atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mūsu attiecībām ar tautiešiem ārzemēs islāms tautiešu vidū, gan ārzemēs, gan Latvijā
Voldemārs
Iesūtīts: 2008.03.14 21:35:30
Šo varētu par pārdomu diskusiju nodēvēt.
Domāju, lielākai daļai nav nekāds noslēpums, ka islāms strauji pieņemas spēkā un izplatībā.
Ko darīt kristiešiem/luterāņiem? [Nedomāju, vai šeit esošie neticīgie komentētāji kaut ko nopientu varēs līdzdalīt atbildē par to, lai gan pieļauju, ka atkal tiks krietni sa-oftopikots ] Ceru, kristiešiem gan būs kas sakāms.
Īstenībā, manuprāt, ja mums [kristiešiem/luterāņiem] vēl nav nekas sakāms, tad ir žēl, jo atbildes jau tagad ir nepieciešamas tiem, kas veic aktīvu islāma propogandu un gūst panākumus šajā "misijā".
Tātad, vēlētos ierosināt padomāt, ko katrs kristietis varētu atbildēt cilvēkam, kurš uzdod jautājumu par izvēli - kristietība vai islāms?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 37 . 38 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.01 10:36:29
incognito, un kā... izdevaas vinjam tos baushljus tureet... jeb tomeer aizgaaja noskumis... Un ko Krisus atbildeeja maacekljiem, kad tie peec tam jautaaja - Kursh tad var tapt pestiits?

Sorry... kaarteejaa prasme lasiit kontextaa...

-Jonai- arii ir aarkaartiigi lielas probleemas ar sho rakstu vietu, nu nekaadiigi nespeej tikt paari diviem pantiem... iespruust, un taa arii neuzzin ar ko beidzaas staasts un kaada ir staasta moraale un beigu atzinja!
vilks
# Iesūtīts: 2009.07.01 10:44:04
Mulders
ja Rubeņa paraksts nestāv zem viņa paša rakstītajām grāmatām, tad... kurš maita par Rubeni uzdodās un tās grāmatas raksta?

pilnmēness, vai, tev Mulder, ka tu vairs nelasi citu rakstīto, bet tikai runā bezjēdzīgi?
es teicu, ka paraksta nav zem taviem vispārinājumiem.
vilks
# Iesūtīts: 2009.07.01 10:45:32
-Jona-
Visi tie, kas praktizē reliģiju, Dievam ir vienlīdz mīļi.
nja, šī laikam ir vieta, kurā gars, kas runā ar Vassulu, izdod savādus vispārinājumus.. komunisms arī ir reliģija, un sātanisms tāpat.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.01 10:47:35
1. Jāņa 4:12 Dievu neviens nekad nav redzējis; ja mēs mīlam cits citu, tad Dievs mājo mūsos, un Viņa mīlestība ir mūsu vidū tapusi pilnīga.

Un vai mīlēt nozīmē izpatikt? Kā tur ar to pārmācību? Kā tur paliek ar tiem, kas pārmācību nav saņēmuši?

Tieši tāpēc, ka man ir arī mana interpretācija, es tomēr paļaušos uz Dieva Vārdu, kur pa vidu nestāv citu cilvēku grēcīgā interpretējošā mašinērija, jo pietiek jau ar manējo, lai visu sačakarētu, tādējādi lai Dieva Vārds mani koriģē, jo par to es zinu un ticu, ka tajā ir spēks... Taču visur un vienmēr atrodās kādi cilvēki, kuri sludina to, ka cilvēku zemrindas rakstu paskaidrojumi ir spēcigāki par pašu Dieva Vārdu...

Kas interesanti, tie, kas Mariju nu tik ļoti hipergodina, tomēr ne pārāk seko pašas Marijas piemēram Kānas kāzās, kur ir parādīts perfekts, kristīgs un biblisks veids kādam jābūt paskaidrojumam - tā ir norāde uz Kristu ar vārdiem "Ko Viņš teiks, to dariet"!!!

