atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Launums=grēks?
bitukas
Iesūtīts: 2009.04.14 22:34:09
1Moz. 4:7 Es saprotu, ka valoda ir nepilnīga, bet cenšieties mani saprast pareizi. Vai ļaunums automātiski arī nozīmē grēku?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:16:32
Gnidrologs
Standarta atbilde - tie nebija pareizie kristieši, tie tikai iedomājās par tādiem sevi esam.
Bet - par ticību korelācijām ar noziedzību, neesmu atradis datus, kas runātu par vai pret. Šķiet, ka no ticības tas nav atkarīgs. Protams, lielās masās. Atsevišķi labie piemēri atkal ir visiem, tai skaitā ateistiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:17:02
Grindologs, nu es tev nepiekriitu, taapeec nevareeshu atbildeet uz tavu "kaapeec" Vispirms buutu jaapajautaa, kaapeec tu uzskati, ka kristieshi bij vot taadi kaa tu to saki? Un vai tikai "bija" vai arii "ir" ?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:17:25
EzītisMiglā Jo Jēzus parādīja savā Personā žēlastību un piedošanu, tāpēc arī es Viņam ticu kā savam Glēbējam. Bet tas Pats Jēzus arī brīdina, ka cilvēkus tiesās Viņa Vārds.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:18:16
EM, tak bij IZ raksts par to, ka pat neticiigie bij izpeetiijushi sho korelaaciju... atkal aizmirsi ja? Un atkal ignoree elementaaros bugus, ko tu neieveero statistikaa... ko tev jau sen esmu uzraadiijis! Taa jau laikam ir... ja esi nostiprinaajies sava paarlieciibaa, tad nekaadi dati, argumenti vai spriedumi vairs tevi neparliecinaas
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:18:39
Svētais
Pag, praktiski jebkurā reliģijā ir žēlastība un glābšana. Dievs žēlo un glābj.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:19:25
Jošs Mulders
Pag, tā bija statistika par sabiedrības stabilitāti, vai ne tā? Jo vairāk rituālu reliģijā, jo sabiedrība stabilāka?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:22:47
EzītisMiglā Jebkurā citā reliģijā tu saņem no Dieva atzinību un labvēlību pie nosacījuma, ka esi izpildījis kaut kādus standartus un kritērijus atteicībā uz darbu izpidījumu. Dievs piedāvā taisnošanu ( aizsniegt Dievu) bezmaksas pateicoties tikai un vienīgi Kristus Jēzus žēlastības upurim. Ticēt Jēzum savā labā, tā panākot Dieva taisnību. Tā ir galvenā atšķirība no pārējām religījam, ar to, ka mums ir Glābējs Jēzus!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:28:36
Svētais
Nē, labvēlība no Dieva jau ir visu laiku. Neviens nesaka, ka ar darbiem var tikt pie Dieva. Darbi drīzāk ir kā zīme, ka esi uz pareizā ceļa. Uz tā ceļa Dievs vienmēr atbalsta un palīdz.
Krišnaīti, piem, runā par "nepelnītu Dieva bezcēloņu žēlastību". To nevar nopelnīt ar darbiem. No otras puses, tā žēlastība vienkārši ir, un ir priekš visiem. Vai tad Dievam žēlastības žēl?

