atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mūsu attiecībām ar tautiešiem ārzemēs islāms tautiešu vidū, gan ārzemēs, gan Latvijā
Voldemārs
Iesūtīts: 2008.03.14 21:35:30
Šo varētu par pārdomu diskusiju nodēvēt.
Domāju, lielākai daļai nav nekāds noslēpums, ka islāms strauji pieņemas spēkā un izplatībā.
Ko darīt kristiešiem/luterāņiem? [Nedomāju, vai šeit esošie neticīgie komentētāji kaut ko nopientu varēs līdzdalīt atbildē par to, lai gan pieļauju, ka atkal tiks krietni sa-oftopikots ] Ceru, kristiešiem gan būs kas sakāms.
Īstenībā, manuprāt, ja mums [kristiešiem/luterāņiem] vēl nav nekas sakāms, tad ir žēl, jo atbildes jau tagad ir nepieciešamas tiem, kas veic aktīvu islāma propogandu un gūst panākumus šajā "misijā".
Tātad, vēlētos ierosināt padomāt, ko katrs kristietis varētu atbildēt cilvēkam, kurš uzdod jautājumu par izvēli - kristietība vai islāms?
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.12 16:05:56
nu, vo. Tējas namiņā bijām, mazliet pārspriedām musulmanisma fundamentālos jautājumus, un lēnām pārgājām uz sprānoto raķešu autopilota vadības reinženieringu. Žēl ka abdullāh neieradās. Būtu interesanti parunāt ar islama un var būt pat vadāmo raķešu gaiss-gaiss vai zeme-gaiss speciālistu....
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.13 14:58:20
abdullāh
paskatījos abdullāh fotogaleriju. Stilīgi. It sevišķi tās gaisenes. Nu toč kā īsts modžaheds... he, he... man ar tāda iraid - ar optisko tēmekli....

uzradās jautājums - tās mazās meitenītes - viņas jau skolā neies? Skolā ar parandžām takā nav ko darīt... tupēs mājās? Tāpat kā K.Dimitera dēliņi, tā kaut kā?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.13 15:01:41
abdullāh
upss, sorry - nevis abdullāha, bet abusafijas fotoalerija... jautājumi attiecīgi ari viņam (tb - Ahmedam, ja pareizi sapratu)
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.13 15:44:51
masiks [159.148.73.94]
Jāņa atkāsmē ir pastāsti kā pūķis maina galvas. - Māris, ahmads, abdullāhs uttt....fig sapratīsi.
Man nācās būt pie raķetēm , kas brauca Dievu apciemot...
Kosmodrom Baikonur, dva goda žizņi maladoj.....

Par to kafūzi es aizmirsu. Biju Rīgā , liku pie Raiņa pieminekļa skaņu aparatūru un arī vienu songu nodziedāju. Ah, škrobe...aizmirsu....
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.13 15:48:34
masiks [159.148.73.94]
Dimitera dēliņi jau lieli. Un mauc gičas u dzejas. Vai tad Skujenes pamatskolā viņi negāja? Tak gāja. Kaspars pie Raiņa dziedāja viens. Super....!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.13 15:49:41
Трилобите
Tas bija atkarīgs no Tevs.... ar....
abdullāh
# Labojis abdullāh: 2009.09.14 02:01:28
mans vārds ir Umar abu Safija,abdullāh arābu valodā nozīmē Dieva kalps,tējmenis mans algotais darbs(pagaidām),manas meitas skolā neiet ,jo tur neteik sniegta izglītība ,bet gan notiek bērnu samaitātāšana.(tai skaitā mūzikas apmācīšna).
mana vecākā meita veiksmīgi pavasarī nokārtoja pirmās klases eksāmenu ,neapmeklējot skolu,tādejādi nedeldējot skolas solus un napatērējot skolas elektrību,ietaupot mūsu mīļotajai Latvijai līdzekļus.
mums muslimiem bērni ir vērtība un svētība,nevis slogs ,no kura pēc iespējas ātrāk atkratīties un iegrūžot bērnudārzā vai skolā ,lai paši varētu rukāt kredītu nomaksāšanai.maniem bērniem nav jāmācās svinēt dzimšanas,valentīnu dienas,ziemsvētkus un jaunosgadus,mīlēt dzimteni un lamāties "matam".

