiibas, taas nevar nedz nosimuleet nedz izteeloties...

Ir taads teiciens - Par Hedonisma karogu neviens naavee neies!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.26 14:54:24
saliidzinaajums nekorekts - Tu jau nneesi izglaabts - taapat esi paraadaa, tikai paraadnieka nosaukums pamainiijaas. Tev nepamainiijaas nekas.

Protams ka tu neesi izglaabts, tieshi taapat nevar zinaat ko no tevis paprasiis tas ugunsdzeeseejs kas dzer teeju...
Redzi, tas ir ljoti vilinoshi iemantot technologjiju, kas tevi padara par varoni... jo ikviens buus gatavs VISU atdot par savu vai savu tuvinieku glaabshanu... paveero kaut vai cilveekus kas atdod peedeejo, lai savus beernus izaarsteetu, lai dabuutu vinjus augstaas firmaas, kas prasa daudzus simtus tuukstoshus par kaadaam operaacijaam...

Vot tu esi kjiimikjis un farmaacija tev nav svesha... Vai tieshaam taa operaacijas pashizmaxa ir tie simti tuukstoshi? Jeb mums ir glaabeejs, kas dzer teeju, un par tavu Ctulhud arbu, ka tu vinjam esi devis technologjiju, sanjem miljonus no cilveekiem, kas sava izmisuma deelj atdod peedeejo!

A kaa buutu ar firmu, kas aarstee PAR VELTI - pati sedzot, izpeeti un pashu darbu un savus darbiniekus? Koa? Kura no shiim abaam ir veertiigaaka? Labaaka?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:57:11
Nu pag, un variants, kad jams tevi izglaabj dzerot teeju un palaizj briiviibaa? Tas tak ir optimaalais, vai ne?

Optimaals, bet kaa jau teicu... Cilveekik NETICETU... Jo cilveeks par glaabeejiem spriezh peec taa kaa vinjsh pats glaabtu.

Scenaarijs... tev ir zaales pret veezi, technologjija. Tu to atdotu brivii par velti visiem kas veelaas? Neprasot samaksu?

Pat ja tu taa dariitu, vai tu ticeetu, ka to pashu dariis tie, kam tu iedosi? Vai tu droshi zini, ka neatnaaks kaads cits, neuzpirx sho visu no taviem pirceejiem, tevi nomushiis, un monopolizees shiis zaales?

Vai tu ticeetu, ja kaads tev piedaavaatu shaadas zaales NEKO neprasot pretiim? Kaa tu uz taadu fruktu skatiitos? Kaa skatiitos citi?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.26 14:59:14
Nu bet gadiijumaa #1 - es vismaz sadarbotos - jo redzeetu adekvaatu buutni, kas darbojas logiski.

Taapeec mees esam dazhaadaas pusees pagaidaam... Tev miilestiiba ir izreekjinaama, algoritms, ja tu to nesaproti, taa nav miilestiiba, miilestibia tev var buut tikai logjisks tev saprotams algoritms, man miilestiiba ir pashpietiekama, neatakriiga no taa vai es to saprotu vai nee... jo miilestiiba ir -

4 Mīlestība ir lēnprātīga, mīlestība ir laipna, tā neskauž, mīlestība nelielās, tā nav uzpūtīga.
5 Tā neizturas piedauzīgi, tā nemeklē savu labumu, tā neskaistas, tā nepiemin ļaunu.
6 Tā nepriecājas par netaisnību, bet priecājas par patiesību.
7 Tā apklāj visu, tā tic visu, tā cer visu, tā panes visu.
8 Mīlestība nekad nebeidzas, pravietošana beigsies, valodas apklusīs, atziņa izbeigsies.
9 Jo nepilnīga ir mūsu atziņa un nepilnīga mūsu pravietošana.
10 Bet, kad nāks pilnība, tad beigsies, kas bija nepilnīgs.
11 Kad biju bērns, es runāju kā bērns, man bija bērna tieksmes un bērna prāts, bet, kad kļuvu vīrs, tad atmetu bērna dabu.
12 Mēs tagad visu redzam mīklaini, kā spogulī, bet tad vaigu vaigā; tagad es atzīstu tik pa daļai, bet tad atzīšu pilnīgi, kā es pats esmu atzīts.
13 Tā nu paliek ticība, cerība, mīlestība, šās trīs; bet lielākā no tām ir mīlestība.


Shis nealgoritmizeejas, pat ja tu, Ctulhu, to speej paarfraazeet savam intelektam eertaaas fraazees...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 15:13:17
Jošs Mulders
Jo cilveeks par glaabeejiem spriezh peec taa kaa vinjsh pats glaabtu.
Tieši tā! Mēs ar Ctulhu tā arī visu laiku spriežam: "ja mēs būtu dievu, un mums būtu poga, mēs glābtu, spiežot pogu, nevis paši lienot liesmās".

nevar zinaat ko no tevis paprasiis tas ugunsdzeeseejs kas dzer teeju...
Neko, ja jau viņš ir Dievs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 17:33:50
Grindologs, tu luudz par sevi ja... Es arii par sevi... Man Kristus ir paliidzeejsi un paliidz gan attieciibaa uz greeku gan visu citu... Taakaa... vismaz vienam vinjsh ir paliidzeejis! Citi Kristieshi arii apmeeram taa saka...

Un jaa... lai kaa tev nepatiktos, veel nav vakars. Ja gribi, lai arii tev vinjsh paliidz, nu paluudz mosh vinjam... vinjsh daudz soliijis, tad paluudz, lai tev dod soliito... Ko ta tu taa, tev dod, tu nenjem, un tad saki, ka nevienam nav iedots! Panjemt slabo?

Es protams, nevaru tavaa aadaa ieliist, bet kad es paskatos uz pasauli pirms 2000 gadiem un tagad... hmmm saucaas atrodi 7as atshkjiriibas Bet nu tev jau laikam savaadaaks skatiijums! Es negribeetu dziivot toreiz!

ņam-ņam [87.110.86.118]
# Iesūtīts: 2009.11.26 19:41:39
b]Gnidrologs ak, tu mūsu romaņtiks! valdnieka tronī var tikai viens iesēsties, bet tīkotāju daudz jebšu "bez vergiem nebūtu kungu"
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.11.26 21:49:20
Ctulhu Moraala un atbildiiga buutne radiitu taa, lai sliktas sekas neiestaatos vai vismaz taa, lai pasjam nebuutu jaaciesj taas labojot.

Tu kaut ko labu radi un kad kāds to sabojā, vai kāds būtu tiesīgs apvainot tevi, par to, ka viņš ir sabojājis labo lietu ko tu radīji? Protams, ka ne. Tas pats ir ar Dievu. Viņš radīja visas lietas labas esam , bet cilvēks to sabojāja. Pie tā Dievs ne tuvu nav vainīgs. Un"izlaboja" viņš mūsu kļūdas ( grēkus), nevis savas!
neielog. [90.130.163.228]
# Iesūtīts: 2009.11.26 22:26:34
Hmm...vai labu lietu vispār var sabojāt? Ja dievs rada kaut ko labu, atzīst to par labu, bet lieta neilgi pēc tā sabojājās, vai nu dieva kritēriji ir zem/greizi, vai nu lieta nemaz tik laba nav.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 96 , pavisam kopa bijuši: 14699