Vēl tāds jautājums šai sakarā, kā tu domā, nu, Dievs tevi apžēlos. Ko tas īsti nozīmē? Ka tev nebūs jāmaksā par kaut ko nodarītu? Taču, tava daba jau nemainīsies, vai kā?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:32:02
EM, tur veel visaadu citu faktoru bija... gan noziedziiba gan psihiskaa "stabilitaate"... Pravda tur bij vispaar par religjiozitaati peetiijums, imo nebij exkluziivi "kristietiiba"
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:39:51
EzītisMiglā Dievs savu želastību parādīja nododams Jēzu mūsu grēku labā. Ja mēs to pieņemam ( ticam tam) , tad glābjamies. Visu to, ko es esmu nodarījis pagātnē, tagadnē un nākotnē Dievs ir uzlicis kā grēku sodu Jēzum. Tā ir tā labā ziņa. Dievs mani vairs nenosoda par to, jo ir sodījis manā vietā Jēzu. Mana daba bija grēcīga ( pirms Jēzus). Kad atzinu Jēzu par Kungu( ticēju savā sirdī un apliecināju ar muti), piedzimu no augšienes un Dievs tajā brīdī manī ievietoja jaunu dabu ( Dieva taisnību - Jēzus dabu) Šādi mana daba izmainījās pilnībā. Pat ja mani darbi ir palikuši tādi paši, tad daba ir jauna. Palēnām mainās arī darbi, jo iepazīstu Dieva gribu ( Viņa Vārdu) manā dzīvē, un ko viņs no manis sagaida. Taču mani darbi nekad, nekad, nekad nevar būt par iemelsu tam, ka Dievs mani pieņem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:42:51
Sveetais, bet tas, ka tu tici ir tavs vai Dieva darbs?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:43:43
Svētais
Dievs mani vairs nenosoda par to, jo ir sodījis manā vietā Jēzu.
Kāpēc noteikti kāds bija jāsoda? Dievs taču ir visvarens, un var vienkārši visu piedot tāpat, nevienu nesodot.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:44:31
Jošs Mulders
Jāpārlasa tad man vēlreiz tas IZ. Kurš numurs tas bija, varbūt atceries?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:44:57
Šo tēmu vienreiz cilājām. Dievs ir iedevis visiem ticību un spēju ticēt. Ja cilvēks to pielieto un izmanto, tad glābjas. Jo citādi varētu visu vainu uzlikt uz Dievu, sakot, Dievs ja tu man nedod ticību, tad es taču nevaru tev ticēt un glābties. Tā ir aplama teoloģija, jo nostāda Dievu strupceļā, kas nav iespējams!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:46:43
EzītisMiglā Jo sods par grēku ir nāve. Tāpēc VD derībā vnm mira lops par grēku upuri un bez asins izliešanas nav piedošanas ( turklāt svētu upuri-nevainojamu un šķīstu) . Dievs piedod pēc šīs metodes tikai un vienīgi. Jo kādam ir jācieš par taviem grēkiem un netaisnībām, kas ir nesušas postošas sekas tev pašam un apkārtējiem.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:50:18
Svētais
Jo sods par grēku ir nāve.
Nu, tas tikai vēl solis tālāk. Tad nākamais jautājums - kāpēc sods par grēku ir nāve? Tas ir kāds augstāks likums par pašu Dievu?

Dievs piedod pēc šīs metodes tikai un vienīgi.
Kāpēc? Tas nav racionāli. Kāds kauko izdara, un viņam par to kauko ir jāmirst?

Jo kādam ir jācieš par taviem grēkiem un netaisnībām, kas ir nesušas postošas sekas tev pašam un apkārtējiem.
Kāpēc kādam jācieš? Jau cieta - visi tie, kas pārdzīvjoja postošās sekas. Kāda jēga, ja arī pēc tam kāds vēl cieš? Kam paliek labāk, kas mainās?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:56:12
Gnidrologs
Tu, piemēra, toč neesi kristietis, tā kā beidz izlikties.
Es arī neizliekos. Kāpēc tu domā, ka es izliekos?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:58:52
EzītisMiglā Dievs izvirza šo nosacījumu, ka izlīdzināties ar grēku var pateicoties nāvei, jo tādā veidā grēks tiek nosodīts un notiesāts. Tam ir jāmirst. Dievs Jēzu mūsu dēļ bija padarījis par grēku, lai mēs Viņā kļūtu Dieva taisnība.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:02:43
Gnidrologs
Apmātību ar ko? Kāpēc sātanisku, kas tieši sātanisks?
Pašpārliecinātība? Nebiju domājis, tieši otrādi, ne par ko neesmu pārliecināts.
Nu, varbūt ka no malas labāk redzams.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:04:11
Svētais
Dievs izvirza šo nosacījumu, ka izlīdzināties ar grēku var pateicoties nāvei, jo tādā veidā grēks tiek nosodīts un notiesāts.
Pag, kas vispār ir grēks? Nodarījums? Nodarījuma sekas? Vai arī te ir doma, ka ja mirst darītājs, tad mirst iespēja darīt vēl? Bet iepriekšējās sekas taču palika?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 93 , pavisam kopa bijuši: 11410