atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Launums=grēks?
bitukas
Iesūtīts: 2009.04.14 22:34:09
1Moz. 4:7 Es saprotu, ka valoda ir nepilnīga, bet cenšieties mani saprast pareizi. Vai ļaunums automātiski arī nozīmē grēku?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:07:28
Ciest iisteniibaa var tikai tad, ja tu nekontrolee situaciju.

Nepareizi! Ciest var arii tad, ja tieshi kontrolee situaaciju un shii kontrole arii ir cieshanas... Teixim tu glaab cilveeku kas ieluuzis leduu, ja tu vinju turi aiz apkakles pac guljot pusshkjidraa leduu, tu ciet no aukstuma un mitruma... vari pat peecaak iedziivoties iesnaas! Bet tu kontrolee situaaciju... un tavas cieshanas vainagojas ar civleeka dziiviibas izglaabshanu!

Taakaa te ir jautaajums - kas ir prioritaate - mazinaat cieshanas, jeb izglaabt cilveekus? Greeks pasaulee ir radiijis situaacij, ka abus divus dazhkaart vienlaiciigi nevar atrisinaat, taas arii ir taas moraalaas u.c. dilemmas ko cilveeki risinaaja... Dievs paraadiija kas VINJAM ir prioritaate shaadaa bezizejas situaacijaa!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:08:23
Svētais
Jezus cieta dveseliskas mokas par musu grekiem
Kādā veidā? Apmēram kā līdzjūtību? Vai kā iejutās mūsu visu ādās vienlaicīgi un līdzpārdzīvoja visas mūsu sāpes? Vai kā savādāk?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:09:50
Kādā veidā? Apmēram kā līdzjūtību? Vai kā iejutās mūsu visu ādās vienlaicīgi un līdzpārdzīvoja visas mūsu sāpes? Vai kā savādāk?

Kaa tu ciestu, ja tevi apsuudzeetu tajaa, ko tu neesi dariijis, bet tu zini kursh to ir dariijis? Tachu tu sho dariitaaju tik ljoti miili, ka esi gatavs vinja vietaa uznjemties vainu... Vai taas nav cieshanas - sanjemt sodu un buut apsuudzeetam par citu nodariitajiem ljaunumiem...
Muusdienaas pat var iedziivoties lielos sodos, ja tu kaadu apsuudzi netaisniigi...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:10:28
Jošs Mulders
tu glaab cilveeku kas ieluuzis leduu, ja tu vinju turi aiz apkakles pac guljot pusshkjidraa leduu, tu ciet no aukstuma un mitruma...
Tātad tu tika daļēji kontrolē situāciju.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:10:55
EzītisMiglā Ciešanas ietekmēja. Ja tu nomirsti tas nekas patīkams protmas nav. Dvēselē mokas Jā pareizi, visas mūsu sāpes un ciesanas, kludas, grekus, sirdsspazinajs pametumus, sekas, nepatiku, noaraidijumu, nepareizibas utt.. viss sis slogs gulstas uz sim dveseles ciesanam, kas bija Jezum.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:13:43
Jošs Mulders
Kaa tu ciestu, ja tevi apsuudzeetu tajaa, ko tu neesi dariijis, bet tu zini kursh to ir dariijis?
A es ko, Dievs, vai kaut vai pilnīgs cilvēks? Pat daudzi cilvēki parastie, vai advancētāki, var daudz ko paciest. Ir visādas dzīves filozofijas. Piem ,Sokats vēsi izdzēra indes kausu un pirms nāves vēl par sīkām sadzīviskām lietām runāja.

Vai taas nav cieshanas - sanjemt sodu un buut apsuudzeetam par citu nodariitajiem ljaunumiem...
Jēzum tak tā bija misija. Pie kam viņu neapsūdzēja par to, ko izdarījuši citi. Drīzāk par to, ko viņš nebija darījis, un i tad tas romiešiem nešķita esam pārliecinoši.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:16:06
Svētais
Ja tu nomirsti tas nekas patīkams protmas nav.
Kam? Man? Tie paši klīniskās nāves tieši otrādi, stāsta, ka tur ir daudz patīkamāk un labāk. Tāpēc viņi no nāves nebaidās.

