atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mūsu attiecībām ar tautiešiem ārzemēs islāms tautiešu vidū, gan ārzemēs, gan Latvijā
Voldemārs
Iesūtīts: 2008.03.14 21:35:30
Šo varētu par pārdomu diskusiju nodēvēt.
Domāju, lielākai daļai nav nekāds noslēpums, ka islāms strauji pieņemas spēkā un izplatībā.
Ko darīt kristiešiem/luterāņiem? [Nedomāju, vai šeit esošie neticīgie komentētāji kaut ko nopientu varēs līdzdalīt atbildē par to, lai gan pieļauju, ka atkal tiks krietni sa-oftopikots ] Ceru, kristiešiem gan būs kas sakāms.
Īstenībā, manuprāt, ja mums [kristiešiem/luterāņiem] vēl nav nekas sakāms, tad ir žēl, jo atbildes jau tagad ir nepieciešamas tiem, kas veic aktīvu islāma propogandu un gūst panākumus šajā "misijā".
Tātad, vēlētos ierosināt padomāt, ko katrs kristietis varētu atbildēt cilvēkam, kurš uzdod jautājumu par izvēli - kristietība vai islāms?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 37 . 38 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:45:38
abdullāh
Mēs nelaižam Mekā un Medinā kristiešus

Vai arī kristieši baidās spert savu kāju uz tās nolādētās, nešķīstās un apgānītās zemes, pa kuru slepkavas staigā

kristieši pielūdz līdzās Dievam Jēzu,Mariju,Svēto Garu,sv nikolaju un terēzi .kristieši ska to ,ko teikuši Dieva ienaidnieki no senseniem laikiem,ka dievam ir bērni...

Gluži, kā jums ir milzumdaudz sektu un novirzienu, tāpat arī diemžēl kristietībā ir tādi. Tad nu zini, ka bībele nosoda elkdievību un apliecina vienu vienīgu nedalāmu Dievu trijās Personās - Tēvs, Dēls un Svētais Gars. Un nepielūdzam ne Mariju, ne Nikolaju, ne Terēzi.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:46:01
abdullah, nu visa juusu darbiiba liecina, ka baidaaties gan juus no Kristieshiem, un ne tikai Mediinaa un Mekaa, bet visaas vietaas, kur jums ir nedaudz teikshana...

Un ar ko tu esi tiiraaks par citiem greeciniekiem? Jeb tu negreeko! Tad jau sveetais! Tad jau nemirsi!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:48:02
Nu un Abdulla saka apeeram to pasju, ka vinja pestiisjana /nepestiisjana ir allaha leemums.

Taapeec ka Kristuu, es ZINU mana Dieva leemumu attieciibaa uz mabniim. Abdulla naakas paljauties, ka vinja naaves stundaa Dievs varbuut par vinju apzheelosies... nu varbuut! Tad jau buusim kopaa un ko tur kasiities!

Bet ja nu nee? Vai Abdulla tieshaam savu dziivi balstaas taadaa nenoteiktiibaa... zin kaa... iesi tu paari bezdibenim, tikai taapeec, ka kaads saka - iespeejams, tur ir tilts A apkaart afigennaa tumsa!
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:52:10
visi mēs esam grēcītgi,bet grēkiem ir gradācijas
mana sieva nav elkdieve(kristiete,hinduiste,u.tt.)
viņa nav slepkava,zagle,laulības pārkāpēja,laupītāja u.t.t
sīkos grēkus allāh mums apsolīja piedod caur 5reizējām lūgšanām.
`mūsu labie darbi ir nevis pestīšanai,bet lai nodzīvotu cilvēka cienīgu dzīvi,lai bezjēdzīgi netērētu laiku,ko mums devis Dievs.
Pardīzē mēs nonāksim tikai pateicoties dieva neierobežotajāi žēlastībai,nevis pateicoties mūsu darbiem,kā teica muhammad ,ja pat visu dzīvi mēs nodzīvotu perfekti bez neviena grēka ,mēs ar to nespētu norēķināties pat par vienu aci,ko Allāh mums deva,kur nu vēl tikt paradīzē.
Dievam ir 100 Rahmas(žēlastības)1 viņš ir izdalījis starp visiem jelkad dzīvojošajiem cilvēkiem undzīvniekiem,bet 99 Viņš pietaupīja saviem padevīgajiem kalpiem Tiesas Dienai
Balss
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:53:27
abdullāh
Kādu žēlastību Allāh piešķir dzīvniekiem? Vai tie arī grēko?
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:56:51
piedod ,mulder addot savu dzīvi pagānu pasakai par dievcilvēku,vai dieva dēlu,kurš miris un augšām cēlies ,es nevaru atļauties.
Jēzus nekad nav ticis arestēts un krustā mira cits cilvēks uz to norāda gan šī "cita " atbilde Pilātam,gan tas,ka cilvēki ,kuri visi labi zināja Jēzu,kurš viņus ārstēja un baroja,bļāva lai atlaiž Barnabu,jo cilvēks,kuru uz deva par Jēzu viņi skaidri redzēja ,ka viņš tas nav,.
atbilstoši JD nevirens no apustuļiem nebija klāt krustā sišanas laikā.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:58:06
Balss ,kaķene no sākuma palaiž paēst savus mazuļus un ,ja kas paliek pāri tad pati ēd
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.02 16:59:44
Ingars
Jo kas grēko - vecais cilvēks - tas ir noslīcināts kristībā, bet tagad dzīvo jaunais cilvēks, kam ar veco nav nekāda sakara.

