atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Launums=grēks?
bitukas
Iesūtīts: 2009.04.14 22:34:09
1Moz. 4:7 Es saprotu, ka valoda ir nepilnīga, bet cenšieties mani saprast pareizi. Vai ļaunums automātiski arī nozīmē grēku?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:26:40
Svētais
Diemzel es nevaru nekā savādāk to izteikt...
Krišnaīti vismaz pieļauj, ka arī no citām reliģijām cilvēks var tikt pie Dieva, tiesa, tur mazāk iespēju, jo reliģija nepareizāka. Vēl viņi tic reinkarnācijai, tātad tam, ka cilvēkiem būs vēl iespējas. Cilvēki pamazām attīstās.
Kā jums? Tie citi, citticīgie, musaulmaņi un krišnaīti, un pārējie, lai kādi arī nebūtu, uz elli prom?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:30:16
Ctulhu Es kļuvu "labs" pēc savas dabas( kad piedzimu no augšienes), nevis pateicoties saviem darbiem. Dievs man piešķīra paša Jēzus taisnību radīdams mani par jaunu cilvēku. Esmu nevis darbu darītājs jebšu esmu nevis tas ko es daru, bet esmu tas, kas es esmu. Mani labie darbi ir varbūt arī labi tur kur es tos daru, bet Dieva priekšā vīņi nedod nekādu labumu, jo savu labo dabu esmu mantojis pateicoties ticībai Jēzum, nevis saviem darbiem.

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:31:18
Ctulhu, Ezīt, problēmas rodās tāpēc, ka gan islāmā gan hinduismā gan budismā jau ir arī patiesības druskas un daļas... vairāk vai mazāk... Un cilvēks nav tik precīza būtne, lai no visa kopuma izšķetinātu kas ir kas... Tieši visbīstamākās dzīvē ir puspatiesības... kad cilvēkam iedod 10 apgalvojumus, no kuriem 9 ir acīmredzami patiesi bet 10ais nav nemaz tik acīmredzams, taču cilvēks pēc inerces 10 apēd, jo vai tad tas, kurš pauž 9 prātīgus vārdus, var runāt muļķības!

Tāpēc arī es uzticos Kristum, jo viņš iztur vissmagāko testu... un pat tad viņu sit krustā par meliem, tomēr... un tur visa daba saceļās pret tādu netaisnību un Dievs pasaka - nē Viņam BIJ taisnība, un viņš pat nāvi atceļ, lai Patiesība triumfētu... Tas Krusta notikums Kristietībā pēc būtības ir tas pierādījums Patiesībai... Tāpēc jau Kristietībā tu vari ilgi un dikti zāģēt gan par Noa plūdiem, gan Zemes radīšanu 6ās dienās, gan Staigāšanu pa ūdeņiem... tas vis ir perifērija, centrā ir Krusts un Kristus Nāve un Auģšamcelšanās... tur ir VISS... uz tā stāv visa kristietība! Tur Pats pasaules Radītājs norāda uz Iemiesotu Patiesību, kas sevi pierāda pretstatot pasaules melus un nāvi savai patiesībai un dzīvībai!

Tāpēc, kad jūs lasāt manus textus, es priekš jums runāju "Patiesība", bet es savā sirdī un prātā jēdzienus "Kristus" un "Patiesība" Interčeindžoju... zināt manus uzskatus šai sakarā... tie nav mainījušies, tikai nostiprinājušies... Kristietībā Patiesība ir Persona - Pats Dievs
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:32:15
Svētais
Es kļuvu "labs" pēc savas dabas( kad piedzimu no augšienes), nevis pateicoties saviem darbiem.
Tas ir, kristieši kļūst labāki pēc savas dabas? Tad, lūdzu, statistiku studijā! Tādu, kur redzams, ka kristiešu apdzīvotos apvidos ir mazāka noziedzība.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:32:52
Taatad vareetu veerteet peec kamentu skaita forumaa? Kurma mazaak, tam arii patiesiiba?
taatad Mulders 21315, ct 17173.