Jā pareizi, visas mūsu sāpes un ciesanas, kludas, grekus, sirdsspazinajs pametumus, sekas, nepatiku, noaraidijumu, nepareizibas utt..
Bet kāda tam nozīme? Veinkārši kopēt ciešanas un tās pārdzīvot?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:18:46
EzītisMiglā Nekopē, bet uzliek tās dvešelei. Divas dažadas lietas tās ir! Greku, ko piem. tu neesi darijis uzliek tavai dveselei kā nosodījumu, sodu, nastu ko nest. Diez ko patikama sajuta nav. Bet ja visas pasaules un cilvevces grekus uzliek vienma cvilvekam?

Nave ir taja bridi nepatikama, kad mirsti. Bet pec tam, ja esi ar Jezu, tad labi, ja nee, tad bedigi. Jo cilvekam paredzets vienreiz mirt un pec tam tiesa.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:21:53
Svētais
Kā tas ir, "uzliek grēku"? Jāizbauda sliktas darbības sekas vai kā? Tipa, tu izsiti logu, bet par to nopēra Jēzu?
Bet agrāk, pirms Jēzus, pēra pašus logu izsitējus?

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:26:52
Tātad tu tika daļēji kontrolē situāciju.

Ja cilveeks tiek izglaabts, tad pilniigi

Un kaa jau teicu, Dievs ir konsekvents, vinjsh nemeegjina kaa tu izveeleeties citaadaaku rezutlaatu ieprieksh iedarbinaatam ceelonim! Vinjsh ar to reekjinaas un darbojas tajaa kontextaa, kaads radies greeka deelj... un tas noziimee, ka Dievam dazhkaart naakas aukstaa uudenii vai degoshaa ugunii kaapt, lai izglaabtu iekritushas dveeseles.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.26 13:29:04
Ctulhu, nu tu driixti gaidiit kaadu perfekto glaabeeju - peec taviem ieskatiem - man ir labi ar to, kursh mani izglaabj, nevis to kursh chesii repu, kaa antigravitaaciju taisiit

Runa iet par cilveeka dveeseles glaabshanu, tavs antigravitaacijas efektors noziimeetu, ka taa ir cilveeka `hackoshana`...

Bet taa kaa mees noskaidrojaam, ka tu IEBILSTI ja tevi tev nepaprasot un ar tevi nekonsulteejoties izglaabj, tad luuk kas sanaak... Efektors Darbojas, a tu pie ledus blaakjiem turies... jo baidies tuvaak saulei celties, jo tur karsts, taapeec tev aukstais ledus ir miiljaaks... Jeega tevi glaabt, ja tu nemaz negribi glaabties...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:29:36
Jošs Mulders
Vinjsh ar to reekjinaas un darbojas tajaa kontextaa, kaads radies greeka deelj
Visas sistēmas Autors ir pats Dievs! Dievam tātad ir zināms, kas viņam būs jādara, ja kāds "ielūzīs ledū". Kāpēc lai Dievs šajā gadījumā izlemtu, ka "tad es salšu un mocīšos, kaut arī varētu viņu izvilkt, mierīgi dzerot tēju"?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:30:43
EzītisMiglā Princips tuvs , pareizi tu saki. Teiksim tu būtu pastrādājis noziegumu ( nogalinājis cilvēku) , un atrastos tiesneša priekšā tiesas zālē. tev draud nāvessods. Tiesnesis ir gatavs izteikt tiesas spriedumu. Pēkšņi kāds atnāk un saka, laidiet viņu vaļā, nonāvējiet mani, bet šis lai dzīvo. Iedomajies cik tu laimigs tad butu. Tas paraleles laicigam lietam, bet Jezus izpirka no grekiem muzigai dzivei muzhiibaa. Tas ir nesalidzinamas lietas. Ja neesi ticejis, tad aizej muzhiga pazusajhana , jo Dieva prieksa neviens taisnotys nevar tikt pateicoties saviem darbiem vai savam svetumam. neviens netabilst Dieva standartam. To vins paradija cilvekjam iedodams bauslibu, to, ka cilveks pildot bauslibu ( celdams savu pastaisnibu) nevar to tik un ta piepildit un izpildit. Dievs saka, ja greko pret vienu tad esi noziedzies pret visem baulsiem. tapev vins deva glabeju Jezu, un taisnosanu ticiba ka davanu bez pasa darbiem.

