atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Launums=grēks?
bitukas
Iesūtīts: 2009.04.14 22:34:09
1Moz. 4:7 Es saprotu, ka valoda ir nepilnīga, bet cenšieties mani saprast pareizi. Vai ļaunums automātiski arī nozīmē grēku?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.26 13:48:12
Taatad dievs pars ir atkariigs no saviem izteikumiem? ja taa - tad kaapeec nepadomaaja, puirs genereeja iztiekumus, kas novediis pie ciesjanaam pasam? Izklausaas peec slikta dejotaaja, kam kkas traucee.

Dievs ir pakljauts saviem izteikumiem, tieshi taa...
Padomaaja, Ctulhu, Padomaaja un tomeer gaaja uz to... kas veelreiz paraada cik ljoti Dievs miil savu radiibu, ka zinot riskus, tomeer tos uznjemaas Tieshi shaadas pasaules radiishana Dievam bij potenciaalais risks, ka vinjam pasham buus jaaciesh... Taakaa Kristus Krusta naave bij pashaa Radiishanas aktaa kaa potenciaals, bet ar greeka aktualitaati, tas kljuva arii par aktualitaati!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:48:23
EzītisMiglā Dievs bija cilvēka veidolā tur jau ir tā lieta. Izciest mūsu grēkus miesā, tā bija milzīga cīņa un nasta Jezum. Lidz galam to nevar izvertet neviens cilveks. Iedomajies Dievs sevi ierobezoja cilveka veidola , lai izceistu šo sodu un greku nastu. Tas ir neiedomajami. Tapec Jezus cinijas getzemanes darza so cinu, bet tadas reizes bija neskaitamas.

Prasts salidzinajums, kas pat nav ne tuvu apskatāmajam jautājumam, bet tomer. iedomajies, ja tu butu visa raditajs , un veletos izglabt vaboles. Tad iemiesotos ka vabole, un panestu apsmieklu, sitienus, greku nastu, sodu utt, visus kardinajumus. Sis ir tads jocigs salidzinajums, bet uz mirkli stadies prieksā. Un tu ietu un to daritu? Jā, ja mīletu un veletos glabt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:53:56
Ctulhu te vienkārši saka pēc definīcijas, un tā iekļauj visvarenību un viszināšanu.

Baidos, ka taa ir savas nezinaashanas un nevareeshanas extrapolaacija... Tb Ctulhu iziet no imperatiiva - ko ES dariitu, ja ES buutu visvarens peec maniem ieskatiem Tikai Ctulhu nereekjinaas ar to, ka Visvareniiba noteikti nedomaa un neriikojas kaa ne paaraak varenais Ctulhu... Tu nevari piepuust balonu tikai vienaa pusee... kad to puut, tas izpleshaas visur... Taapat tu nevari iedomaaties kaa riikotos Visvarena un Viszzinosha buutne shaadaa situaacijaa, jo tu nespeej aptvert visu situaaciju kopumaa... tu domaa, ka lokaals risinaajums ir risinaajums, bet tur no augshienes tas ir savaadaaks... sarezhtjiitaaks!

Mums ir dots saprast relatiivi nedaudz... un Dievs ar mums komunicee muusu izpratnes liimenii... Jau teicu, ja Dievs vienmeer nopuustu seerkocinju pirms coola dedzinaataajs aizdedzina zaali, neviens nekad neuzzinaatu, ka dedzinaat ir ljaunums un greeks... Bet Dievam neruup zaale, vinjam ruup cilveeka dveesele, jo TAA ir muuzhiga, un ja taa ir defektiiva, taa riskee buut defektiiva muuzhiigi... Taapeec Dievs ar cilveeku, kas nedomaa, nejuut un neanalizee, runaa empiiriskaa valodaa - uzskataami, taa lai visiem buutu skaidrs par ko bazars... bet, protams, visos laikos un vietaas (arii pie Jeezus) bij cilveeki, kas teicaas, ticeeshu tikai tad ja klaunaadi taisiisi... un Kristus teica, nekaadu triku jums nebuus tikai viens triks - Jonas triks - un vinjsh to izpildiija, un kaa juusu padeviigais kalps Ctulhu rakstiija - tas ir tas uz kaa staav Kristietiiba... Dievs savaa laikaa bij izmeegjinaajis ne taadus vien trikus - staigaat paari juuraam, runaajoshi eezelji, runaajoshi uguns un duumi no kalna un veel vesels leerums "klaunu triku", to iedarbiiba ir kaa opijs... cilveeks notrulinaas un prasa veel... kaameer beigaas vispaar pasaka - ai nemaisies te ar saviem trikiem, tinies un netraucee!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.26 13:55:10
Ugu, maak.... Tb kliist baumas, ka 2009 gadus atpakalj... Un vispaar taalaa taala galaktikaa sensenos laikos...