Kurš un kad `noslīcināts`? Krustnešiem - slepkavām noslīcināts? Varbūt pedofiliem noslīcināts? It kā kristībās izdarīto taisnošanu (un nejaukt ar svēttapšanu) nevarētu sacūkot jau nākamajā dienā! Mums jānem vērā viss , kas pieteikts šajā sakarā, arī brīdinājumi:
1 Tāpēc mums dzirdētais jo vairāk jāņem vērā, lai mēs netiktu aizskaloti projām.
2 Jo, ja caur eņģeļiem runātais vārds ir bijis stiprs un katra pārkāpums un nepaklausība dabūjusi savu taisno atmaksu,
3 kā mēs izbēgsim, tik dārgu pestīšanu nicinādami?
/Ebr.2/

Par citticībniekiem - man par tavām un arī citu interpretācijām tomēr saistošāks būs Jēzus viedoklis, atvaino. Kā arī Viņa Svēto un praviešu, kurus savukārt es atpazīstu viņu darbos .
Bet, kā jau teicu - `visupareizajiem` nu ir tā vienreizējā iespēja nodemonstrēt savus darbus (un savu svētumu pie reizes) praksē, atgriežot ahmed&abdullāh&co!

(zini, ko es parasti saku neticīgajiem, kas delfos apspļauda Jēzus nopelnu? Lai viņi, pirms noliek Personu, ar kuru sākam skaitīt jaunu ēru cilvēces vēsturē, vispirms panāk, ka viņu vārdā nosauc kaut šokolādes tāfelīti!)

tāpēc - uz priekšu! nevaru vien sagaidīt tos augļus , un kopā ar Mulderu tev notiekti izdosies ... Vassulas misija nobālēs jūsu pienesuma priekšā!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:02:40
abdullaah, vieniigais veesturiskais (diez tu maz apjeedz ko shis vaards noziimee) Avots par Jeezus Dziivi un naavi ir 4os evangjeelijos...

Kas ir tavas informaacijas avots... cik uzticams ir avots ar 6 gadismtu noveeloshanos, to es nezinu!

Un taa jau ir.. ticiiba ir Dieva daavana, kam taa ir kam nav...

Tu nevari tieshaam atljauties ticeet patiesiibai, jo tad naaksies atteikties no saviem maldiem... bet tie ir tik eerti, tie apmierina tavas kaariibas un baro tavu greeciigo cilveeku... Taapeec tu izveelies ticeet savaam muljkjiibaam, nevis maacies veesturi!

Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:04:02
abdullāh
Nuja viena cilvēka liecība pret daudzu citu liecībām, turklāt viens māceklis un Jēzus māte bij tur un Viņu redzēja

Jāņa ev. 19
26 Tad Jēzus, ieraudzījis Savu māti un viņai līdzās mācekli stāvam, ko Viņš mīlēja, saka mātei: "Sieva, redzi, tavs dēls!"
27 Pēc tam Viņš saka māceklim: "Redzi, tava māte!" No tā brīža māceklis viņu ņēma pie sevis.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:04:12
-Jona- atkal sagribeejusi briinumus un ziimes, jo nevar jau ticeet tai, kas dota, kuras deelj mees ticam!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:24:45
-Jona-
Kurš un kad `noslīcināts`? Krustnešiem - slepkavām noslīcināts? Varbūt pedofiliem? It kā kristībās izdarīto taisnošanu (un nejaukt ar svēttapšanu) nevarētu sacūkot jau nākamajā dienā! Mums jānem vērā viss , kas pieteikts šajā sakarā, arī brīdinājumi:
1 Tāpēc mums dzirdētais jo vairāk jāņem vērā, lai mēs netiktu aizskaloti projām.
2 Jo, ja caur eņģeļiem runātais vārds ir bijis stiprs un katra pārkāpums un nepaklausība dabūjusi savu taisno atmaksu,
3 kā mēs izbēgsim, tik dārgu pestīšanu nicinādami?
/Ebr.2/


Beidz muļķoties un lasi bībeli - iespēja atgriezties un saņemt piedošanu pamatojoties uz Jēzus nopelnu ir visiem, jā arī pedofiliem un maniakiem slepkavām, izvarotājiem, laupītājiem un slepkavām, krustnešiem - visiem

1. Jāņa 2:1 Mani bērniņi, to es jums rakstu, lai jūs negrēkotu. Un, ja kāds krīt grēkā, tad mums ir aizstāvis Tēva priekšā - Jēzus Kristus, kas ir taisns.

Vai te ir minēts kādā grēkā? nē tas attiecas uz visiem grēkiem

Par citticībniekiem - man par tavām un arī citu interpretācijām tomēr saistošāks būs Jēzus viedoklis, atvaino. Kā arī Viņa Svēto un praviešu, kurus savukārt es atpazīstu viņu darbos .

Nu tad Jēzus viedoklis lūdzu tev
Marka 16:16 Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts.

Bet, kā jau teicu - `visupareizajiem` nu ir tā vienreizējā iespēja nodemonstrēt savus darbus (un savu svētumu pie reizes) praksē, atgriežot ahmed&abdullāh&co!

tas ir aicinājums liekuļiem un lepnajiem svētuļiem
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.02 18:20:11
-Jona-
tāpēc - uz priekšu! nevaru vien sagaidīt tos augļus , un kopā ar Mulderu tev notiekti izdosies ... Vassulas misija nobālēs jūsu pienesuma priekšā!

Atvēsinies un nokaunies
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 18:29:30
Nu tad Jēzus viedoklis lūdzu tev
Marka 16:16 Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts.

pilnīgi piekrītu neviens Jūds ,kurš nepeiņēma tikai viņiem sūtīto pravieti,lai arī cik perfekti censtos sekot torai netiks pestīts,tieši tā pat ,kā neviens kristietis ,lai arī cik perfekti censtos sekot Evanģēlijam(Jēzus ,evan nevis 4 sengriķu parodij;ām) netiks paradīzē ja nepeiņems pēdējo visai cilvēcei sūtīto pravieti Muhammadu
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.02 18:42:22
abdullāh
Nu nav par Muhamedu nekas bībelē sacīts. Nu nevaram vienoties - tu saki, ka jaunā derība ir izkropļota, bet es saku, ka korāns ir maldu mācība, tupiks diskusijai.

Jēzus gan teica, ka Viņš ir Dieva Dēls

Un tāpat arī Jēzus pravietoja par Aizstāvi, kas nāks pēc Viņa, ka tas dos mēlēs runāt, pravietot, zīmes un brīnumus darīt, tā arī notika. Viņš Viņu sauca arī par patiesības Garu, ko pasaule nepazīst, Viņš solīja kristīt ar šo Garu

Vecajā derībā ir pravietots, ka Dievs izlies Savu Garu pār visu miesu un tie pravietos, sapņos sapņus, redzēs atklāsmes un jaunām mēlēm runās.

