atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Launums=grēks?
bitukas
Iesūtīts: 2009.04.14 22:34:09
1Moz. 4:7 Es saprotu, ka valoda ir nepilnīga, bet cenšieties mani saprast pareizi. Vai ļaunums automātiski arī nozīmē grēku?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.11.26 10:32:42
Jošs Mulders Atkal sitat beernus?

Hm...bet bērns uzprasās
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 10:39:49
No šī viedokļa es nevaru sevi ierindot to sarakstā, kas visu ir sasniedzis saviem spēkiem ( pateicoties paša ticībai!). Jo ja Dieva žēlastība nebūtu to nodrošinājusi, tad man nebūtu izredžu nekādu. No otras puses pieliekot klāt savu ticību tam, ko Jēzus ir izdarījis manā labā ( žēlastība) , es iemantoju Dieva taisnību , kas nāk no ticības. Šai aspektā ikvienam ir šāda iespēja! Tāpēc apgalvodams savu statusu, kas izriet no ticības, bet ne no darbiem, es esmu taisnots Dieva priekšā un man šī taisnošana nav jānopelna ar saviem darbiem, bet tikai jātic Jēzus darbam manā labā! Tāpēc Dieva evaņģēlijs ir tik labs un vienkāršs, jo ikviens var pietuvoties Dievam. Nav jākļūst "svētākam", "labākam" , lai sāktu iet uz baznīcu, un tad saņemtu Dieva labvēlību un atzinību. Tā daudzi cenšās, jo domā, ka tā Dievs atbild uz lūgšanām. Bet Dievs ņem vērā ticības faktoru, lai tu saņemtu no Dieva. Tas attiecināms gan uz tasinōšanas sfēru, gan uz citām. Šis ir klupšanas akmens daudziem, jo viņi nespēj aptvert un iedomāties, kā Dievs var vienādā kārtā mīlēt tos, kas neiet uz baznīcu, nelasa bībeli, nelūdzās, negavē, un nedara visas "pareizās" lietas. Bet Dievs uzlūko visus vienādi neatkarīgi no darbiem, lai sagādātu tiem pestīšanu Jēzū un taisnošanu uz ticības pamata!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.26 10:57:21
Tā saka Svētais

Nepareizi sludina tie, kas saka, ka viss ir atkarīgs no Dieva žēlastības

Tā saka Tas Kungs

Rom 9:16 Tātad ne no cilvēka gribēšanas vai skriešanas, bet viss no Dieva žēlastības .


Džonijs
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:00:52
Jošs Mulders Neizturēji
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:04:04
Svētais, tu tīri labi runā... pat textos pasaki pareizi, bet nākamajā brīdī parādi, ka vai nu netici vai nesaproti ko pac esi pateicis (pat dažreiz pareizi)

Tu saki!

Ticība nāk no Dieva vārda dzirdēšanas, un ticības potenciāls ir ielikts katrā cilvēkā.

Kā tev šķiet, vai tas ir atkarīgs no Dieva vai no Cilvēka? Tu tač pats saki, ka tas ir Dieva Darbs... Un tomēr tajā pašā brīdī nākamajos postos raksti... "No oras puses otrs grāvis ir, ka tie, kas apglavo, ka viss vienīgi un tikai notiek atkarībā no Dieva žēlastības arī saka nepareizi, jo Dievs apgalvo savā vārdā, ka ir nepieciešama ticība"

Un tas man liek domāt, ka tu 2 ar 2 neproti saskaitīt. Ja jau Ticība IR no Diev Žēlastības, tad kā tu vari teikt, ka bez Dieva Žēlastības vēl vajag Ticību, kas nāk no Dieva Žēlastības... rezulta`tā tu pasaki, ka bez Dieva Žēlastības vēl vajag Dieva Žēlastību

Šķiet, ka tev jēdziens "Dieva Žēlastība" ir abstrakcija bez satura, āda bez gaļas un kauliem... Ticība IR viena no Žēlastīabs Dāvanām... Ticība IR kaut kas, ko Dievs dod pēc savas žēlastības caur Vārdu... Tava Ticība ir Dieva darbs... tāpat kā Pētera atbilde Kristus jautājumam par to, kas viņš ir, bij no Dieva Dota, nevis paša Pētera izpīpēta... tā manifestējas Dieva Žēlastība, ka viņš mums dod, to kas mums nav bijis

Tu kā harizmāts vārdos runā dažreiz pareizi, bet kad parok dziļāk to tavu galvā iekaltās frāzes, tad izrādās, ka tu pats nesaproti ko sludini... jo kad tev palūdz paskaidrot, tad tu ticību padari par cilvēka darbu, kuras dēļ Dievs kaut ko cilvēkam iedod... tu padari ticību par pestīšanas cēloni, bet ticība un ticības augļi ir pestīšanas sekas. Vispirm sir Dieva Žēlastība, vispirms ir sēkla, ūdens, laistīšana un tikai pēc tam dīgst asns, koks un augļi!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:04:17
Tas ir jāsavieto līdzsvarā ar ticību. Nevar uz vienas Rakstu vietas balstīt doktrīnu.

