atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Launums=grēks?
bitukas
Iesūtīts: 2009.04.14 22:34:09
1Moz. 4:7 Es saprotu, ka valoda ir nepilnīga, bet cenšieties mani saprast pareizi. Vai ļaunums automātiski arī nozīmē grēku?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.25 09:43:22
incognito Pats Dievs pravietodams ( vecajā derībā) par Dēlu nosauc viņu par Dievu.Jaunās derības atsauce:

Ebr. 1:8 bet par Dēlu: Tavs tronis, Dievs, paliek mūžu mūžos, un taisnības zizlis ir Viņa valdnieka varas zizlis.

Ebreji nekad neizrunā Dieva Vārdu tāpat vien. Tas bija noliegts viņiem. Kā pārsteigumu mēs latvieši to izrunājam , bet viņi to nedara.

Visi trīs ir vienlaicīgi DIEVS, un katrs atsevišķi ir vienlaicīgi DIEVS.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.25 20:55:06
Tā ir atklāsme, tāpēc to nevar uztvert tie, kas nav dzimuši no augšienes.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.25 20:58:27
Dievu vispār nevar racionāli izskaidrot. Debesu matemātika ir tāda , ka Dievs + Jēzus + Svētais Gars = 1 Veselums. Tajā pašā laikā Jēzus ir = 1 veselums, Svētais Gars = 1 Veselums, Dievs = 1 Veselums. To ticīgajiem grūti uztvert ( saprast) , kur nu vēl neticīgajiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.25 21:06:58
Gnidrologs . skaidro tiem, kas var uztvert.parasti cilvēks , kas piedzimis no augšienes, un kuram ir Svētais Gars palīgos.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.25 21:12:16
Tie, kas tic Jēzum ( tam, ko viņš ir paveicis tavā labā) , un ir skaļi to apliecinājuši ar savu muti. Tie piedzimst no Gara. Esmu dzimis no augšienes.
incognito
# Iesūtīts: 2009.11.25 23:35:43
Gnidrologs
Tas ir ļoti interesants jautājums - kas mainās, "piedzimstot" no augšas. Par šo tēmu ir viena interesanta rakstuvieta.
"Vējš pūš kur gribēdams, un tu dzirdi viņu pūšam, bet nezini, no kurienes viņš nāk un kurp viņš iet. Tāpat ir ar ikvienu, kas piedzimis no Gara." (Jn 3:8)

Varbūt kāds varētu izskaidrot kā tas saprotams?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.25 23:56:53
Gnidrologs Tas nav patvaļīgi pašpiešķirts statuss. Dieva Vārds to saka, un tātad tā ir. Tas ir savādāk. Bet tikai piedzimušie no augšienes var mantot debesu valstību. Tā ir tā lielā izmaiņa!

incognito Vējš ir salīdzinājums ar Garu , kuru tu neredzi, bet jūti viņa ietekmi. man ir šis Gars, es runāju jaunās mēlēs, to Raksti nosauc par Gara ķīlu ( šo dāvanu runāt mēlēs) . Tā ir pārdabīga. Tāpēc es zinu, ka man ir Dieva Gars. Man to nevar neviens apstrīdēt ( ar savu teoloģiju) vai atņemt. es runaju caur šo garu ar Dievu ikdienas un komunicēju ar Viņu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 08:56:17
Gnidrologs Es nejūtos īpašs, es vienkārši tāds esmu, jo esmu Dieva bērns. Visi Dieva bērni ir īpaši. Bet tas tiesa, ka Jēzus ir vienkāršs, un nesarežģī neko, kā mēs cilvēki to bieži darām.
neielog. [90.130.160.193]
# Iesūtīts: 2009.11.26 09:00:48
Svētais, "visi" nevar būt īpaši pēc definīcijas!
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.11.26 09:06:29
neielog. [90.130.160.193] Visi Dieva bērni ir īpaši pēc definīcijas, jo viņiem ir pieškirta paša Dieva taisnība. Turklāt nevis pateicoties pašu darbiem, bet taisnībai, kas tiek dota ticības dēļ. Tas ir evanģelijs, Dievs taisno ikvienu bez nopelna, un piešķir viņam savu taisnību uz tiocības pamata Jēzum.

