atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Launums=grēks?
bitukas
Iesūtīts: 2009.04.14 22:34:09
1Moz. 4:7 Es saprotu, ka valoda ir nepilnīga, bet cenšieties mani saprast pareizi. Vai ļaunums automātiski arī nozīmē grēku?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 14:59:50
EM, patiesība sevi atpazīst
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:01:13
Jošs Mulders
Tā jau visi saka
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:05:25
EM, nuja... bet Patiesībai ir viena īpašība, kas nav nekam citam - tā ir mūžīga
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:07:07
EzītisMiglā Dieva Vārds ir pavēstīts Bībelē. Tas tiek pasludināts ar atklāsmes palīdzību, kā katrs to saprot, un ko katrs no tās ir saņēmis. Šis Dieva Vārds arī paveic otrā cilvēkā nepieciešamās izmaiņas, to neizdara cilvēka gudrība, bet tieši Dieva Vārda spēks un gudrība, jo tas ir labā sēkla. Ja vārdu pieņem ar ticību, tad tas izmaina cilvēka dzīvi. Ja ne, tad tas neko cilvēkā neizmaina.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:09:16
Bībeli vai Dieva Vārdu kristietis skaidri apzinās par Patiesību esam tamdēļ, ka viņam ir Svētais Gars. Tāpēc ticīgasi necenšās meklēt vai operēt ar "citu"patiesību, jo ir jau atklājis īsto. Man nevajag falšu, ja es zinu, kas ir Patiesība, tāpēc mani "citas" neinteresē.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:09:18
Svētais
Dieva Vārds ir pavēstīts Bībelē.
To saka pati Bībele, vai ne?
Bet Korāns saka, ka Dieva Vārds ir pavēstīts Korānā.
Bhagadvad-Gīta saka, ka Dieva Vārds ir pavēstīts Bhagavad-Gītā.
Ir vēl citas grāmatas, kuras pašas par sevi saka, ka tajās ir Dieva Vārds.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:10:26
Ctulhu Tevī nav izmaiņu, jo dzirdētais vārds tev nepalīdzēja, jo nav savienojies ar ticību.

Ebr. 4:2 Jo arī mums evaņģēlijs ir pasludināts tāpat kā viņiem. Bet dzirdētais vārds tiem nepalīdzēja, tāpēc ka klausītājos nebija savienojies ar ticību.

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:11:18
Nu vot Eziitis tev piedaavaa komplektu ar `patiesiibaam`. ka anoteikt, kura taa muuzjiigaa?

Nekā... Patiesību nevar pierādīt... jo nav jau meta-patiesības, uz kuras bāzes pierādīt zemāka ranga patiesību! Patiesībai var ticēt un tajā dzīvot... Kas tā dara, tas arī uzsēdina pats sevi uz mūžības vilciena...

Patiesība pati sevi pierāda... Patiesību nepierāda, to neattaisno... tieši otrādi, Patiesība ir tā kas pierāda un attaisno!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:11:41
EzītisMiglā Man ir Svētais Gars, kas man dod liecību par Dieva Vārda patiesību. Tāpēc man nav nepieciešami citi apliecinājumi. Svētais Gars ir kā ķīla tam, ka es saprotu, ka Dieva Vards ir patiesība.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:11:57
Svētais
Tāpēc ticīgasi necenšās meklēt vai operēt ar "citu"patiesību, jo ir jau atklājis īsto. Man nevajag falšu, ja es zinu, kas ir Patiesība, tāpēc mani "citas" neinteresē.
Tas balstās tikai uz savām iekšējām sajūtām. Līdzīgi, kāds musulmanis varētu teikt, ka viņš necenšas meklēt citu patiesību, jo viņam jau ir tā, kas Korānā.
Tā, no malas - kristieši un musulmaņi skatās viens uz otru šausmīgā izbrīnā - "kā tas otrais neredz, ka man ir patiesība?"
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:12:53
Ctulhu Ticības spēja ir dota katram cilvēkam. Cilvēka varā ir to atraisīt vai nē. Var būt daudz un dažādi iemesli kāpēc cilvēks netic. Viens piem. ir tāds, ka sirds ir tik lielā mērā apcietināta, ka nav spējīga uzņemt Dieva Vārda patiesību.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:12:59
Ctulhu, nu nobrauksim vienu mūžības gabaliņu un paskatīsimies kur kurš sēd? Ok? A to mēs vēl nolidojuši pārdesmit gadus, nevar jau zināt vai taisnes iet paralēli, krustosies, sakljausies vai attālināsies
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:13:39
Jošs Mulders
Patiesībai var ticēt un tajā dzīvot...
Atkal Loterija "uzmini patiesību!"? Nekā cita nav, racionāli izdomāt nevar un pat nedrīkst, tad atliek tika "a man šitas vislabāk patīk", vai pat "a šitas pirmais pa ceļam patrāpījās", vai vēl kas...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:14:14
EzītisMiglā Manī dzīvo Dieva Gars-Pats Dievs ar Savu Garu. Šo patiesību man nevar ne pretargumentēt, ne apgāzt ar savu pieredzi, ne teorētiski pierādīt pārliecināt vai izskaidrot par pretējo. Es to dzīvoju ikdienas, tāpec mani nevar piemānīt ar puspatiesību vai tml.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:17:22
Svētais
Manī dzīvo Dieva Gars-Pats Dievs ar Savu Garu. Šo patiesību man nevar ne pretargumentēt, ne apgāzt ar savu pieredzi, ne teorētiski pierādīt pārliecināt vai izskaidrot par pretējo. Es to dzīvoju ikdienas, tāpec mani nevar piemānīt ar puspatiesību vai tml.
Bezmaz precīzi burts burtā to pašu esmu dzirdējis no krišnaītiem un musulmaņiem, protams, katram ar savas reliģijas niansēm. Tā pati iekšējā pārliecība, tā pati zināšana, pat sejas izteiksmes līdzīgas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:18:59
OK, bet tad vzaimno. Tb es nepostuleeju savu absoluto patiesiibu un Mulders arii nepostulee.