Ja cilvēku "zemrindas skaidrojums" nebeidzas ar Dieva Vārdu, tad mēs esam slazdā... jo nu mūs no Rakstiem šķir ne tikai mūsu grēcīgā interpretācija, bet vēl kāda cilvēka grēcīgā interpretācija... un es nedodu galvu ķīlā, ka pat Juris Rubenis ir bezgrēcīgs... līdz ar to, ja viņa rakstītais vārds paliek tikai Viņa vārds... tad manam grēcīgajam cilvēkam ir jāfiltrē vēl kāda grēcīga cilvēka viedoklis... un mēs ļoti labi zinām, ka grēks daudz labāk sadzīvo ar grēku... un tieši tāpēc grēcīgs cilvēks dabīgi tiecas pēc cita grēcīga cilvēka viedokļa un Dieva Vārdu atstāj novārtā...

Un tieši TĀPĒC pasaule vajā tieši svētos un praviešus, jo visi viņu texti beidzas ar Dieva Vārdu, kuru pasaul nepieņem... un tāpēc izstumj tādu sludinātāju no sava vidus, jo kā stāv Rakstīts - laiku beigās tie nepacietīs veselīgo mācību, bet uzkrāmēs sev mācītājus pēc pašu patikas ka nu ausis niez! Jo grēks izvēlās grēku... grēcīgs interpertators tiexies pēc grēcīgas interpretācijas!

Tāpēc, paldies Dievam, Sv. Gars ir dots mums, lai mēs, ja vajag ar varu, pakļautu paši savu veco Ādamu Dieva Vārda dedzinošajai šķīstītavai!

Dieva Vārds ir uguns vecajam Ādamam un ārēji cilvēks burtiski sāk šņākt dzirdot Dieva Vārdu un brēc, ka tas ir Sātans, kas ar Dieva Vārdu nāk... (te bij viens tāds frukts)... bet Jaunajam Ādamam Dieva Vārds ir mīļš patvērums un mierinājums un spirdzinājums, un pat ja kāds to sagroza, tad no tāda mēs nebēgam, bet pamācam tāpat kā Kristus pret Velnu cīnījās... nevis ar savu autoritāti, ko viņš varēja, bet ar Dieva Vārdu...

Paņem to pašu i-neta bībeli un palūko Jēzus Vārdos cik bieži viņš saka "Stāv Rakstīts"... un tikai Kalna Runā viņš to kontrastē ar "ES jums saku"... Bet Kristus taču vienmēr un visur varēja teikt "ES jums saku" un viņš nebūtu melojis, un tomēr... biežāk viņš izvēlās "Stāv Rakstīts..."
Tad ja Kristum un Apustuļiem par skādi nenāca teikt "Stāv Rakstīts", tad kāpēc tas tiek pārmests tiem, kas viņiem tic... Kāpēc tu biedē citus ticīgos, ka viņu sludināšanai diez vai būs kāds labums... Vai Dieva Vārda spēku apšaubi?

Un esmu daudz daudz reizes teicis... neticiet nevienam Mudlera vārdam par Dieva Valstību, ja tas nesakrīt ar Dieva Vārdu. Nesekojiet Mulderam... un tajā dienā, kad Mulders teiks "Sekojiet MAN", bēdziet neatskatīdamies!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.01 10:48:40
Vilx, labi norakstām uz pilnmēnesi, kāmēr atradīšu konkrētus citātus!
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.07.01 10:50:00
vilks

Protams, ka domāta reliģija, kas māca Labo (tikai dažādām attīstības pakāpēm domāta). Tas izriet no visa pārējā konteksta un ir tik pašsaprotami, ka nav atsevišķi atrunāts.
Kādam atkal viņa vēders ir viņa reliģija.
incognito
# Iesūtīts: 2009.07.01 10:56:44
Mulders
Nu kā, konteksts ir ļoti skaidrs. Lai iemantotu mūžīgo dzīvību, jātur baušļi.
Lai kļūtu pilnīgam, jāatsakās no visa. Bagātam cilvēkam ir grūti to izdarīt, jo pārāk liela pieķeršanās mantai. Tomēr arī bagātam cilvēkam iespējams nonākt debesu valstībā, lai arī tas nav viegli. Viņš saņem atbalstu no Tā Kunga.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.01 11:03:03
incognito, izlasi tak līdz galam to rakstu vietu, ar ko vispār stāsts beidzās!