p.s ex Māris ,jeb ahmads pašlaik sudānā studē arābu valodu un domāju,ka viņam ir pārāk maz laika ,lai tērētu uz deviantu forumu apmeklēšanu...
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.14 07:25:53
abdullāh
Un KO tavas meitas mācās? Ko svin?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.14 08:24:07
Kā tur bija ar to korānu un aizliegumu grafiski attēlot cilvēkus? Vai īstenticīgie drīkst fotografēties un filmēties?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.14 13:48:33
abdullāh
Tad jau sanāk , ka es, skolotājs, kas bērniem māca spēlēt instrumentu , esmu sliktais. Jau rakstīju , kā ir sanācis caur lūgšanām bērnam izmainīties.
Tavs pastāsts par saviem bērniem jau ir no agresīvo islamistu pamatdzīves - Tie musulmaņi , kuri ved bērnus uz skolu ir nogalināmi , kopā ar visu skolu un skolotājiem. Afganistānā Tu to arī darītu Tavam dievam(sātanam) par godu. Jo , ko agresīvie islamisti pauž , to arī viņi izpilda.

Es gaidu atbildes uz iepriekš uzdotajiem jautājumiem un priekšlikumiem.
1. Jautājums bija : Kur Bībelē ir pravietots par Muhamedu un 2. Ko Muhameds ir pravietojis.
Nāk klāt arī trešais jautājums.
3. Būs jau pagājuši 10 gadi , kopš redzēju jūsu ,,šefu,, . Tātad , viņš Latvijā dzīvo sen. Vakar televīzijā par dzīvnieku nokaušanu viņš runāja krieviski.....
Tas neatbilst ticīgo cilvēku , kā misionāru pamatlikumam- ja esi svešā zemē , tad kļūstu tās zemes cilvēkiem līdzīgs un runā viņu valodā. Tas ir misionāru pamatlikums.
Te jau ir tā lielā atšķirība atarp kristiešiem un agresīvo islamu. Tie , kuri sapinušies ar agresīvajiem islamistiem , sāk vilkt drēbes pēc vienas šnites , izmaina skūšanās paradumus, lai pēc iespējas izskatītos pēc svešzemnieka.
Tāpēc jūs arī nepieņem tauta. Nu , ir daži indivīdi. Kā Tu piem. , kurš , būtībā ir latvietības nodevējs. Cik gan ciniskam ir jābūt lavietim , lai viņš draugos prezentētu savu valsti kā baltistāna. Tu esi nožēlojams. Vai Tev neliekas? Paskaties uz sevi no malas. Un paskaties kāds tu biji kopā ar saviem vecākiem jaunības fotogrāfijās.....
NoorM [87.246.164.219]
# Iesūtīts: 2009.09.14 23:28:26
...suņi rej, bet karavāna iet tālāk...
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.09.15 01:25:04

18.septembrī
Cafe An Noor
Kalēju iela 52, Vecrīga
plkst.18.00

Lekcijas par Islāmu latviešu valodā.

1. Pravieša Muhammeda (S.A.A.S.) raksturojums
2. Pravieša Muhammeda (S.A.A.S.) dzīves stāsts

Lekcijas lasīs brālis Imrans Medinas Islāma universitātes(Saudu arābija) students
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.09.15 08:20:59
150. psalms
1 Alelujā! Teiciet Dievu Viņa svētajā vietā, teiciet Viņu Viņa varas spēcīgajā cietoksnī - debesu izplatījumā!
2 Teiciet Viņu par Viņa lielajiem darbiem, teiciet To Kungu Viņa varenās godības dēļ!
3 Teiciet Viņu ar bazūnes skaņām, teiciet Viņu ar stabulēm un cītarām!
4 Teiciet Viņu ar bungām un vijīgām dejām, teiciet Viņu ar stīgu un flautas skaņām!
5 Teiciet Viņu ar skanīgiem zvārguļiem, teiciet Viņu ar gaviļu zvaniem!
6 Visi, kam dvaša, lai slavē To Kungu! Alelujā!