Kāpēc? Es tak būtu muļķis, ja es garāmraucējiem ieinteresētajiem nepastāstītu visu ko domāju par to vilcienu, kurā sēdu un par alternatīvajiem vilcieniem! Jeb tu baidies, ka labi nostādīta pasaka var par realitāti padarīt to, kas nav īsts?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:20:53
Ctulhu Ticību atraisa ar vārdiem un ar darbiem. Tie ir divi veidi. Ja nezin ( vai nesaprot) kā cilvēks kontruēts, tad to ir pagrūti izdarīt. Ja vārdi nesaskan ar to ko sirdī tici, tad cilvēka vārdi var līdzināties papagaiļa darbībām. Ja vārdi tiek izteikti ticībā, tad tiem ir pavisam cits svars. Tas pats , ka vārdiem seko ticības darbi, viņi vienmēr iet rokrokā. Respektīvi varētu teitk ta, parādi man ko tu dari un es pateikšu kam tu tici.

Apcietināta sirds ir mums visiem daudz un dažādos aspektos. Tas nav uzreiz domāts ļaunums ko tu dari. Tas var būt tikai un vienīgi tas, ka tu nespēj dzirdēt Dieva Vārdu un uzņemt top sevī, jo esi tik tālu no Dieva attālinājies. Bet mēs katrs ar to sirgstam zināmās sfērās. Arī var būt no tā , ka nezinam Dieva vārdu ( nav atklāsmes) , vai ignorējam to, un nemeklējam Dieva vadību savā dzīvē.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:22:46
EzītisMiglā Diemzel es nevaru nekā savādāk to izteikt. Zinu, ka man Jēzus palīdz un dzīvoju ikdienas sadraudzībā ar Dievu. Manu dzīvi tas ir izmainījis radikāli un pilnībā. Manā dzīvē ir miers , un prieks, ikdienas baudu Dieva žēlastību un mīlestību.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.01 15:24:34
Ctulhu, nu es tak neiebilstu... runājam... Manuprāt mēs abi esam par akadēmisko, reliģisko, vārda, preses un zaļo unikornu brīvību! Tas tieši inkubatora reliģijām/ideoloģijām gribētos salikt visādus žogus uz publisku viedokli... Bet reāli kaitīgie viedokļi ir maz, un ir visai labi reglamentēti (tur holokausta idejas un tādas)... Tā kā... es teicu - ticu tam ka Patiesība pati sevi aizstāv, pierāda un pasargā... Tādējādi arī šādā brīvā ideju tirgus apritē pati patiesība iznāks virspusē kā uzvarētāja šā kā tā... Jo ar patiesību ir tā... jo vairāk to skalda, jo vairāk tā skalda tevi!

Tā kā principā... es uzskatu... ka cilvēkam, kurš tic, ka viņš sēž patiesības vilcienā, po žizņi vajadzētu būt mierīgām un nosvērtām kā iznārstojušai vaļhaizivij... jo viņam nekas nav jāpierāda, viņam patiesība ir... un tā pati sevi pierāda un savu nesēju aizstāv! Aceries... Nikita iebāza maisā to bandītisko priekšnieku tikai tāpēc, ka Nikitai bij taisnība un patiesība bij viņas pusē!

Tāpēc Apoklrifālajos Kristiešu textos ir tāds skaists teiciens - Sludini Patiesību un pats Dievs cīnīsies tavā pusē!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:26:32
Ctulhu Ārsts glābj cilvēkus, tas nav slikti. Runājot no Dieva perspektīvas Dievs nep;ieņem un neglābj nevienu pateicoties viņa labajiem darbiem. Tā ir atkal cita tēma. Ja ārsts dara šo darbu un glābj cilvēkus, tad no šī viedokļa viņš tic, tam ko viņš dara un to viņš arī dara. Bet Dieva prioekšā šie labie darbi nav no svara, ja ar to grib iegūt taisnu pozīciju Dieva priekšā. Dievs taisno bez darbunopelna tikai tos, kas tic Jēzus nopelnam viņu labā. Tie ir divi dažādi aspekti.

Apcietināta sirds tev traucē ieraudzīt Kristus evaņģēlija godības gaišumu.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 100 , pavisam kopa bijuši: 35396