Jebšu vai tu tiešām domā, ka tāds gods, kā Pasaules gaisma, Patiesība un Dieva Kristus pienāktos parastam pravietim? Vai tad tas nav Dievam pienākošs gods? Vai tad mums pieklājas tā godāt cilvēku, pīšļus?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.07.02 18:55:51
Ingars
iespēja atgriezties un saņemt piedošanu pamatojoties uz Jēzus nopelnu ir visiem, jā arī pedofiliem un maniakiem slepkavām, izvarotājiem, laupītājiem un slepkavām, krustnešiem - visiem


Es nerunāju par atgriezušamies , es noraidu tavu domu (ja pareizi sapratu), ka kristība nomazgā (noslīcina veco cilvēku mūsos) uz visiem laikiem. Atbilde ir NĒ.

Nu tad Jēzus viedoklis lūdzu tev
Marka 16:16 Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts.


Nu tad atbildu - Bībelē nevar pagrābt vienu teikumu un uz tā pamata tad nu iztaurēt galā koncertu ,
Bībele ir jaņem vērā visā savā kopumā. Ja šī ticība citā vietā ir paskaidrota sīkāk , tad tas arī jāliek aiz auss! Vispirms noskaidro, ko Jēzus saprot ar Ticību, tā nepavisam nav mazticība plus TA mehāniska nodeklamēšana.

tā kā dažiem laikam lēni pielec, izlasi vēlreiz:
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=153228&t=153182
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 18:57:13
JAnis,Jēzus.apustuļi kristija ar ūdeni ,Muhammad ar Svēto Garu un uguni(džihād)
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.07.02 19:00:36
Ingars
Atvēsinies un nokaunies

Par ko gan, mm? Tas tu labāk vai nu nokaunies vai arī bik atvēsinies un rādi savus darbus Kristū! muslimi nav tālu jāmeklē, darbojies! Augļi galu galā ir vienīgā pazīme, kas samozvankinus šķir no patiesiem Dieva kalpiem.

noniecināt citus jau nav liela māka, uz priekšu!
Uldis
# Iesūtīts: 2009.07.02 19:43:15
Interesanti vērojumi, raugoties šajā diskusijā. Saruna patiesībā notiek tikai starp diviem cilvēkiem: Voldemāru, temata ierosinātāju, un Merlinu. Pārējie kaut ko "bazarē" savā starpā,kaut ko pārmet viens otram, kaut ko aizstāv.

Cits vērojums ir, ka luteriskā "fronte" ir sadalījusies divās daļās. Vieni, kuriem mācības jautājumi nešķiet būtiski kristietībai (Merlins). Diemžēl tādi luterismā šobrīd ir vairākums. Otri, tieši pretēji, akcentē dogmatikas un arī ortodoksijas lomu kristietībā.

Vērojums attiecībā uz tiem, kas it kā pauž islama viedokli. Šiem cilvēkiem tomēr ieteiktu iepazīties vairāk ar to, ko tik ļoti aizstāv. Interesanti ir vērojumi par tiem kristiešiem, kas kaut kādu iemeslu dēļ ir konvertējušies islamā. Viņiem ir grūti palikt par "tīriem" musulmaņiem. Kristīgais fons tomēr dominē viņu priekšstatos par islamu. Gribētu arī ieteikt islama apoloģētiem vienu no lielākajām dzīves gudrībām: nenievā to, par ko tev nav nekādas izpratnes. Vispirms iepazīsti, un tad izsaki spriedumus.

Diemžēl jāatzīst, ka latvieši ir patiesībā daudz tuvāk islamam nekā viņi iedomājas. tikai piederība tradīcijai vēl tos attur masveidā pieslieties islamam. Piemēram, tas pats Merlins. Ieliec viņa izteikumos (Bonhēfers) kādu no islama svētajiem un iznāk tīrs musulmanis. Lūk, pie kā noved dogmatikas ignorēšana un ortodoksijas nonievāšana.

Es tomēr aicinātu pievērst uzmanību Atklāsmes grāmatas pirmajām nodaļām un tieši vēstulēm septiņām draudzēm Mazāzijā. Vai šajās pilsētās, kad tagd ir Turcijas teritorijā, ir kristīgas draudzes?
Uldis
# Labojis Uldis: 2009.07.02 19:44:43
abdullāh
Muhammad ar Svēto Garu un uguni(džihād)

Vai džihād nozīmē kristība?

Ja tu lieto šo jēdzienu, ko tas nozīmē? Ja tu nezini, tad kāpēc tu to lieto?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 37 . 38 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 32 , pavisam kopa bijuši: 18014