Daudzi uzskata, ka nākot ( vai jau atrodoties) pie Dieva ir jāsasniedz "zināms" svētuma standarts, kas tevi padara par īpašu, vai labāku salīdzinājumā ar citiem vai Dieva priekšā, bet Dievs taisno bez nopelna, tikai un vienīgi Jēzus dēļ, jo Viņa taisnīguma standartam cilvēcīgi neviens neatbilst. No šī aspekta Dieva dāvana ( šis īpašais statuss jeb taisnotā pozīcija Dieva priekšā) ir bezmaksas un bez cilvēka nopelna.
neielog. [90.130.160.193]
# Iesūtīts: 2009.11.26 09:22:37
No dieva viedokļa tu esi nevis kas īpašs, bet statistika. Armijā nav neviena īpaša karavīra. Visi ir īpaši tik ar to, ka ir karavīri...UZ CIVILO FONA. Ja tas vairo tavu pašaziņu - neiebilstu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 09:24:42
Tas ir iemesls, kāpēc Jēzus laikā vairāk atgriezās prostitūtas un muitnieki, kas nebija "svēti" , kā farizeji. Kāpēc? Jo Farizeji meklēja svētuma standartu paša darbos, bet Dievs to dod bezmaksas, pateicoties ticibai Jēzum. Tas ir klupšanas akmens arī mūsdienās reliģiozajiem cilvēkiem, kas uzskata, ka ir jāpilda dažādas reliģiskas darbības, lai būtu labs Dieva priekšā. Tāpēc ir vieglāk nākt pie ticības Jēzum pēdējam no pēdējiem grēciniekiem, nekā tādam "svētajam" , kas darīdams kaut ko grib izpelnīties Dieva priekšā taisnīguma statusu, kas nav iespējams.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.11.26 09:27:38
neielog. [90.130.160.193]Mēs katrs esam īpaši savā pasaulē...ja cilvēks dzīvotu ar pretēju apziņu, tad viņš justos kā niecība
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 09:31:14
neielog. [90.130.160.193] Kā reizi no Dieva viedokļa es esmu īpašs, jo Viņš pats caur Garu dzīvo manī, jo tā ir izvēlējies un izlēmis. Es esmu ķēnišķīgs priesteris. Darīts svēts paša Jēzus asinīm. Topu padarīts pilnīgs Viņa līdzībā dienu no dienas. Tas tiesa, ka es biju uzlūkots kā nabaga grēcinieks, un Dieva žēlastības pēc izglābts. Bet tagad esmu Jēzū Kristū, Pats Dievs dzīvo manī, un es eju uz debesīm. Mans statuss ir augstākās kategorijas, pat Dieva eņģeļi ir zemākā statusā par mani, lai gan spēkā un lielumā stiprāki. Esmu radīts pēc Dieva līdzības, un izglābts Jēzus dēļ no grēkiem. Mani sagaida debesīs paša Dieva klātbūtne, un ar to es esmu īpašs. Tas, ka to irizdarījis Jēzus manā labā, no šī aspekta, esmu pilnīgi vienāds ar jebkuru citu cilvēku. Tas, ka es kaut ko darbojos Dieva vals`tibas labā uz šīs zemes, mani nepaceļ ne par mata tiesu augstāk par kādu citu cilvēku, jo esmu necienīgs kalps un daru tikai to , kas ir jādara. Bet es esmu tas , kas es esmu pēc statusa, ne tāpēc, ka es kaut ko daru vai nedaru, bet tāpēc, ka Dievs man ir piešķīris jaunu būtību un dabu Jēzū. No šī aspekta esmu Visuaugstākā bērns.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 09:51:31
Svētais
Turklāt nevis pateicoties pašu darbiem, bet taisnībai, kas tiek dota ticības dēļ.

