atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Launums=grēks?
bitukas
Iesūtīts: 2009.04.14 22:34:09
1Moz. 4:7 Es saprotu, ka valoda ir nepilnīga, bet cenšieties mani saprast pareizi. Vai ļaunums automātiski arī nozīmē grēku?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:25:43
Protams, ka Dievs glābj no žēlastības un to Viņš ir paveicis Kristū, tāpēc mēs tam ticam un topam izglābti!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:26:23
incognito, pilnīgas muļķības...

Predestinācijas mācībai es neturos klāt un Luterisms to noraida

Predestin`acijas maaciibas piekriteejiem, piemeeram moritzam ljoti traucee taada rakstu vieta kaa

1 Tim 4:1-2 Taa ir pilniigaa sasklanjaa ar to kam ticu es!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:27:10
Kā reizi ticības objekts ir Dieva vārds, nevis ticība pati par sevi. Bet šis Dieva vārds arī līdzsvaro ticibu un žēlastību. Ja apskata atseviški , tad tas nav pareizi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:29:12
Protams, ka Dievs glābj no žēlastības un to Viņš ir paveicis Kristū, tāpēc mēs tam ticam un topam izglābti!

Luuk tagad TEXTS ir pareizs!

Bet vai tu pats saproti ko tu pateici. Es tavaa vietaa izceelu sho buutisko vaardu!

Vai tu saproti ka TAAPEEC, ka Dievs par tevi apzheelojaas un Kristus izdariija darbus kas buutu tev jaadara - TAAPEEC tu tici! Ka tava Ticiiba ir Dieva Zheelastiibas daavana...

Pameditee pac par savu textu! Texts ir pareizs, jautaajums, vai tu pats tici tam ko tu uzraxtiiji, jo shkjiet... ka tad kad tu atreferee harizmaatu textus, tie pat aareeji ir pareizi, ebt liidzko tu par tiem saac izteikties, var redzeet, ka tu tos vai nu nesaproti vai vienkaarshi netici tam ko pac sludini! Jebshu tevii manifesteejas kristiesha dualitaate iipashi jociigaa veidaa... ka tad kad tavs Greeciigais Praats neseko tam ko tu raksti, tad Dieva Gars tevii runaa patiesiibu, bet lidizko tu saac pac saviem pirxtiem sekot liidzi,t aa tavs Greeciigasi Prats paarnjem vadiibu un tu visu sachakaree!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.26 11:31:01
Kā reizi ticības objekts ir Dieva vārds, nevis ticība pati par sevi. Bet šis Dieva vārds arī līdzsvaro ticibu un žēlastību. Ja apskata atseviški , tad tas nav pareizi.

Bet TU JAU APSKATI atsevishkji!

Ticiiba IR Zheelastiiba Ibitiitmatos... Taapat kaa Aabosl IR Auglis, Dzelzs IR Metaals... Tikai "Metaals" ir kas vairaak kaa tikai DZelzs... taapat "ZHeelastiiba" ir kas vairaak kaa Ticiibas Daavana... Zheelastiiba ir arii veseliiba, labklaajiiba, labi draugi un gjimene, miers zemee, draudziigi kaiminji... gudrs praats, izpratne par kjiimiju... talanti, Rakstos Paavils viarraakkart atkaarto kaadas ir dazhaadas shiis Zheelastiibas Manifestaacijas Zheelastiibas Daavanaas... un ticiiba ir viena no taam... teikt "Es ticu, ka Kristus par mani miris un augshaamceelies" no sirds var tikai taads, kam shii ticiiba ir Dieva Dota... zheelastiibaa... ne tavu nopelnu vai intelektuaalaas darbiibas rezutlaataa...

Kristus tachu to teica Peeterim, ka tu to saki nevis no sevis, bet mans Teevs debesiis tev to atklaaja... Kaapeec Kristus to Peeterim saka? Taapeec, ka pasham Peeterim shkjita, ka taa bij VINJA gjeniaalaa ideja... un vinjsh ne reizi vien gribeeja taapeec pacelties paar citiem apustuljiem, bet kaareiz Kristus pasaka, ka nee... Peeter, tas nav no tevis... bet no Dieva, kas tevi miil... un nevis tevis deelj, bet Manis deelj vinjsh dod tev sho atklaasmi un ticiibu!

Jaanja 6:
63 Gars dara dzīvu, miesa neder nenieka; vārdi, ko Es jums runāju, ir gars un dzīvība.
64 Bet ir kādi jūsu starpā, kas netic." Jo Jēzus no paša sākuma zināja, kas ir tie, kas netic, un kas ir tas, kas Viņu nodos.
65 Un Viņš sacīja: "Tāpēc Es jums esmu sacījis, ka neviens nevar nākt pie Manis, ja tas viņam nav Tēva dots."