Puiss tak turēja baušļus! Vismaz Kristus nenoliedz to...
Un tomēr...
a) Aiziet noskumis
b) Mācekļi uzdod ļoti dabīgu jautājumu - kurš tad var tapt pestīts
c) Kristus atbilde... ir KĀDA?

Tagad salīdzini ar citu Rakstu vietu, kur kāds vīrs uzdod IDENTISKU jautājumu, tik atbilde ir bik cita!

Nu tā... mazliet priekš tevis sākumā tevis citētais

Lūk 18:
18 Bet kāds priekšnieks Viņam jautāja: "Labo Mācītāj, kas man jādara, lai es iemantotu mūžīgu dzīvību?"
...
23 Bet viņš, to dzirdēdams, ļoti noskuma, jo viņš bija ļoti bagāts.
...
26 Tad tie, kas to dzirdēja, sacīja: "Kas tad var tikt izglābts?"
27 Bet Viņš atbildēja: "Kas cilvēkiem nav iespējams, tas iespējams Dievam."

Un tagad analoģisks jautājums, ar bik citu iznākumu

Ap. D 16:
30 un, izvedis tos ārā, sacīja: "Kungi, kas man jādara, lai es tiktu pestīts?"
31 Viņi atbildēja: "Tici uz Kungu Jēzu, tad tu un tavs nams tiksit pestīti."
...
34 Viņš tos veda savā namā, sēdināja pie galda un priecājās ar visu savu namu, ka ticēja Dievam.



Saucās - atrodi trīs atšķirības!


Un pēc tam... nosauc man lūdzu nu teixim divus bezgreeciigus veesturee zinaamus cilveekus... bez Jeezus Kristus!

Jo, raksti liecina, ka ja tev buutu taisniiba, tad Paradiize buus tuksha! Jo pasaulee neexistee neviens cilveeks, nekad nav existeejis un neexistees liidz pasaules galam, kas var izpildiit visu bausliibu, taatad visiem jaaiziet bojaa!

Savukaart, ja pasaulee IR cilveeki kas var izpildiit bausliibu un vinji ir vairaak kaa 2i un ir preteeja dzimuma, tad Jeezus Kristus nemaz nav vajadziigs, jo cilveeci var no jauna atjaunot bezgreeciigu ar shiem dazhiem sveetajiem, taapat kaa Dievs atjaunoja cilveeci caur 8iem Noa gjimenes locekljiem!

Jeezus Kristus upuris ir lieks, ja cilveeks var tapt bezgreeciigs pats par sevi! Un to Kristus maaciija ar sho rakstu vietu... vinjsh uzraadiija cilveekaa greeku... Cilveeks aareeji pats paarliecinaats, ka pilda visus baushljus, iespeejams ka pat visi apkaarteejie par to ir paarliecinaati, bet Dieva Deels ieskataas sirdii - un atrod vainu - un tas noziimee - ka tev muuzhiigo dziiviibu neredzeet kaa savas ausis... un Maaceklji to saprata un legjitiimi jautaaja, kursh tad var tapt pestiits, jo saprata, ka ikviens cilveeks ir greeciigs... to arii Paavils atgaadina Romieshu veestules 3 nodaljaa, taa ir pasha Dieva lieciiba par VISIEM cilveekiem, VISI ir greekojushi VISIEM truukst dievishkjaas godiibas... VISI staav zem bausliibas laasta, un VISI nepilda bausliibu un to nemaz nevar izdariit...