8 Jo no žēlastības jūs esat pestīti ticībā, un tas nav no jums, tā ir Dieva dāvana.

angliski caur ticību.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:05:10
Džonijs es prosto apbrīnoju savā ziņā Harizmātu Līderus, ka viņi tā spēj cilvēkus programmēt, ka cilvēks spējīgs runāt textus pac nesaprazdams ko runā... Tas ir kā man mācītu ķīnas dzejolīšus bez ķīniešu valodas sapratnes...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:07:33
žēlastība ir vispirms, pēc tam nāk mūsu ticība, kas iemanto šo žēlastību. Šos abus nedrīkst jaukt un nolikt uz viena plauktiņa, jo tad iznāk galējība, ka Kungs glābj tikai no žēlastības un tikai no viņa viss ir atkarīgs un cilvēka līdzdalības tajā visā nav. Ta nav patiesība, jo cilvēka daļa ir ticēt Dieva žēlastībai.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:09:51
Jošs Mulders Tas ir kā JL...kad visiem ir jāpiedalās sludināšanā...vai tu to saproti, vai nē. Kaut gan šeit ir cic gadījums-sajūsma
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:10:27
Citādi nav jēgas ticēt, jo Dievs taču savā žēlastībā dos ticēt tiem, kam viņs to ir no savas žēlastības piešķīris? Tas nav pareizi, jo tas uzliek visu atbildību uz Dievu, bet Dievs saka, ka ir nepieciešama ticība. PIem. Pāvils saņemot Dieva žēlastību, strādāja daudz vairāk par citiem mācekļiem, tādējādi parādīdams vai pielikdams šai žēlastībai klāt savu ticību. Protmas, ka sākotnējā ir Dieva žēlastība, kas dod vai nodrošina to, kam ticēt. Bet tur jau ir tā lieta, ka Dievs ir savā žēasltībā devis Jēzu, un tagad atkarīgs no mums vai mēs to ticībā pieņemsim un saņemsim gl`abšanu vai nē.
incognito
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:11:57
Pareizā pestīšanas mācība ir sinerģisms.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:12:02
Ja viss būtu no Dieva žēlastības kāpēc tad visi netiek izglābti? Vai Dievs ir tik ļauns, ka neglābj? Nē, Dievs ir teicis, ka Jēzus ir miris par visiem un visas pasaules gēkiem, tādējādi norādot uz to, ka ir nepieciešama ticība, lai saņemtu šo žēlastību.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:13:16
Svētais, pareizi... tā nav vienīgā rakstu vieta... Tā parāda, ka pestīts tu esi no žēlastības caur ticību, un TAS šī žēlastība caur ticību ir no Dieva!

Rom 10:17 Tātad ticība nāk no sludināšanas un sludināšana - no Kristus pavēles
Tātad ticība ir sludināšanas rezultāts. Tātad ticība ir sekas tam, ka tevī nonāk Dieva Vārds... kas ir Kristus Pavēle... Dieva Dzīvi Darošais vārds beigtā neticīgā mironī rada ticībU! Bet šī sludināšana nav no tevis, bet no Dieva Žēlastības... Tātad Ticība ir Dieva žēlastības rezultāts, ka Dievs ir tevī ielicis savu Vārdu, kas tevī rada ticību, kura tad kļuvusi par tavu daļu spēj saņemt vēl vairāk!

Tas ir kā Dievs tev iedod roku, ar kuru tu pēc tam vari ņemt visu pārējo, ko Dievs tev grib dot... Dievs tev dod redzi, caur kuru tad tu vari Dieva Vārdu lasīt... Dievs tev dod dzirdi caur kuru tuv ari dzirdēt Dieva Vārdu... Dievs tev dod ticību, caur kuru tu vari Dieva Vārdu saņemt un padarīt par daļu no sevis!