Atkal... redzi... ticiiba ir Teeva Dota daavana... un atkal... taa naak caur Kristus Runaato Vaardu, kas ir Gars, kas dara dziivu... un shis dziivais tad ticiibaa satver Kristu!

Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:34:24
Vai tu saproti ka TAAPEEC, ka Dievs par tevi apzheelojaas un Kristus izdariija darbus kas buutu tev jaadara - TAAPEEC tu tici! Ka tava Ticiiba ir Dieva Zheelastiibas daavana...

Šim apgalvojumam piekrītu, un lietot ticību ir mans uzdevums, pienākums, mana atbildība un vara to darīt. Ja to nedaru, tad neiemantoju glābšanu. Tā ir mana daļa, jo citādāk būtu robots,ko Dievs rausta aiz aukliņām ( šim iedošu ticību, šim nē šim jā utt.) Bet tas tā nav, esmu brīva personība, kā ikviens cilvēks, jo radīts pēc Dieva līdzības, un tāpēc varu izvēlēties vai ticēt tam vai nē, vai pielietot savu ticību vai nē.
incognito
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:35:00
Svētais
Runājot par predestinācijas bibliskajiem pamatiem - sk. Pāvila vēstuli Romiešiem, 9.nodaļu.
Redziet , nevar skatīt atsevišķi pestīšanu no pazušanas. daži cilvēki tikšot pestīti, citi atkal pazudīs. Ja pie pestīšanas viss ir tīrs Dieva darbs, kur no paša cilvēka nekas nav atkarīgs, tad arī ar pazušanu ir tāpat. Un tā ir tīra predestinācija savukārt.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:36:48
Ticība ir žēlastība tai aspektā, ka tā ir iedota visiem. Jautājums vai viņi novirza šo ticību uz šo žēlastību, kas mums ir dota Jēzū kā glābšana no grēkiem? Acīmredzami , ka nē.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:43:25
incognito es uzsveru, ka Rom.9.nod., Dieva izvēle parādās pirmajā acu uzmetienā kā predestinācija. Bet patiesība ir tāda, ka Dievs ir apžēlojis visu pasauli Jēzū Kristū, un mēs esam tie, kas izvēlamies vai neizvēlamies tam ticēt. Lūk tur ir tas jautājums. Jo citādi Dievs būtu netaisns izvēlēdamies vienus glābt , bet otrus pazudināt. Piem. Ja tava glābšana maksātu miljards dolāru, un par pasauli būtu samaksāti 100 miljard., tad tas nozimetu, ka simts cilvēki bus izglabti. Bet Dievs samaksaja vienu cenu par visiem cilvēkiem, tāpēc katrs var glābties, neatkarīgi no darbiem, nopelnītā, grēkiem, pagātnes utt. Šai griezumā Dieva žēlastība nenosaka, ka tu neizglābsies , bet es gan! Jo Dievs arī tev to ir sagādājis, jautājums vai tu to ticībā pieņem vai nē. Tā ir tava iz`vēle, mūsu atbildība un vara, kurā Dievs neijaucās. Ar šo Dieva gudrība arī pasludina, ka daži tādā veidā ieiet valstībā un daži nē, jo Dievs zina visas lietas, bet viņš tavu dzīvi nekontrolē un nerausta tevi kā aukliņlelli, bet dod tev iespēju un izvēli glābties. Tā ir mūsu daļa, un Dievs nekad nepārkāpj mūsu brīvo gribu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:43:38
Bet tas tā nav, esmu brīva personība, kā ikviens cilvēks, jo radīts pēc Dieva līdzības, un tāpēc varu izvēlēties vai ticēt tam vai nē, vai pielietot savu ticību vai nē.

Tu nevari to izveeleeties... Tu nevari izveeleties NETICEET! Pameegjini - tagad pameegjini neticeet Kristum bet ticeet Islaamam - tu to NEVARI! Tas nav NO TEVIS atkariigs Ja tas buutu no tevis atkariigs, tu vareetu mainiit ticiibu kaa zekjes! SHodien striipainas riit zaljas ar pumpinjaam! Bet tu to nevari, tava ticiiba nepakljaujas tavam intelektam, bet otraadi, tavu intelektu nosaka tava ticiiba!

Incognito, piemeeram nevar noticeet Kristum... un vinja neticiiba neljauj sanjemt Dieva Vaardu, taapeec, tas nevar ieiet vinjaa un raditi vinjaa ticiibu... incognito, vai citi neticiigie shajaa forumaa pashi ir aizsprosts dziiviibas Vaardam, kas vinjus vareetu dariit dziivus

Griba nav simetriska, tu nevari Dieva lietaas gribeet un negribeet vienaadi!