Bet mums ir Kristus atbilde - ko Cilveeks nespeej, to Dievs var Dievs VAR izpildiit bausliibu... un Kristuu to ir dariijis, un taapeec vinjsh var izglaabt tos, kas staav zem laasta, pats sevi nododams par laastu, nebuudams greeciigs! Un tad pestiishana mums ir Kristuu, savienoshanaas ar Kristu ir pestiishana, un tikai tas ir vieniigais veids, kaa cilveeks var sveets tapt un ticiibaa sanjemt muuzhiigo dziiviibu, kas ir Kristuu, jo vinjsh bausliibu ir piepildiijis! Neviens to nevar, tikai Kristus...

Pat Katolju bezgreeciigaa Marija nomira... kas buutu pasha Dieva apsoliijuma paarkaapums, ja Marija buutu bezgreeciiga, jo naave ir greeka alga... jeb mums ir veel viens pestiitaajs - Marija - kas pati bezgreeciiga, tomeer nodod sevi naavee Aiz kaada paarbiilja?
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.07.01 11:08:37
incognito
Nu kā, konteksts ir ļoti skaidrs. Lai iemantotu mūžīgo dzīvību, jātur baušļi.

Tieši tā, un ka kristietim tie jātur mīlestībā, nenozīmē, ka uz viņu tie vairs neattiecas.

21 Kam ir Mani baušļi un kas viņus tur, tas Mani mīl; bet, kas Mani mīl, to Mans Tēvs mīlēs un Es to mīlēšu un tam parādīšos."
/Jņ.14/
incognito
# Iesūtīts: 2009.07.01 11:08:57
Mulders
Nu ja, tieši tas, ko es saku: pārāk liela bagātība var traucēt pildīt baušļus. Es pieļauju, ka pieķeršanās naudai varētu būt pretrunā ar pirmo bausli.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.01 11:11:32
21 Kam ir Mani baušļi un kas viņus tur, tas Mani mīl; bet, kas Mani mīl, to Mans Tēvs mīlēs un Es to mīlēšu un tam parādīšos."

Un vai tas ir pestiishanas ceelonis vai sekas?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.01 11:12:46
Nu ja, tieši tas, ko es saku: pārāk liela bagātība var traucēt pildīt baušļus. Es pieļauju, ka pieķeršanās naudai varētu būt pretrunā ar pirmo bausli.

Ljoti jauki... tagad luudz liec galdaa to cilveeku sarakstu, kas pashi par sevi var bausliibu izpildiit! Pastaasti man par tiem cilveekiem, kas nebuudami Dieva Beerni, nebuudami Dieva Valstiibas iemiitnieki, var izpildiit Dieva Valstiibas likumus VISUS no piedzimshanas, liidz pat savai naavei... un vispaar jautaajums, ja cilveeks ir bezgreeciigs, kaa tas naakas, ka vinjsh tomeer nomirst?

Un tad shaadi jautaajumi

Vai Peeteris nebij greeciigs? Vai Peteris tapa pestiits?
Vai Paavils bij greeciigs? Vai Paavils tapa pest`its?

Un peedeejais... tavupraat! Shii rakstu vieta...

10 Gluži, kā ir rakstīts: nav neviena taisna, it neviena.
11 Nav neviena, kas saprot, neviena, kas meklē Dievu.
12 Visi ir novirzījušies, visi kopā kļuvuši nelietīgi. Nav neviena, kas dara labu, it neviena.