Shaura tev pasaule, vinjsh sakaas gatavs izpeetiit, bet pats paarstaav to paaudzi, kas vinja peetiijumus iemestu miskastee, ja tos vairs nevareetu atkaartot Hehe... tad jau tava pasaule ir ljoti pat mazinja! Tajaa pietam ir iespeejams tikai tas, ko tu pac saproti...

BTW... Velns ir iists triku meistars, vot vinjsh gan tevi vareetu forshi paarliecinaat ar uguniigiem burtiem, tas vinja stilaa buutu ij arii uzdoties par Dievu Taakaa... gaidi ar maisu...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:56:26
Slikti izplaanota radiisjana adnakka.

To tu vareetu teikt, ja tu vareetu pieraadiit, ka existee iespeejami labaaka pasaule par sho Taakaa karogs tev rokaa!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:57:35
Vecaa dziesma. Taatad visvarenais Uicilopoctli liek upureet guusteknjus izraujot sirdi un taa arii ir jaadara, jo Uicilopoctli labaak zin, ibo visvarens un ne mums vinju maaciit.

Redzi... ir atshkjiriiba, vai vinjsh liek tev kaadu upureet, vai upureejas pac, tev neko neliekot dariit

Taa teikt... ja tu taads gudrs, dari pats... un Dievs arii dara pats... taapeec, ka tu to nesapratiisi! Taakaa tava liidziiba ar Uicilopoctli nederees...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:57:44
Ctulhu PIedeva jau tāpat.,bet grēks bija jāsoda, to prasa Dieva taisnā tiesa. Tāpēc bija ciešanas, jo mūsu grēks bija uzlikts Jēzum. Tā arī galu galā ir šī piedošana, jo taisno uz ticības pamata, bez paša darbiem, tos, kas tic Jēzus darbam viņu labā, lai gan ir miris par visiem.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.26 13:58:31
Un kaa Tu zini, ka Lucis nav izdariijis tik viltiigu triku ar krustaa sisanu un augsaamcelsjanos, ka Mulders uzkjeeraas?

Whoever to izdariija, ir valdnieks paar dziiviibu un naavi Taa kaa man nav iebildes pret shaadaam technologjijaam, tad es parakstos zem shitaada triku meistara Dziiviiba - tas ir labi un konstruktiivi - Dieva Buutiibas atribuuts odnako! Lucis pac ir radiiba... taakaa vinjam shitaads triks nemaz neizdotos! Ar to arii Kristus lucim visas pogas izgrieza, un taapeec Lucim neaks cic neatliek kaa kjeemoties pakalj... kaut kur jau ir teikts... Lucis ir Dieva meerkakjis! Bet liidz debesiim vinjsh nevar daleekt!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:58:37
Svētais
To par iemiesošanos es saprotu. Tomēr paliek jautājumi:
1) Kāpēc, lai glābtu vaboles, man pašam noteikti jāiemiesojas vabolē?
2) Es taču tad būtu ideāla vabole, ļoti izturīga, spējīga pārciest visas iespējamās grūtības un sāpes.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:01:30
EM, shob Vaboles uz tevi vareetu ticeet. Piekam... greeks ir cilveeka paraads, cilveekam tas ir jaamaxaa... Par vabolju greekiem zienaazhi nemaxaa!
Tas ir kaa gjimenes laasts... ja kaads gjimenes loceklis ir paraadaa bankai, tad visa gjimene ir paraadaa... un tikai no taas tiks pienjemts paraads... Taapeec, kaadam ir jaaindentificeejas ar sho gjimeni, lai vinjsh taas paraadu vareetu nomaxaat, jaastaajas shii paraadnieka vietaa... jo Banka ir taisniiga banka, nenjem naudu no tiem, kas nav paraadaa!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:02:32
EzītisMiglā Tu būtu un esi ideāla vabole, bet problēma, ka pārējās nav, jo grēks ir viņās. Tāpēc tu pieņem viņu veidolu uzkrauj uz sevis vinu grēku, lai nomirtu un augsamceltos. Parejas vaboles tam notic un ari tiek pie glabsanas un augsamcelsanas.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:02:40
Jošs Mulders
ja Dievs vienmeer nopuustu seerkocinju
OK, tas ir saprotams - brīvās gribas izpausmes un apmācības caur kļūdām. Taču - kāpēc pašam Dievam ir jāmokās, lai visu salabotu?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.26 14:03:08
Nu un taa taalaak - taapeec guusteknjiem riitausmaa uz pirmaiidas jaaizrauj sirdis....

Ja tas tevii izraisa miilestiibu un cienju pret taadu Dievu... zheel tevis!