Dažreiz Ctulhu humors atkal atgādina, ka viņš ir pavisam īsts cilvēks un gribas viņu tā sahugot kā lielu lāci!

Diez vai nosvērtību un mierīgumu nosaka pēc komentu skaita Bet nu tu saprati
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:35:29
Ctulhu Dievs kā reiz ir labs ar to, ka Viņš glābj nevis pateicoties darbiem , bet pateicoties savai žēlastībai, jo Viņa standartu neviens nekad nespēj un nebija spējīgs piepildīt. ""Sī iemesla dēļ tika dota Bauslība, lai dotu cilvēkiem grēka atziņu, bet nevis tāpēc, lai cilvēki to ievērodami panāktu taisnu stāvokli Dieva priekšā. Cilvēks bija iedomājies, ka savas taisnības ( paštaisnības )darbu dēļ var panākt taisnotu pozīciju un stāvokli Dieva priekšā, bet Dievs dodams bauslibu ar to vēlējās parādīt, ka neviens cilvēks nevar turēt to un tādā veidā piekļūt pie Dieva. Tāpēc Dievs taisno bez nopelna un dod želastību taisnotu pozīciju Dieva acīs tiem, kas tic Jēzum viņu labā. Ar Dievu nav tā, ka ja tu izturi testu piem. vairāk kā 70% labo darbu vai tava snieguma, tad tu tiec no Dieva akcepēts, Nē, tie ir maldi. Jo dodam sbaus;ibu Dievs uzsvēra, ka ja grēko pret vienu, tad grēko pret visiem ar to skaidri pateikdams, ka viņa svētum astandarts pēc sdarbiem ir nesasniedzams, bet saņemas pēc ticības kā dāvana. Tā ir viņa želastība un gudrība.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:38:46
Ctulhu Man ir vajadzīgs Glābējs. Tas ir Jēzus, kāžēlastības dota man dāvana. Ja atzīstu Viņu, aks ir manu grēku izpircējs saņemu Dieva piedošanu un akceptu. Dievs to dod bezmaksas ikvienam visļaunākājam un pēdīgajam ļaundarim un grēciniekam, man tai skaitā.

EzītisMiglā Jaunā daba ir tā, kas man ir dota. Es atjaunojos savā prātā, lai saprastu kas labs , tiikamas un pilnīigs un Dieva griba manaadz īve, lai darītu labos darbus. Bet sīe darbi nepalidz man neneika , lai iegūtu taisnošanu Dieva priekšā.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.01 15:40:29
Ezīt, Ctulhu... he un man vēl patīk viens kuriozs "Patiesības Pierādījums" - no maals izskatās viegli jocīgs - bet tajā slēpjas meditācijas vērta atziņa...

Es ticu Kristietībai jo tā ir absurda... tā ir tāda, kādu neviens "normāls" cilvēks nekad nevarētu pac no sevis izzīst un izdomāt, tā ir pārcilvēka radīta reliģija!

Kristietībā fokuss uz Žēlastību ir tik milzīgs, ka darbi un to alga izplēn nebūtībā... Kaut vai Jēzus stāstītā līdzība par dārza strādniekiem, kurus dārza īpašnieks nolīga... katru par 1u rubuli, neatkarīgi no tā kurā dienas laikā strādnieks tika nolīgts... visi saņēma vienādu algu... un tie pēdējie saņēma 1u rubuli tāpat kā pirmie, jo dārza uzraugs bij labs... Paradox, kā žēlastība ir netaisnības pretmets, tikai ar mīnuss zīmi - tā dod vairāk piiraadzinjus tiem, kam tie nepienaakas un dod mazaak paatagas tiem kam taas pienaakas... preteeji netaisniibai, kas dod mazaak piiraadzinjus tiem kam tie pienaakaas un vairaak paatagas tiem kam taas nepienaakaas...