1 Kor 12:
7 Bet ikvienam ir dota Gara izpausme, lai nestu svētību.
8 Citam Gars dod gudrības runu, citam atziņas runu, tas pats Gars.
9 Citam dota ticība tai pašā Garā ; citam dāvanas dziedināt tai pašā vienā Garā;
10 citam spēki brīnumus darīt, citam pravietot, citam garu pazīšana, citam dažādas mēles un citam mēļu tulkošana.

Atkal rakstu vieta kas parāda, ka ticība tiek DOTA... tā nav tavs darbs...

Tāpat kā tavs prāts tev ir dots... tev pašam šķiet, ka tu savu prātu pats veido, bet prāts tev ir dots no iesākuma no Dieva... un tas ir padarīts par tavu un tāpēc tu to vari lietot lai vēl vairāk saņemtu gudrību no Dieva... Jā tev pašam šķiet, ka tā ir tava manta... bet tev Prātu kā deva, tā var atņemt... un joprojām tu būsi TU tikai bez prāta (pasarg Dievs no tāda gadījuma). Tāpat Dievs var atņemt arī ticību, ja tu to nelietīgi lieto... jeb atmet vispār...

Nekas nav jābalansē... Ticība ir viena no Dieva Žēlastības Dāvanām līdzās daudzām citām... kuras DIevs ir izlējis pār savu tautu!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:13:54
incognito Jā kaut kādā mērā šo sinerģismu tieši arī var attiecīnāt uz konkrēto apskatāmo jautājumu par mācību Ticība + žēlastība kopā veido glābšanu, bet nevis viena vai otra atsevišķi. To māca Raksti.
incognito
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:16:53
Svētais
nu jā. Mulders acīmredzot turas pie predestinācijas mācības, kas, protams arī ir pamatojama Bībelē. Viss no Dieva žēlastības, vieniem - pestīšana, citiem - pazušana.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:20:02
Vēstulē Korintiešiem ir aprakstīta viena no Gara dāvanām, tā nav ticības konteksta jautājums par kuru mēs runājam.

Ticība patiešām nāk no Dieva vārda dzirdēšanas, kas rada to pamatu , kam īsti ticēt. (Dieva vārda apsolījumiem par glābšanu u.c. ) Dievs dod vārdu un no mums pieprasa ticību šo vārdu savienot ar ticību, tādējādi panākot vajadzīgo rezultātu.

Ebr. 4:2 Jo arī mums evaņģēlijs ir pasludināts tāpat kā viņiem. Bet dzirdētais vārds tiem nepalīdzēja, tāpēc ka klausītājos nebija savienojies ar ticību.

Pretējā gadījumā varētu pārmest Dievam, Dievs vai tu pēc savas gribas esi izvedis visu Izraēla tautu un nomaitājis tuksnesī? Dievs saka, nē- viņos nebija savienojies mans Vārds ( apsolījums) ar ticību, kas viņiem bija dota, un kuru viņi nebija izmantojuši , lai ieietu apsolītajā zemē. Tikai divi iegāja. Tā nebija Dieva griba, viņus nomaitāt tuksnesī. Dieva žēlastība viņus izveda ārā un gribēja ievest apsolītajā zemē, bet viņi šo žēlastību neizmantoja, jo nepievoja tam klāt savu ticību.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:20:37
Šos abus nedrīkst jaukt un nolikt uz viena plauktiņa, jo tad iznāk galējība, ka Kungs glābj tikai no žēlastības un tikai no viņa viss ir atkarīgs un cilvēka līdzdalības tajā visā nav.

Tieši tā Dievs Glābj... TIKAI NO žēlastības... Zinu, ka tu neesi Luterānis, bet Luterismā ir 3 Solas... "Sola Gratia, Sola Fide, Sola Scriptura"... Dievs Pestī tikai un vienīgi no žēlastības, tavā pestīšanā TEV nav ne kripatas nopelna, bet tas ir Dieva Darbs no A līdz Z, 100% Dieva Žēlastība... Dievs tavu pestīšanas namu ir cēlis no pamatiem līdz jumtu daxtiņiem un apdarei pilnīgi un 100% vēl vairāk, viņš tevi atved un ieved šajā namā... un iespiež tev rokās aclēgas... un pasaka "Ņem, to visu es tev gribu Dot... DZĪVO"

Lūk... un DZĪVOT jau tiešām ir tava atbildība, bet tava dzīvošana šim namam var tikai ņemt nost, nevis likt klāt... tāpēc pielūko kā tu dzīvo Dieva Dāvātajā Namā!

Dieva Darbs IR galējības!