Bet no kurienes nāk ticība? Vai tad tas nav paša cilvēka nopelns - ticēt? Viens tic, bet otrs netic! Kāpēc?

Dieva viedokļa es esmu īpašs, jo Viņš pats caur Garu dzīvo manī, jo tā ir izvēlējies un izlēmis.
Kā ar citiem cilvēkiem, kurus Dievs neizvēlējās un neizlēma?

Dieva žēlastības pēc izglābts.
Kāpēc Dieva žēlastīaba neglābj visus?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 10:16:52
EM, nabaga Sveetais Atkal sitat beernus?
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.11.26 10:18:55
EzītisMiglā Bet no kurienes nāk ticība? Vai tad tas nav paša cilvēka nopelns - ticēt? Viens tic, bet otrs netic! Kāpēc?

Ticība nāk no Dieva vārda dzirdēšanas, un ticības potenciāls ir ielikts katrā cilvēkā. Šī ticība ir jālieto ( jeb jāizmanto), lai saņemtu uz ticības pamata to taisnību, ko ir piešķīris Dievs. Ja cilvēks netic ( kas ir viņa varā), tad viņš to neiemanto.

Kā ar citiem cilvēkiem, kurus Dievs neizvēlējās un neizlēma?

Dievs irizvēlējies un izlēmis glābt visus, un Dieva žēlastība ir to nodrošinājusi, jo cena ir samaksāta par visiem Jēzū Kristū. Tāpēc ir aplama teoloģija, kas apgalvo, ka tikai izredzētie ( par kuriem Dievs ir iepriekš nolēmis) tiek pie glābšanas. Jo citādi nebūtu jēgas evaņģēlija sludināšanai, jo citādi varētu uzskatīt, ka Dievs taču pats izvēlas ko glābj un ko nē, bet tā nav patiesiba. To Dievs apstipirna, ka viņš neuzlūko cilvēka vaigu, un jebkurš grēcinieks ( uzsveru jebkurš!) var saņemt Dieva žēlastibas dāvanu - taisnošanu uz ticības pamata Jēzum. Jo citādi Dievs būtu netaisns! Dievs ir samaksājis savā žēlastībā cenu par visiem, glābjas tie, kas tic!
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.11.26 10:21:28
EzītisMiglā Ir līdzsvars stapr Dievsa žēlastību un ticību. Nepareizi sludina tie, kas saka, ka viss ir atkarīgs no Dieva žēlastības un nepareizi apgalvo tie,kas saka, ka visu panāk viņu ticība. Dieva žēlastību, kas jau ir sagādāta Kristū, paņem jeb iemanto ( piesavina) ticība. Tas ir līdzsvars.
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.11.26 10:24:23
No šī aspekta var iebraukt divos grāvjos. Tie, kas apgalvo, ka visu panāk ticība , ticības darbus un ticības sludināšanu paceļ`līdz tādai pakāpei, ka Dieva žēlastība nav nepieciešama pie glābšanas.

No oras puses otrs grāvis ir, ka tie, kas apglavo, ka viss vienīgi un tikai notiek atkarībā no Dieva žēlastības arī saka nepareizi, jo Dievs apgalvo savā vārdā, ka ir nepieciešama ticība + žēlastība, kas atnes glābšanu, nevis tikai viens vai otrs atsevišķi, bet savienojumā kopā!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 10:27:48
EzītisMiglā Noklausies šo 20 min.latv.val. tas palīdzēs. Nosaukums ir ticība un želastiba dodot ziedojumu. Bet princips ir tas pats attiecināms uz visām sfērām, ne tikai par ziedojumiem.

http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Zelastiba_un_ticiba_dodot_z.. iedojumu.htm

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 8 , pavisam kopa bijuši: 10340