Ja paardomaasi, tad visas citas religjijas ir darba religjijas - labie darbi noziimee labaaku algu... islaams visai primitiivs, Budisti (Hinduisti) saprata, ka viena dziive ir par iisu, taapeec jaabuut citaam dziiveem, lai sastraadaatu pietiekami daudz laba muuzhiibai... Tikai kristietiiba darbus noliek nevis kaa ceeloni bet kaa sekas kaut kaadaam paarmainjaam cilveekaa, bet par Labaa Ceeloni cilveekaa un pasaulee noliek Dievu... kurpretiim citas religjijas lai ariiv aardos atziist, ka labaa avots ir Dievs, tomeer praksee paraada, ka tomeer tic un tiecas peec taa, lai labaa avots buutu cilveeks, bet Dievs tikai to akceptee vai neakceptee... Dievs paliek par pasiivu "arbitru" nevis aktiivu veidojosho speeku!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:40:47
Jošs Mulders
Tad reliģjas, kurās Dievs upurējas cilvēku labā, ir labākas? Bet tad ir vēl labākas par kristietību - dažās reliģijās Dievs iet bojā un pēc tam vairs neceļas augšām. Dievs ziedo sevi, lai uz tā rēķina dzīvotu cilvēki un viss pārējais.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:44:12
Svētais
Viņa standartu neviens nekad nespēj un nebija spējīgs piepildīt
Uz to ir atbilde, ka nevajag uzlikt tik augstus standartus. Standarts attiecas nevis uz uzlicēju, bet uz uzliekamo. Tā, no vārnas mēs varam prasīt, lai tā lidotu, bet no kaķa nevaram.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:48:54
EzītisMiglā Tā bija Dieva gudrība, kas uzlika šo standartu, jo citādi mēs nevaŗētu viņa priekšā pastāvēt, jo Dievs ir Svēts.

Es nesaku, ka mani darbi nav svarīgi. Tie ir joprojām svarīgi, citiem cilvēkiem un man pašam, bet Dieva acīs viņi nav spējīgi dabūt taisnošanu, jo Dievs to dod kā dāvanu uz ticības bāzes Jēzum.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.01 15:51:01
EM, mazliet paarparti...

Kristus AUgshaamcelshanaas ir kaa pieraadiijums tam, ka Pasaule ir ljauna... tas ir... Vinja Naave un Augshaamcelshanaas ne tikai glaabj cilveekus, tur ir daudzi pat visai perifeeras sekas, ko tas noziimee... un Kristus Aughsaamcelshanaas - tb uzvara paar naavi - noziimee, ka Vinjam IR PAtiesiiba, jo Patiesiiba nevar sevi aizliegt... taapeec, pat ja mees Patiesiibu Nogalinaam, taaa augshaamcelsies no mironjiem... Patiesiiba ir Muuzhiiga un kaa jau teicu - taa Pieraada nevis tiek pieraadiita! Tas ko gribeeja Juudi (paarlasi Jaanja Evangjeeliju) bij apmeeram shaada argumetnaacija Pilaata priekshaa

Jaanja 18:
29 Tad Pilāts iznāca pie tiem ārā un teica: "Kādu sūdzību jūs ceļat pret šo cilvēku?"
30 Tie atbildēja viņam: "Ja Viņš nebūtu ļaundaris, mēs Viņu nebūtu tev nodevuši."

Buutiibaa ljoti dzilji vaardi, aks atklaaj juudu priesteru iedomiibu un augstpraatiibu... Pats fakts, ka vinji kaadu ir atvedushi pie Pilaata uz tiesu jau ir pieraadiijums shii cilveeka vainai... ???

Tachu Kristus Aughsaamcelshanaas rendereeja visu visu vinja apsuudznieku argumentus par tukshiibu...