Ja pienjem un tic, ka Dievs nemelo? Tad cik ir to, kas dara labu un nav novirziijushies un kljuvushi nelietiigi?
abu Safija [78.84.206.23]
# Iesūtīts: 2009.07.01 13:10:15
Jaunā Derība nav sakropļoti praviešu Raksti. Jaunās Derības grāmatas ir sarakstījuši ļaudis, kas nekad nebija satikuši Jēzu .
Tur nav "Jēzus evaņģēlijs". Tur ir tikai Marka, Lūkas, Mateja un Jāņa evaņģēliji. Šie cilvēki nesatika Jēzu. Šie cilvēki dzirdēja dažādas baumas un atstāstus par Jēzu un pierakstīja to visu pēc savām idejām acīmredzot piedomājot daudz ko klāt, kas viņuprāt iederējās tur. Šie četri evaņģēliji nav Jēzus mācekļu sarakstīti, kā domā daļa nezinošo kristiešu, kuri nav pētījuši savu reliģiju.
Lūkas bija ietekmējies no Pāvila - cilvēka, kas nekad nebija saticis Jēzu un sludināja savas idejas, kas bija svešas Jēzus mācībai - bauslības nesvarīgums un tāpēc neievērošana, iedzimtais grēks, krustā sišana kā šī izdomātā iedzimtā grēka izpirkšana, daļēji uzsāka pagānistisko ideju, ka Dievam ir dēls... Un Lūkas nemaz neuzsāk savu "evaņģēliju" sakot ka šī
abu Safija [78.84.206.23]
# Iesūtīts: 2009.07.01 13:14:42
Savukārt Matejs bija dīvains onka,kurš visu laiku savā"evaņģēlijā" cenšas pierādīt, ka Jēzus visu laiku piepilda Vecās Derības pareģojumus.Nav jau tā, ka Jēzus neko nepiepilda. Nē - Jēzus ir īpaši svarīgs Dieva pravietis-pēdējais ebreju pravietis un piepilda dažus paredzējumus. Bet Matejs ir apsēsts ar šo domu un visu laiku no Vecās Derības ārpus konteksta izrauj fragmentus, lai gan kontekstā Jēzus dzīvei vajadzētu tad izvērsties citādi. Matejs ir tik apsēsts, ka šajā "Nekļūdīgā Dieva Vārdā" pat dod nepareizi atsauci uz nepareizo Vecās Derības grāmatu...
Jāņa evaņģēlijs vispār ir vairāk kā gadsimtu pēc Jēzus misijas beigām sarakstīts. Savdabīgi,ja vecākajā evaņģēlijā (Marka) semītu valodas simboliskā izteiksmes forma"Dieva dēls"(kas nozīmē Dieva kalps un šāda forma ir ļoti daudzas reizes attiecināta Vecajā Derībā uz ļoti daudziem praviešiem ir tikai dažas reizes, jaunākos
abu Safija [78.84.206.23]
# Iesūtīts: 2009.07.01 13:18:21
Lūkas un Mateja jau vairāk, tad Jāņa evaņģēlijs mudž ar tiem un tur ir visvisādi arī citi epiteti izmanoti par Jēzu...
Jāsaprot, ka šie "evaņģēliji" ir trīsvienīgās baznīcas atlasīti no vairākiem simtiem un pārējie tikai sadedzināti un par aizliegto "evaņģēliju" glabāšanu tika sodīta ar nāvi. Jāsaprot, ka šie "evaņģēliji" tikai virspusēji šķiet līdzīgi, un par spīti tam, ka jaunākie ir sarakstīti pamatojoties uz vecāko - Marka "evaņģēliju", tomēr tajos ir pretrunas un ļoti svarīgi kristietības elementi nereti ir pateikti tikai vienā, bet neiederīgi noklusēti pārējos...
Ļoti svarīgi ir saprast, ka nekur šajos trīsvienīgās baznīcas atlasītajos "evaņģēlijos" nekur nav pieminēta "trīsvienība" un nekur Jēzus (SAW) nesaka: "Esmu Dievs", "Pielūdziet mani". Tā ka jūsu aizdomas, ka ar to, ka pēkšņi pēc Ābrahamaun citu monoteistu vēst
abu Safija [78.84.206.23]
# Iesūtīts: 2009.07.01 13:19:28
,izrādās,ka Dievs ir nevis Viens, bet gan "Dievs ir Trīs", - jūsu aizdomas, ka ar to nav kaut kas kārtībā - tās ir pamatotas aizdomas.