Un interesanti - kas būvējis tās ēkas, kur dzīvojat, kur noturat savas lūgšanas? Kas jums nodrošina elektrību, ūdensapgādi, kanalizāciju, apkuri, kas jūs baro?
Balss
# Labojis Balss: 2009.09.15 10:38:24
abdullāh
ex Māris ,jeb ahmads pašlaik sudānā studē arābu valodu

Man ir lielas bažas, ka ex Māris Sudānā studē ne tikai arābu valodu...
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:09:08
Balss
Džeks ieskatījies dāmītē un latvija attālinās.....
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:11:34
Aivars Lapšāns
Es gan domāju pavisam ko citu... no Sudānas nāk visradikālākie bumbu licēji...
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.09.16 00:20:58
Ingars
Un interesanti - kas būvējis tās ēkas, kur dzīvojat, kur noturat savas lūgšanas? Kas jums nodrošina elektrību, ūdensapgādi, kanalizāciju, apkuri, kas jūs baro?
-------------------------------------

tas pats,kurš baroja Jēzu Marijas dēlu ,proti Allāh!
slinkums ielogoties [95.68.34.101]
# Iesūtīts: 2009.09.16 00:28:01
abdullāh
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.09.16 01:12:22
ingaram

16 Tādēļ tā saka Dievs, Tas Kungs Cebaots, visuvarenais Dievs:[...]
21 "Es ienīstu jūsu svētku dienas un neieredzu tās un nevaru panest pat jūsu sapulču smaku![...]
23 Mities jel skandināt Man savas ķerkstošās dziesmas! Un Es negribu ne dzirdēt tavu cītaru skaņu!
24 Bet lai tiesa plūst kā straume un taisnība kā mūžīgs strauts!
(Āmosa 5.)
Uldis
# Labojis Uldis: 2009.09.16 12:45:36
abdullāh

Salīdzinoši nesen, pirms kādiem 2 mēnešiem, Viasat History rādīja aktierfilmu par tiem teroristiem, kas ietriecās dvīņu torņos. Tā bija filma par to, ka jaunieši, kas pat sākumā bija tālu no reliģijas, kļuva par teroristiem. Ļoti vērā ņemams ir tavs stāstījums par kādu Exmāri, kas tagad Sudānā studē arābu valodu. Tāpat interesants ir tas stāstījums par to misionāru, kas te Latvijā misionē. Tieši kā tajā filmā. Tā filma bija tāda pusdokumentāla ar aktierspēli. Visi ite puiši, kas 11.09. veica teroraktus, bija jaunekļi - tādus, kurus viegli var apstrādāt ideoloģiski.

INteresanti, cik tu esi bijis selektīvs. Ļoti vērā ņemams ir tas, kādas Rakstu vietas tu no VD esi izrāvis. Šķiet, ka tev galvenais teikums ir šis: "Bet lai tiesa plūst kā straume un taisnība kā mūžīgs strauts!"

Visai ironiski ir tas, ka ka tevis minētās Rasktu vietas vairāk attiecas uz islamu. Visvairāk uz jūdaismu, bet vismazāk vai pilnīgi nemaz - uz kristietību.

Bet es tev gribu likt priekšā citas Rakstu vietas tavai zināšanai, kas nāk no JD. Vispirms šī: "Kas jūs klausa, tas klausa Mani, un, kas jūs nicina, tas nicina Mani. Bet, kas Mani nicina, tas nicina To, kas Mani sūtījis." (Lk. 10:16)

Un tagad šī: "nāks stunda, kad tas, kas jūs nonāvēs, domās ar to Dievam kalpojis." (Jņ. 16:2)
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 67 , pavisam kopa bijuši: 9005