Uz mani daudz speeciigaak darbojas cilveeki, kas sevi nezheelo un sevi nodod cieshanaam, lai citus izglaabtu - visu glaabeeju darbu, tai skaitaa aatraa paliidziiba, ugunsdzeeseeji, zaldaati un policisti kaa profesijas ir ljoti augsti cieniitas manaas aciis... vinji ir tie, kas ir pirmajaas frontes liinijaas kad aiz muguras ir Maskava - tb es!

Tas tavss UiciPoici vairaak izklausaas peec tiraana, kas kaareiz civiliedziivotaajus suuta uz miinaam un uz lodeem, lai pasargaatu pats savu militaaro Huntu! Bik atshkjiriiba... vai tu PATS dari kaut ko nesaprotamu, jeb CITIEM liec dariit kaut ko nesaprotamu! Pietam tik nesaprotams Kristus nemaz nav... Kaut kaa vinja veests labaak iedarbojas uz cilveekiem, nekaa UiciPoici veests...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:05:17
Ctulhu Nē, Dievs ir visu radījis un ir morāla un atbildīga būtne par visu notiekošo. Tāpēc Viņš dod risinājumu tam, ko cilvēks ir sastrādājis, lai cilvēks var glābties.

Dievs ir pasaules tiesnesis, un savā laikā tas manifestēsies redzamā veidā. Tur neviens neko nevar ne pielikt ne atņemt, jo Dievs ir Dievs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:05:29
Ctulhu, kaareiz Jeezus kljuva par vaboli! Maxaa nevis kaa veikalaa, bet gan kaa kompensaacija... izliidzinaashana... roba aizpildiishiana!
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.11.26 14:06:48
Jošs Mulders
aatraa paliidziiba, ugunsdzeeseeji, zaldaati un policisti
un ja ugunsdzēsējiem būtu supertruper aprīkojums, tikai viena poga, ko nospiež, un uguns čušš nodziest, tad tu viņus necienītu?

Tas ir, kaut kā vērtība tavās acīs ir tikai tad, ja tur ir ciešanas?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:07:26

Nee, nu labi - uzbuura iluuziju iislaiciigu, ka JK augsaamceelaas, visi iluuziju redzeeja, noticeeja....


Vot ja shitaaada Iluuzija pa manu maaju staigaatu... kas izeed visus zivju un medu kraajumus... Kruta Iluuzija, ar ko atshkjiras no iisteniibas? Tieshi tas ir apluukots gan pie Neticiigaa Toma, gan citaa vietaa, kad Maaceklji TIESHI TAA DOMAAJA - ka Iluuzija, un Kristus visai uzskataami demonstreejaas - ij aptaustiites ljaavaas, ij kaa jau teicu - medu un zivis eeda... Neko sev Iluuzija

Tas tu tjipa... shitaadai Iluuzijai nenoticeetu, a vot uguniigiem burtiem uz sienas noticeetu Tev kaut kas ar reality check ir sachakareets!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:09:29
un ja ugunsdzēsējiem būtu supertruper aprīkojums, tikai viena poga, ko nospiež, un uguns čušš nodziest, tad tu viņus necienītu?

Nea... tad to pogu spaidiitu kaada blondiine kraasotos nagos ar IQ tuvu nullei, izdreseeta reagjeet uz lampinju monitoraa Ij nafig tur vispaar blondiini. Es necienu datorus kas prot aatri reekjinaat, bet es cienu cilveekus, kas taadus datorus taisa, vai pashi prot aatri reekjinaat!

Taakaa diez vai es iipashi cieniitu uzparikti, kas ragjeejot uz karstumu to nodzeesh - taads gudrs automaats! Tad ugunsdzeeseeju nebuutu un tie kas buutu neriskeetu ar savu dziiviibu, taakaa vinjus es cieniitu kaa visus citus cilveekus... bez iipashiem nopelniem...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:19:54
Jošs Mulders
Es necienu datorus kas prot aatri reekjinaat, bet es cienu cilveekus, kas taadus datorus taisa
Es ar cienu cilvēkus, kas rada. Rada visu ko jauku, derīgu un interesantu.

Mēs ar Ctulhu redzam, ka ugunsdzēsējs, kam ir tā poga, tomēr to pogu nespiež, bet metas ar ūdens spaini liesmās, jo citādi Mulders viņu necienīs.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 14:23:40
Jošs Mulders
Tas ir kaa gjimenes laasts... ja kaads gjimenes loceklis ir paraadaa bankai, tad visa gjimene ir paraadaa... un tikai no taas tiks pienjemts paraads... Taapeec, kaadam ir jaaindentificeejas ar sho gjimeni, lai vinjsh taas paraadu vareetu nomaxaat, jaastaajas shii paraadnieka vietaa... jo Banka ir taisniiga banka, nenjem naudu no tiem, kas nav paraadaa!
Pastulba sistēma ar to banku! Nav taisnīgi, ka visa ģimene parādā, ja viens dunduks aizņēmies.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 168 , pavisam kopa bijuši: 4599