Tiiri metafizsiki domaajot - ikvienu cilveeku pasaule (velns) var notiesaat uz naavi un vinjam de-jure buus taisniiba, jo ikviens cilveeks ir greekojis un pat ja tevi nokauj ne taa iemesla deelj kaapeec tevi pasludina par noziedznieku, tomeer tevii IR greeks, kura deelj tev jaapaliek mirusham...
Taa tas nebij Kristus gadiijumaa.... Pasaule tomeer izpiipeeja "pantu" peec kura vinju nokaut - pants bij par Dieva Zimoshanu, jo Kristus sevi sauca par Dieva Deelu, pieliidzinot sevi Dievam - cilveeks vinju par to apsuudzeeja un nokaava... TOMEER... Patiesiiba bij taada, ka Kristum nebij jaamirst, jo nebij vinjaa nedz greeka nedz nepatiesiibas... un pati Patiesiiba - Dievs - Celj Kristu augshaam... kaa atbildi shai netaisniibai... Tas veelreiz paraada, ka Dievs pasaules ljaunumu njem daudz nopietnaak nekaa tev gribeetos domaat... Vinjsh patieshaam Kompensee jebkuru netaisniibu... un veel vairaak... ar savu Zheelastiibu shii kompensaacija paarsniedz nodariijumu... taakaa tiiri FORMAALI Kristieshu DIevs IR Netaisniigs Dievs, jo vinjsh pieshkjir mums vairaak... ne tikai kompensee netaisniibu, bet iedod veel papildus bubljikus uz kuriem mees nemaz nevaram pretendeet ne peec kaadiem rakstiitiem vai nerakstiitiem likumiem - taa ir kaa tai multenee "Prosto Tak" un Dievs buudams Bagaats Dievs daavaa ne mazaak ne vairaak kaa - muuzhiigo dziiviibu! Siikums no prijatno

Taapeec man nav citas atbildes uz tavu origjinaalo jautaajumu kaa tikai raadiit uz Kristus Krustu un teikt - tas ir tas kaapeec es ticu, ka taa ir patiesiiba! Take it or leave it!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:51:30
Jošs Mulders
Es ticu Kristietībai jo tā ir absurda... tā ir tāda, kādu neviens "normāls" cilvēks nekad nevarētu pac no sevis izzīst un izdomāt, tā ir pārcilvēka radīta reliģija!
Tad labāk tici budismam, tur ir vēl krutāk, piem, tur nekāda "Es" nav!

Kristietībā fokuss uz Žēlastību ir tik milzīgs, ka darbi un to alga izplēn nebūtībā...
Krišnaīti arī tā fokusējas, un musulmaņi.

preteeji netaisniibai, kas dod mazaak piiraadzinjus tiem kam tie pienaakaas un vairaak paatagas tiem kam taas nepienaakaas...
Nu tad man pēc nāves arī iedos žēlastību, kad būšu personīgi aprunājies ar Jēzu. A to pagaidām es īsti neticu, ka tāds vispār ir.

žēlastība ir netaisnības pretmets, tikai ar mīnuss zīmi ..
Vispār, tagad redzu, ka jums pašiem tā žēlastība ir vajadzīga, jo jūsu sistēma ir netaisnīga. Tur nevis ārstē un māca pēc racionālā, bet soda pēc paragrāfa!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:52:41
Svētais
citādi mēs nevaŗētu viņa priekšā pastāvēt, jo Dievs ir Svēts.
Nav pareizi. Jēzus priekšā pastāvēja visvisādi grēcinieki un nekas viņiem nenotika.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:55:43
Vispār, tagad redzu, ka jums pašiem tā žēlastība ir vajadzīga, jo jūsu sistēma ir netaisnīga. Tur nevis ārstē un māca pēc racionālā, bet soda pēc paragrāfa!

Taa ir netaisniiga, jo staav uz Zheelastiiabs nevis Likuma Likums notiesaa, bet Zheelastiiba attaisno Jo kaads cits peec Likuma atbild!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.01 15:56:43
Nav pareizi. Jēzus priekšā pastāvēja visvisādi grēcinieki un nekas viņiem nenotika.