Tu vēl neesi to sapratis un neesii pieņēmis Kristu pilnībā, tu joprojām Kristu turi mazu gabaliņu nost... Tu ļauj Kristum lēkt pāri Lielajam Grēka Kanjonam pa 90% un pārējos 10% tu gribi pārlēkt pats... , ja tu spēj grāvim divos lēcienos pārlēkt, tad tu jau esi Svēts... ne tikai pa ūdeni bet pa gaisu jau izrādās proti staigāt!


Romiešu 9 nodaļa ir ļoti extrēma, kas parāda tieši to, ka tava pestīšana nav TAVS Darbs, bet viss ir no Dieva Žēlastības, tu pat nocitēji arī Efeziešu vēstuli, bet nepacenties nocitēt pilnu teikumu - tieši tāpēc Dievs caur žēlastību visus pestī, lai neviens nevarētu lielīties... Tava Pestīšana ir tik pat liela kā manējā... Un es zinu un ticu, ka pie manas pestīšanas MANA nopelna nav nekāda... bet viss viss nopelns, gods, slava un cieņa pienākās Kristum... viņš manu cīņu izcīnīja pie Krusta.

Ja es varētu kaut vienu daļu pestīšanas darīt pats, tad Kristus nav vajadzīgs... Tu esi darba teologs, tikai savus "darbus" tu sauc par "ticību" (starp citu RKB viens no jēdziena - ticība - definīcijām). Tu pats sevi esi piemānījis... zem vārdiņa "ticība` esi ielicis to ko cilvēki saprot ar "Paša Cilvēka Darbi" un tāpēc domā, ka esi protestantisma garā ar "sola fide" doktrīnu... bet tas nav nekas cits kā nomaskēta darba teoloģija!

Tu visu mūžu dzīvosi bailēs sev uzdodot jautājum "Vai esmu pareizi ticējis, vai esmu pietiekoši ticējis, vai mani ticības darbi ir gana labi laid abūtu pestīšanu" tagad tu to nejūti, bet kad pienāks tava stunda un būs laix aiziet, tad tu sevi mocīsi ar šiem jautājumiem... Vai ES esmu TICĒJIS

Kā tev pašam šķiet, vai tava ticība IR pietiekama lai ŠODIEN tu nonāktu debesīs?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:20:49
incognito Nav tādas predestinācijas Bībelē. Tā ir aplama teoloģija tāpēc daudzi neticīgie top maldināti, kas ir evaņģēlija sagrozijums.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:23:52
Es nenoliedzu Dieva žēlastību. Bez Viņa žēlastības esmu nulle un man nav izredžu. Bet Dievs pieprasa no katra ticību, lai iemantotu debesu valstību, un nekā savādāk. Mana dzīvošana , jā tā notiek ticībā, jo savādāk nevar, bet Dievs dodot žēlastību ir to devis visiem nevis tikai izredzētajiem, kuriem viņs iedod visu visu visu, lai tiem pašiem nekas no savas puses nav jādara un jāpieliek klāt. Tā nav patiesiba.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:24:30
Ticība patiešām nāk no Dieva vārda dzirdēšanas, kas rada to pamatu , kam īsti ticēt.

Tu pats vispār lasi ko raksti!

Ticība nāk no Dieva Vārda <- Svēto Rakstu Vārdi un pat TU to saki!
UN tūklīt tu pasaki, ka nevis Ticība nāk no Vārda, bet PAMATS Tad izdomā beidzot, kas nāk no Dieva Vārda - Pati ticība, vai ticīabs mērķis, objekts?

Tieši te jau manifestējas tas, par ko Raksti runā... Ticība ir Dieva Dāvana... TU to nespēj pac sevī izraisīt, pat tad, kad tev Dieva Vārds prieksā uzrakstīts, apt tad kad tu to CITĒ... Tu tomēr beigās to sagrozi, jo šķiet tevī vēl Vārds ar Ticību nav savienojies... tu nespēj bez saviem personīgajiem "pielabojumiem" pateikt savu JĀ es ticu Dieva Vārdam tā kā tas stāv rakstīts... To jau mēs noskaidrojām daudzās citās Rakstu Vietās... ka tava ticība ir ticība savai ticībai, nevis Dieva Vārdam

Tavas ticības mērķis esi tu pats ar savu ticību nevis Dieva Vārds VOt ats ir harizmātu paradox, ko esmu ievērojis...

Tu ar savu ticību kolapsē un ieciklējies uz sevi, tavas ticības bulta ir vērsta uz tevi pašu uz tavu ticību, nevis uz Dievu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 103 , pavisam kopa bijuši: 15745