Tieshi taapeec, ka tu netici Dieva Vaardam, kursh pasaka par greekaa kritusha cilveeka dabu, ka taa ir samaitaat un taa NEVAR iet pie Dieva bet beeg no Dieva, taapeec tev naakas izdomaat, ak griba ir simetriska... un no taa tev sanaak visas taas muljkjiibas kuras tu te raksti!

Bet ja tu tikai saaktu ticeet no vienkaarshaakaam leitaam Rakstos, tad arii naaktu ne tikai ticiiba, bet arii sapratne... kaa Dievs daavaa savu ticiibu, kaa shii ticiiba un zheelastiiba tevi paarveido un dod tev veel vairaak no Dieva Vaarda... tas ir nemitiigs cikls, kura iniciators ir Dievs... Dievs tavu pestiishanu gan iesaak gan pabeidz! Tu esi tikai apzheelots bomzis, kuru Dievs aiz savas zheelastiiabs ir pierakstiijis savos Debesu Maajokljos, kurus tu neesi ne ceelis, ne veidojis ne buuveejis... tu tur ienaac kaa sveshinieks, kuru Dievs pienjem par savu Deelu... Tas ir... nevis TU Dievu pienjeemi, bet Dievs pienjeema tevi... un shkjiet, ka tava ne paaraak lielaa apkjeeriiba sheit ir nospeeleejusi lomu, jo tu pat nepamaniiji, kaa tapi par Debesu Pilsoni... tikai veelaak kad saprati, tad pazinjoji - jaa shitaa maaaja man patiik - jaa pienjemu Dievu... tik Dievs seedeeja blakus un smiineeja... jo tu jau sen biji pienjemts Debesiis...

Visaadi Ctulhu... vinji visu laiku skataas uz Dieva rosiishanos un netic vinjam, taapeec arii Dievs vinjus nevar iecelt Debesiis, jo vinji pretojas... spirinaas pretiim - taa ir arii atbilde, kaapeec pat tad, kad Dievs visiem dod, ne visi dabon! Jo ne visi grib... un gribeet nemaz nevar...
Lai savu gribu vareetu veerst uz Dievu, taa vispirms ir jaaveersh PRET sevi, tas ir sevi jaaizliedz, sevi burtiski jaanokauj... taa teikt, ir jaabuut dzeeraajam, kursh pats nupat par daargu naudu nopirktu Viskija Pudeli izshkjaida pret sienu, lai arii vissa tava buutiiba klied to nedariit un piedzerties... Dievs gan meedz suutiit visaadas atveertas kanalizaacijas luukas, kuraas dzeeraajs iekriit, sasit pudeli... un kaameer iet peec naakamaas, tikmeer ir skaidraa un tas ir mirklis, kad Dievs ieshmauc vinja sirdii ar savu Vaardu un sakjer sho pretoties gribosho buutni un atgriezh!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.26 11:45:13
Ticība ir žēlastība tai aspektā, ka tā ir iedota visiem. Jautājums vai viņi novirza šo ticību uz šo žēlastību, kas mums ir dota Jēzū kā glābšana no grēkiem? Acīmredzami , ka nē.

Vai tu pats redzi kaa tu maisies, malies, sheemo un chakareejies lai tikai kaut kaa pats sev sagroziitu Dieva Vaardu... Bet Dieva Vaards ir vienkaarshs

1. Ticiiba naak no Dieva Vaarda
2. Bez Kristus tu nenieka nespeej dariit (arii ticeet)
3. Dievs caur zheelastiibu tev daavaa VISU - tai skaitaa arii speeju ticeet - respektiivi ticiibu. Tas ir Dieva Darbs, ka juus ticat uz to, kas Kristu suutiijis

Viss... Dievs tev pateicis ir DZIIVO, jo es tevi dziivu esmu dariijis!

Tu neabtidleeji - vai tu esi paarliecinaats, ka tava ticiiba ir gana stipra, lai tu sanjemtu Debesis? Vai tu tici pietiekoshi labi? Vai tu tici pietiekoshi stipri? Vai tu tici pareizi?? Kaa tu to zini?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:47:18
Ja pie pestīšanas viss ir tīrs Dieva darbs, kur no paša cilvēka nekas nav atkarīgs, tad arī ar pazušanu ir tāpat.