Baznīca izmanto dažādus Jaunās Derības fragmentus, lai mēģinātu pierādīt, ka dažās vietās Jēzus netieši pasaka, ka ir Dievs.
Bet Jēzus tajos pašo evaņģēlijos saka, ka neko nav mācījis slepeni. Tāpēc galvenā kristietības doma, kas ignorē visu iepriekšējo praviešu sludināto, - tā ir ar baltiem diegiem šūta. Tie fragmenti, kurus piedāvā baznīca, ka Jēzus tajos netieši saka, ka ir Dievs, - tā ir tiaki viņu interpretācija. Gluži vienkārši pateicoties domāšanai nepateicīgajai inkvizīcijai, baznīca klasiski ir cilvēkiem galvā uzspiedusi tikai vienas interpretācijas monopolu.
Tomēr tām vietām ir arī citas interpretācijas.
abu Safija [78.84.206.23]
# Iesūtīts: 2009.07.01 13:20:08
Tomēr, protams, ka arī. ja pat šajos evaņģēlijos būtu teikts, ka Jēzus ir Dievs (un kas nav teikts), tad tas tiku un tā neko nenozīmētu, jo tie ir Jēzu nekad nesatikušu cilvēku pieraksti pēc pagānu un ebreju sabiedrībā klejojošām baumām un atstātiem. Un vēl jo vairāk - trīsvienīgā baznīca izvēlējās šos 4 sev piemērotākos "evaņģēlijus" no simtiem citu un pārējos iznīcināja. Šie evaņģēliji ir cilvēku darbs un nevis Dieva pravieša sniegta informācija. Tāpēc tie nav uztverami nopietni.
abu Safija [78.84.206.23]
# Iesūtīts: 2009.07.01 13:20:53
Bez šiem Jaunajā Derībā ir dažādu cilvēku (visbiežāk Pāvila) vēstules, kurās šie bīda savas reliģiski filozofiskās domas. Nu ko - mums Latvijā arī ir pilns ar cilvēkiem, kuriem nav nekādas informācijas par Dieva praviešiem un šie izdomā visādas filozofijas. Tik nopietni tās Jēzu nesatikušā Pāvila domas var uztvert. Vairums kristietības pētnieku atzīst, ka trīsvienīgā kristietība vairāk bāzējas uz Pāvila domām un nevis uz Jēzus sludināto.Jēzus atkārtoti uzsvēra cik svarīgi ir ievērot bauslību lai nokļūtu Paradīzē. Pāvils sludina, ka galvenais ir "ticēt", bet bauslības ievērošana ir nesvarīga, jo Jēzus kaut kādā mistiskā Pāvila izdomātā veidā jau ir izpircis visu grēkus.)
Vēl Jaunajā Derībā ir Jāņa Atklāsmes grāmata. Šo grāmatu gan neatzīst dažas kristietības baznīcas (piemēram, Sīrijas katoļi).
abu Safija [78.84.206.23]
# Iesūtīts: 2009.07.01 13:21:32
Vienkārši kādam onkam parādījās sapnis un šis to pierakstīja. Nu bet murgs ne sapnis. Sākumā tur ir Jēzus, kuram ir redzamas krūtis. Un šo krūšu apzīmēšanai ir izmantots grieķu valodas vārds, kurš apzīmē sieviešu krūtis! Drīz vien tajā murgā parādās visādi briesmoņi ar acīm uz ragiem un acīm vēdarā, skaitli 666 un citiem murgiem.
Un no šī murga, kristieši ņem pierādījumu, ka Jēzus ir Dievs, jo šeit Jēzus saka, ka ir "alfa un omega".
Bet kāpēc lai nopietni uztvertu kaut kādas onkas murgus kā reliģijas fundamentu avotu?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.01 13:25:26
abu Safija,

Bet kāpēc lai nopietni uztvertu kaut kādas onkas murgus kā reliģijas fundamentu avotu?

PERFEKTI! Tāpēc jau Muhamedu analfabētu par nopietnu pravieti arī neņemam!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 37 . 38 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 66 , pavisam kopa bijuši: 3536