Agrak Dieva pacietibas laikaa pec Noasa mira tapat cilveki. Siem tad ari Jezus noiedams gara pasludinaja evangeliju par glabsanu. Cilveks ko sej to plauj, Dievs vinu "nepeera". Un pec Jezus, vins nenotoiesa cilveku, jo visu sodu ir uzlicis Jezum
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:31:34
Jošs Mulders
nevis to kursh chesii repu, kaa antigravitaaciju taisiit
Ja jau vēl domā, kā darīt, tātad nav Dievs. Dievam visi supermegaaparāti jau sen ir saražoti, visiem dzīves gadījumiem. Bet Dievs izvēlas tos neizmantot. Man nav skaidrs, kāpēc. Pagaidām tiku tik tālu, ka tāpec, ka ir cilvēki, kuriem savādāk nedalec.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:32:36
Ctulhu Katrs cilveks ir izdarijis savu apzinato greku, jo greciga ir cilveka daba. Tapec , ja tu apgalvo, ka neesi grekojis, tad esi maldinats vai maldies pats.

Greks Dieva valstiba nepastaves un nevar pastavet, jo Dievs ir svets. tapec vins ir atrisinajis problemu ar greku sutidams Jezu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:33:10
EziitisMiglaa, tieshi taa... Kristus Krusta Naave un cieshanas faktiski kljuva neizbeegamas jau tur - Paradiizee!

Kaapeec, taapeec, ka nekaa citaadaak nevareeja cilveeku vairs izspestiit... vinjsh bij pakljuvis zem Dieva briidinaajuma - mirdams mirsi! Greeka alga ir naave...

Kaa jau teicu, es neesmu pasaules Radiitaajs, nezinu nedz kaa vinjsh to paveica kur nu veel visas radiishanas detaljas... Bet ja laviina ir palaista, tad agri vai veelu vinja ielejaa, kur ir dziivo cilveeku ciems, nonaaks... Kaadam ir jaaiet un taa laviina jaaptur...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:34:21
Riktiigam dievam nekas nav jaacjesjii - vinjam visas antigravitacijas jau sen kabataa...

Man prieks, ka tu paziisti Rikgiito Dievu
Es paziistu tikai to, kas autinjos siliitee satiits... par mani cietis un miris pie Krusta, lai es dziivotu! Vai tavs Dievs tevi ir izglaabis? Maneejais mani ir! Taakaa... labaak Neriktiigs bet Efektiivs Dievs, nekaa Rikgiigs, bet Ctulhu Iedomaas esoshss!
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.11.26 13:35:32
Svētais
Bet Dievam izciest visus sodus par mūsu grēkiem taču ir tīrais sīkums. Nu, apmēram kā: par vāzes sasišanu sods, pašam jāsalīmē vāze, un 3 stundas jāstāv kaktā, un jāapdomā, ko sliktu esi izdarījis. Beigās jāatvainojas vāzes īpašniekam.
Nu, tas ir ļoti smagi piecgadīgam puišelim, bet Dievam - tīrais sīkums!

Jums tāds paknaps Dievs sanāk, ne īpaši varens. Bet Dievs taču ir visvarens!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:42:07
Jošs Mulders
Man prieks, ka tu paziisti Rikgiito Dievu
Ctulhu te vienkārši saka pēc definīcijas, un tā iekļauj visvarenību un viszināšanu.

Vai tavs Dievs tevi ir izglaabis? Maneejais mani ir!
Oj, nu tu to Ctulhum prasi, viņam tak nekāda Dieva nav!
Bet par glābšanu - citās reliģijās tāpat glābj, glābšana kā nekā izriet no Dieva mīlestības, piedošanas un želsirdības. Taču - no kurienes ir tas, ka Dievam pašam tāpēc noteikti jācieš?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 13:46:52
Drosji vien piekristu, vnk aiz zinaatkaares...

Uguniigi burti tev izraisa zinaatkaari... a to, ka krustaa sists frukts 3ajaa Dienaa augshaamceljaas un staigaa apkaart vesels kaa gurkjiits... tas taa... fignja?

Mani kaareiz uguniigi burti nepaarliecinaatu ne uz sienas ne debesiis A vot, kad onkas saak no mironjiem celties augsahaa... tad gan man rodaas jautaajumi "Pag pag pag... a mosh shkjis ko jeedziigu runaa, ja jau shitaa maak..."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 149 , pavisam kopa bijuši: 14967