Aplams secinaajums. Vari paskaidrot no kurienes taads secinaajums. UN es tev uz skaitli 3 paraadiishu PRAKTISKU piemeeru, kur viena lieta ir gribas akts, bet shiis lietas preteejaa leita NAV gribas akts!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:48:53
Jā , Dievs velk tevi pie sevis un tas ir Svētā Gara darbs, nenoliedzmai viņš tevi uz to mudina. Tāpat, kad tu saņem atklāsmi par Jēzu kā Kungu un Dievu un Glābēju, tas arī ir no debesīm. Tas ir atklāsmes jautājums, nevis ticības. Ticība (un pirmais glābšanas solis) nāk no dzirdēta Dieva Vārda par Jēzu kā Glābēju. Ticība ir reāla substance, kas balstās faktiskajā ( neredzamajā) atklāsmē. Ticība pati par sevi neko nerada un nepanāk, bet realizējas Patiesībā, kas ir izpausta Rakstos.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:49:48
Svētais
Bet Dievs samaksaja vienu cenu par visiem cilvēkiem, tāpēc katrs var glābties, neatkarīgi no darbiem, nopelnītā, grēkiem, pagātnes utt.
... bet atkarīgi no vides, kurā piedzimis. Vienā vidē ir lielākas iespējas, citā atkal mazākas. Vieniem ir vairāk laika, citiem mazāk (kaut vai mūža ilgums).
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:54:58
1) Ticība nenoliedzmami nāk no Dieva vārda
2) Bez Kristus es nespēju neko, bet lieta tāda, ka es neesmu bez Kristus un Viņā spēju visu. Tas gan neattiecās uz ticības jautājumu apskatāmajā kontekstā.
3) Dievs žēlastībā dāvā spēju ticēt ikvienam tam darbam, ko Viņš Jēzū ir tev sagādājis. tava atbildība un vara un pienākums ir šo ticību lietot, lai saņemtu to, ko Dievs ir tev paredzējis Jēzū. ( Ne tikai glābšanu, bet arī citas lietas saskaņa ar viņa apsloijumiem)

Tu neabtidleeji - vai tu esi paarliecinaats, ka tava ticiiba ir gana stipra, lai tu sanjemtu Debesis? Vai tu tici pietiekoshi labi? Vai tu tici pietiekoshi stipri? Vai tu tici pareizi?? Kaa tu to zini?

Uzsveru mana ticība ir Patiesībai - proti, Jēzum. Man nav nekādu satraukumu vai nepārliecinātības tajā vai es ticu pietiekoši stipri vai pareizi, lai saņemtu debesis. Ir pietiekoši, ka es ticu Jēzum kā Glābējam, lai saņemtu debesis, jo zinu un ticu tam, kas teikts ka ne no darbiem esmu glābts, bet no Dieva žēlastības. Tā ir dāvana. Es tam ticu, un tāpēc es arī to saņemšu, jo tā ir patiesība Jēzū.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:55:05
Jošs Mulders
Pameegjini - tagad pameegjini neticeet Kristum bet ticeet Islaamam - tu to NEVARI!
Kā tad ar tiem, kas pāriet no vienas tcības citā, vai `pamazām nobriest` kādai ticībai? Kāpēc cilvēki vispār ir spējīgi mainīt savu ticību un uzskatus?

tu tur ienaac kaa sveshinieks, kuru Dievs pienjem par savu Deelu..
nu vispār jau Dievs sauc sevi par Tēvu, un paamtoti, jo ir Cilvēka autors. Kādi te svešinieki?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 11:55:45
EzītisMiglā To es nevaru izvērtēt, pieņemu, ka ārējais faktors nospēlē kaut kādu lomu. To Dievs izvērtēs. Viņš ir pasaules tiesnesis.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 12:03:45
Dievs ir glābšanas iniciators, bet mums liek ticēt. Tāpēc arī daudzi nevarēs ieiet, jo nebūs viņos Vārds savienojies ar ticību. Pasludināt Vārdu ir mūsu uzdevums, ticēt ir to uzdevusm, kas grib glābties. Dievs nepiespiež un neuzliek tev ticēt bez variantiem. Tas būtu absurdi. Tāpēc Dievs to pieprasa no mums, jo mūsos ir ievietojis šo potenciālu-ticēt.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 12:11:36
Ctulhu Tur jau tā lieta, ka tas ir nepareizi. To es cenšos visu laiku pateikt.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 12:22:37
Nākot pie Kristus, Dievs tevi pieņem kāds esi. Tav nav sevi jāaizliedz jānokauj vai jāmoka, lai izpatiktu Dievam, vai lai saņemtu no viņa labvēlību. Tav vnk jātic tam, ko Kristus ir izdarījis tavā labā un jāsanem uz šis ticības pamata pestīšanu un taisnošanu ( želastību) Kad esi Kristū tu uzvari savu miesas cilvēku sevi aizliedzot un kalpinot un norūdot savu miesu, lai būtu vairāk derīgs Dievam, bet nevis lai izmantotu to kā līdzekli , lai nokļutu pie Dieva, vai lai iegūtu no Viņa patikšanu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 57 , pavisam kopa bijuši: 33623