Tas ir apsleeptais Dievs Kristuu Dievs neparaadaas visaa savaa godiibaa redzami... Kad vinjsh to dariis, tad Atklaasmes Vaardi par to, ka greecinieki luugs kalnus, lai tie vinjus aprok, piepildiisies

Jo vinja priekshaa atklaasies gan vinja Vareniibas Lielums gan tava greeka dziljums... un neviens cilveeks pats par sevi envar sho disonansi iztureet neatmetot kjeseli vai nesajuukot praataa!

Nereti filmaas maaxliniekiem patiik ar shaadaam dilemmaam paspeeleeties - kad atklaajas, ka varonja galvenais ienaidnieks ir vinja pasha beerns, vai ciinoties pret tevis iedomaatu ienaidnieku tu beigaas atklaaj, ka esi ciiniijies pret savu teevu, kas tevi izglaabj no lixtaam... nu taa kaut kaa... Tikai sheit tas buus neizmeerojamaa meerogaa... shii patiesiiba burtiski saraus gabalos ljaunu cilveeku dveeseles...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 15:58:22
Jošs Mulders
ne tikai kompensee netaisniibu, bet iedod veel papildus bubljikus uz kuriem mees nemaz nevaram pretendeet
Te tāds moments, ka mēs neesam vainīgi, ka tādi piedzimām. Es redzu apmēram tā:
1) Sākumā ir Autors
2) Autors rada Skrējēju1, ar iespēju sabojāties
3) Skrējējs1 sabojājas, un turpmāk rada nevis Skrējējus, bet Klibiķus
4) Autors dod Klibiķim kruķus, un vēlāk apgreido viņu par Skrējēju
Vai te ir kāda īpaša žēlastība no Autora puses? Vai tad nav normāli palīdzēt Klibiķiem? Tas ir kas īpašs un augsti slavējams?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:00:24
Jošs Mulders
Likums notiesaa, bet Zheelastiiba attaisno Jo kaads cits peec Likuma atbild!
Tas attiecas arī uz slepkavām? Viens slepkavo, bet otrs sēž cietumā? Un slepkava iznāk ārā, un turpina slepkavot?
Vai tad nav labāk - viens slepkavo, un to pašu vienu izolē no pārējiem un ārstē, vai pēc viņa izvēles pamet uz vientuļas salas kopā ar tādiem pašiem kā viņš?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.01 16:00:52
EM, man prieks, ka tu Miilestiibu un Zheelastiibu uztver par kaut ko normaalu Tad jau neesi bezceriigs gadiijums!

Pasaule parasti uzskata, ka, ja tu pats esi krediitu panjeemis, tad tev pasham arii tas jaanomaxaa, pat ja taapeec tev jaapaardod sava niere, akna un plausha un acs! Citiem vaardiem - ja sevi padari par klibikji - klibo vesels, pats vainiigs... neviens tev neapliidzees, jo neviens tev to roku neraustiija paraxtiit papiirus!
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.12.01 16:06:14
Jošs Mulders
man prieks, ka tu Miilestiibu un Zheelastiibu uztver par kaut ko normaalu
Ar Mīlestību vai tad jebkad bija kāda nesaprašanās? Mīlestība, tā ir tāda labvēlīga attieksme, stipras simpātijas, vislabākā vēlēšana, kas izpaužās gan vārdos, gan darbos.

Žēlastība - nepiemērot to, ko kāds ar savu rīcību ir pelnījis. Kaut gan te uzreiz jāpiebilst, ka izrādīt žēlastību var tika tad, ja apžēlotais labojās, vai arī ja mums vismaz ir cerība, ka šis labosies (neesam dievi, nevaram pateikt 100%)
Vēl japiebilst par to "pelnījis". Te jābūt ļoti pareizai vērtēšanai, ne pēc burta un paragrāfa.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 20 , pavisam kopa bijuši: 35892